Treść opublikowana przez LEoo
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Dokladnie, jestem tu niedlugo a niejeden widzi ze sa tu osoby na ktore reaguje sie "och i ach"....a co do tego ze uwazacie ze audi jest najladniejsze w serii...to po kiego ch** wystawiac fotki aut...wystarczy raz zamiescic po jednej rocznikowo w sedanie, avancie napisac jaki macie kolor i wsio....wlasnie o to chodzi zeby dawac zdjecia aut po tym jak zostalo zmienione...bo szczerze, za***iście by bylo gdyby po ulicach jezdzily wszystkie takie same audice...ludzie osmieszacie sie, macie sie za znawco a tak naprawde lizecie d*py jeden drugiemu (oczywiscie mowie o "zamknietym kregu") I nie piszcie ze sobie cos wymyslilem tylko taka jest prawda:D Oczywiscie krytyka jest sprawa powazna i kazdemu sie przydaje, ale nie w taki sposob jaki to sie dzieje na forum...przykladem jest to iz niedawno jeden kolega zamiescil fotki autka z felgami identycznymi jak moje, uslyszal od was slowa zachwytu, ale niestety moje IDENTYCZNE felgi zostaly skrytykowane...smiech na sali...peace
-
[B5 1,9TDI] Moja Mała A4 1.9 TDI :D
Autko ladne...felgi tez...a co do kierunków to duzo osob zabardzo to przezywa...kierunek nie rzuca sie w oczy no ale dla wlasnego poczucia ze ma sie BIALY kierunek z NOWSZEGO modelu to go zmien...ehhh :/ Autko bardzo na +
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
ja bym widzial wieksze felgi, zdjete te naklejki ...najwazniejsze ze autko lezy Tobie
-
[B5 2.5TDI Avant] moja andzia
Super autko...poprostu miooooodzio...kolego bardzo dobrze ze sobie ją zostawiles...
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Autko ogolnie fajne, jedynie co mi sie nie podoba to rejestracja w zderzaku a nie na klapie...ale kazdy ma inny gust i jezeli tylko odopowiada to wlascicielowi to jak najbardziej spoko:)Jeszcze koncowki tlumikow...wsumie wielkie troszke ale jak przerabiac auto to przerabiac dlatego +...pozdrowienia:D
-
[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę
Bardzo ladna, a w szczegolnosci felgi...ciemny kolorek felg jest za***iście za***isty hehe:)
-
[B5 ADR 1.8] Kontrolki
Niewiem sam czy to problem czy nie , ale uwazam ze warto zapytac Miedzy obrotomierzem a predkosciomierzem po zapaleniu zaplonu pojawiaja sie 3 kontrolki czerwone i zolta od paliwa, ta od paliwa caly czas swieci a czerwone caly czas mrugaja do momentu zapalenia silnika. Oczywiscie mrugaja i swieca na przekreconym kluczyku na zaplon.Pytam bo szwagier ma tez a4 ale jemu one gasna...Silnik u mnie to 1.8 a jego diesel, niewiem czy to jakas roznica. Dziekuje z gory za odpowiedzi
-
[B5 1.9 TDI Q] moje nowe alu
Felgi ladne:) A hak jest potrzebny do ciagniecia np przyczepki albo do tego jakby jakis palant chcial ci wjechac w dupe hak chociaz troszke zminimalizuje sile uderzenia, a swoja droga nie wyglada to rewelacyjnie ale nie ma sensu sie czepiac haku ludzie !!:/
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
hmm mnie sie grill podoba, nadaje charakteru autku...na twoim miejscu bym go zostawil...a audi poznaje sie nawet bez OOOO
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
Bardzo ladne A4 ...
