Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. witam wszystkich. :hi:na wstępie zaznacze prosbę do moderatorów aby nie usuwali tego wątku,przynajmniej do chwili aż ktoś się ze mną skontaktuje w sprawie pomocy.mam pytanie do tych ktorzy montowali u siebie w a4b6 fis+tempomat.nie mam vag-a,a mieszkam w takim zadupiu,że nie mam co liczyć na tutejszy montaż.wczoraj byłem w warsztacie,gostek ma vag-a,ale po krótkiej rozmowie doszlem do wniosku,że nie ma o tym zielonego pojęcia.mam prośbę do osób z północnego mazowsza,jeżeli ktoś montował to proszę o kontakt.podskoczyłbym i byśmy pokombinowali.ostatecznie z warszawy.wiem,że zaraz ktoś odpisze,że takie coś najlepiej byłoby załatwić na spocie,ale póki co nie mam na razie czasu(rodzina,praca i zawsze coś )napewno kiedyś się wybiorę,bo jest to moralnym obowiązkiem każdego posiadacza a4 :ale dopiero gdzieś wczesnym latem.sory za marudzenie,jeszcze raz prośba do moderatorów o wstrzymanie się z blokadą tematu. :stop:pozdrawiam wszystkich.
  2. a gdzie moglbym to znalezc?
  3. wielkioe dzieki zaraz sie za to wezme,pzdr.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 12:55_________________________________________________no dobra pospisuje te kody,i dalej co?posprawdzałem juz te kody i wszystko jest w porzadku,sory za natrectwo ale chcialbym sie jeszcze dowiedziec gdzie mozna sprawdzic na wyswietlaczu komputera spalanie,w trasie i na postoju.zaznacze ze nie mam przyciskow menu przy recznym jak rowniez na przekazniku wycieraczek.jedyne co widnieje na wyswietlaczu to:w gornej czesci radio,w srodkowej temperature,a w dolnej ilosc km do przejechania na paliwie.a moze jest taka wersja ze nie ma wiecej opcji?
  4. ok,ale co tam jest wyszczególnione?tam tez pewnie sa same cyfry?
  5. witam wszystkich.czy ktos moze mi pomoc i wyjasnic po numerze vin jakie jest wyposazenie samochodu?numer to;wauzzz8e94a176964.z gory dziekuje za ewentualne odpowiedzi.pozdrawiam.
  6. jacek[mazowieckie].witam wszystkich.posiadam a4 avant 2004r,auto sprowadzilem z niemiec w sierpniu.na forum zarejestrowałem się 27.12.2008.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.