Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Turzol do Poznania ino na Łódź - latam tam teraz 2x w tyg masz opcję przez Wrocek ale za Wrockiem już masz jeden pas itp
  2. newa ewa
  3. nic o nas bez nas ktoś na Kato dziś uderza ? mam plan ale nie mam kompana a jebać do lustra bez sensu - mam to na codzień
  4. pijemy
  5. Stan wczoraj łyszka była na tapecie dziś z reszta też będzie
  6. przykładowo do 1.8T to co mam obecnie ale to avant i multi różnica jest...jakby to powiedzieć słabo odczuwalna tzn jest ale nie jest to przesiadka z 1.8 PB na 1.9 TDI szału nie będzie 1.8 bezawaryjny, nic się nie zdupi - uwierz mi, kompa tam nie ma po co podpinać machnąłem tym motorem 120kkm przez 2 lata i tylko eksploatacyjne i to się zużyło z racji przelotu spalanie w LPG 11,5L przy normalnej jeździe czyli bez cipienia-narmalna jazda pakujesz boxa i masz 140ps reszta jak każde stare Audi - wydatki dzięki technice
  7. za mało pijesz
  8. ja jebe co za tydzień myk Bushmills
  9. w c**ja Cię robi non stop a Ty się dajesz - znajdź se inną
  10. tera to obczaiłem dopiero Arturro to musi być miłość - jak inaczej to wytłumaczysz ?
  11. nie ma co ukrywać chlup ruda w szocie bez popitki
  12. dokładnie abstynencji a nie trzeźwości choć myślałem, że walisz dziennie ps kiedy kolejny strzalik - tylko nie mów mi że za rok
  13. to co ? to samo - wlew
  14. emotikony zniknęły kapelusz
  15. to co ? na pochybel ?
  16. niezła jazda była wczoraj na A4 na górze Św Anny koło 21 , tiry w poprzek, ogólnie cała autobana biała, a stary kita 110-120 po śniegu
  17. to kiedy zaś pijemy ? takie małe podsumowanie soboty niedziela z d*py ale to była lekka kontynuacja soboty - inaczej bym umarł poniedziałek - nadal było źle wtorek - tak powinienem się czuć w niedzielę środa - normalny - trzeba by się coś napić
  18. jak żyć ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.