-
[B5 1,6] 99'1,6 "17"
Kolego kazdy ma swoj gust i ty zrobiles autko pod siebie, mnie sie ogolnie podoba. Zauwazylem tendencje na forum ze wiekszosc uwaza iz felgi, lampy i zderzak od s4 to jest full przerobek w swoim badz innych aucie, a najbardziej mnie smiesza posty o zmianie kierunkow w blotnikach. Rzeczywiscie panowie to jest PODSTAWOWA rzecz szczegolnie ze widac ją na pierwszy rzut oka. Jezeli przerabia sie autko to pasuje je zrobic tak zeby sie wyroznialo a nie zeby pozostalo seria:/ Ehhh, a to ze ktos da progi, zderzak inny niz s4 nie oznacza ze juz auto jest spartolone. Rozumiem ze chcecie dobrze i w wiekszosc opini sie zgadzam ale trzeba troszke patrzec na tuning z szerszego punktu widzenia. Nie mowie tu o tolerowaniu wiejskiego tuningu ale tuningu ktory ma w sobie troszke smaczku. I szczerze, wiekszosc ludzi zwroci wiecej uwagi na auto kolegi niz na nie jednego z was. Pozdrowienia Panowie:)
-
[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
Felgi ladne ale na kolana nie rzucaja, zreszta kazdemu podoba sie co innego:) rulezzz:P
-
[B5 1.9TDI AFN] A oto zdjecia mojego A4
bardzo ladna kolorek robi robote :] :twisted:
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
hmm...dwa slowa, trudno ze bedzie ostrzezenie --- za***ista FURA. Ale mod przyzna racje ze to slowo oddaje to co sie czuje na widok takiej maszynki:) rulesss
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
swiatelka bardzo ladne:) Noi widze ze kolega z naszych okolic jest Heh napewno jakis maly zlocik sobie zrobimy w tarnowie Pozdro
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
ladna jak kazda noi naprawde dobre pieniadze za nia dales, ale to dlatego ze po prawej stronie kierwonica hehe dżołk
-
[B5 ADR] I'm new :D
Heh, wiekszosc tzn kto? ...a odnosnie spotkania to nie ma problemu...ja sie na to pisze :]
-
[B5 ADR] I'm new :D
Nie tam, ale wsumie niedaleko:) Ciesze sie ze sie podobala, na zywo inaczej Jak cos to pisz to sie ugadamy i zwolamy jakies male spotkanko w tarnowie:) A jeszcze Ty pokazal bys swoja niunie
-
[B5 ADR] I'm new :D
Obnizona na 100% bedzie ale nie duzo, nie na nasze drogi . To samo z 18 ...mam 17 i jest ciezko...narazie w tym sezoie letnim pojezdze na tych, a pozniej sie zobaczy. Zreszta na lato 2008 planuje jakiegos dieselka i pewnie bedzie to A6...no ale jak narazie jest to i to pozostanie
-
[B5 ADR] I'm new :D
heh no tak twierdze. Wiecie, nie bede zakladal zderzaka od s4 bo niechce byc kolejnym ktory go ma w swoim aucie. wiecie kazdy ma swoj gust i szanuje to w 100% Ale auto na zdjeciach a na zywo prezentuje sie inaczej co zapewne kazdy z was wie:) A odnosnie do kolegow z tarnowa to chlopaki zgadac sie, spotkac, obgadac co i jak i napewno malo nas na naszym "zlociku" by nie bylo. Bo przeciez z okolic napewno tez ktos sie pojawi Dzieki za komentarze i pozdrowienia:)
-
[B5 ADR] I'm new :D
Auto ma 180 000 km i szczerze zastanawialem sie nad chipem ale czy przy tym przebiegu jest sens go montowac? Wiem ze to nie jest jakos niewiadomo duzo kilosow, ale troche ma przejechane takze doradzcie panowie
-
[B5 ADR] I'm new :D
Wydech osobiscie mi odpowiada:) Lampki zmieniane beda, to planowalem juz na poczatku ale jakos tak wyszlo ze nadal sa te co sa Kable sa "pochowane" ale tak czy inaczej bede musial poprowadzic je inaczej :] hehe . A co do ksenonow to zakupione beda razem z lampami:) Dla mnie wazne jest to iz auto nie jest kolejnym wiejskim stuningowanym potworem co wyjechal ze stodoly, ale liczylem sie z tym ze zamieszczajac zdejcia na tym forum poprzeczka bedzie zawieszona wysoko co mnie bardzo cieszy:) Im wiecej porad uslysze tym bardziej sie upewnie ze fotki sa na odpowiedniej stronie Pozdrowienia
-
[B5 ADR] I'm new :D
foty sa , mozna gulac:)
-
[B5 ADR] I'm new :D
No wiec moze i ja zamieszcze maly opis mojej niuni:) Niedawno zakupiona, silnik 1.8 i mimo nie duzej mocy to i tak mi sie podoba jego praca:) Autko kupilem w austrii od mlodego chlopaczka ktory mial je po dziadku hehe, ksiazka, wszystkie przeglady...poprostu sie udalo. A na dodatek dostalem ja naprawde niezle zrobiona...fabrycznie nie bylo skory, chlopak jednak sie postaral i skora jest pod kolor nadwozia i srodka, czyli szaro czarna...ospojlerowanie idealne...zero wsi itp zjawisk. Ze smakiem i kulturka:) Zamieszcze pare fotek Pozdrawiam cale forum http://leoo.fotosik.pl/ [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 06-03-2007, 17:53 ] wypadaloby zaczac od dokladnego zapoznania sie z regulaminem!! [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-03-2007, 17:59 ] odblokowałem i przeniosłem link z innego tematu Proszę nie zakładaj takich dubli ! no i temat... poprawiłem już