Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalm45

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A u mnie szarpanie znikło po dokręceniu opaski na filtrze powietrza. W trakcie szukania przyczyny szarpania przy przyspieszaniu, okazało się że opaska jest zbyt luźna i silnik zabierał lewe powietrze. Po dokręceniu opaski silniczek śmiga jak ta lala.... A podejrzenia były, że wtryski, że dwumas.... A i przy okazji wymieniłem filtr paliwa
  2. Dzięki za informacje
  3. po zdjęciu pokrywy trzeba założyć nową uszczelkę? I czy przy zdejmowaniu pokrywy trzeba uważać na jakieś "nie przeiwdziane dla laika rzeczy" oczywiście poza tym żeby coś nie wpadło do środka :> Wystarczy zdjąć osłone silnika, odkręcić śruby (torks) i zdjąć pokrywe? czy coś jeszcze? Z góry dziękuje za odpowiedz.
  4. zakupy na allegro:) ?
  5. a jak z instalacją? Chodzi o podłą podłczenie CAN
  6. Witam. Zamierzam zamontować w swojej A4 B7 2.0TDI czujniki cofania i trudno mi wybrać coś konkretnego, niezawodnego i pod instalację CAN. Proszę o pomoc i doradztwo co kupić i jak zamontować Może już ktoś przerabiał ten temat od A do Z Z góry dziękuje :>
  7. Czytając wszystkie te posty to się można za głowę chwycić żeby w takich samochodach były takie usterki. Takie usterki powinny wystąpić przy przebiegach 400 tkm a nie przy takich małych - to jest żenada i gdzie ta niezawodność niemiecka Właściciela Audic słono płacą i płaczą a właściciele samochodów japońskich jeźdzą i się śmieją z niemieckiej niezawodności. Ładne samochody i komfortowe są to fakt, a mechanicznie to same buble. Mam nadzieje że nikogo nie obrażiłem - jak tak to z góry przepraszam. Ale wzięły mnie nerwy, bo posiadam też 2 Audiczki i są podobne problemu o których czytam. Następny zakup samochodu przemyśle i to bardzo. AZ strach pomyśleć jakie niespodzianki czekają na właścieli nowych Audiczek z lat 2008/2009. Czy też bedą tykającą bąbą....
  8. W mojej B7 wczoraj padł zawias Lipa jakich mało... żeby to był Fiat to rozumie ale takie rzeczy w Audi - porażka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 07:33_________________________________________________Obecnie jestem już po naprawie tej wady w mojej Audicy... :> Z bolcami uporałem się dosłownie w 5 minut trzeba je mocno chwycić w kombinerki, dobre kombinerki i zrobić kilka ruchów w prawo i lewo i jak już zaczną się ruszać to pomału je wyciągać. Mi się udało i poszło pięknie i gładko.... :naughty: Miłej pracy życzę tym których to dopiero czeka.... :>
  9. Witam wszystkich użytkowników :> Michał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.