Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Jak najbardziej.Ja też przy zakupie a4-ki miałem tylko ten zestaw naprawczy i trza kupić zapas bo bez tego to człowiek jakioś niepewnie jeżdzi,poprzednio jezdząc golfem często często łapałem gumę,cóż takie drogi
  2. Przeciez masz mozliwosc zwrotu jesli cos bedzie nie tak.. Jak Ci przysle od razu jedz i je wytestuj wszystko mozna sprawdzic poza tym nie sadze zaby ktos nie podal w opisie ze sa zwichrowane Co prawidłowości(nieprawidłowości) sprzedawanego towaru,to oczywiście kupujący powinien być pełni poinformowany,ale wiemy ilu hopsztaplerów kryje się na alle...Ja od roku czekam na perfumy ze szczecina i tutaj sory za OT ale takie są fakty...
  3. rzeczywiście tragedia,w same święta
  4. Z dopykaniem na dystrybutorze weszło mi 9.90l.Wcale się nie dziwię,że nikt nie wierzy no bo ja też bym nie uwierzył jak bym nie zobaczył i dlatego znowu zatankowałem full na tej samej stacji,skasowałem licznik,teraz zrobię 300 km i się okaże jak tym razem mi wyjdzie... P.S.nogę zawsze miałem lekką do 120km...ale to i tak coś nie tak Napiszę za około 2-3 tyg. co i jak.... Może Witek coś przekombinował ze spalaniem... :polew:
  5. Teraz sms-y Nie jestem przystojny jak Brad Pitt, nie mam tyłeczka jak Mel Gibson, nie jestem szybki jak Jean-Cloude van Damme, nie jestem bogaty jak Bill Gates... ale za to liżę jak Lessie! Zamiast mówić swej Beacie: No Beata! Ściągaj gacie! Radzę spróbuj z innej beczki: Czy nie cisną cię majteczki? Życie jest jak szachy... albo posuwasz Krolowa albo bijesz konia... Faceci są jak miejsca parkingowe:najlepsze zawsze zajęte, a te wolne to już tylko dla niepełnosprawnych. POZYCJA NA ŻABĘ. WERSJA DLA KOBIET: ON LEŻY, JEMU LEŻY, A ONA RECHOCZE. WERSJA DLA FACETOW: ON LEŻY, ONA LEŻY, JEMU STOI, A ONA NIE KUMA. Ten wdzięk,bystrość,te piękne oczy,ponętne usta i cudowny uśmiech,zgrabne nogi,sexowny tyłek,no dosyć juz o mnie,co tam słychać u Ciebie? Wyslij sms o tresci h.w.d.p.na numer 997, a nagrode przyslemy radiowozem. Proponujemy: zadzwoń pod numer telefony bezpłatnego 997 i powiec chu* wam w dupe. a dostaniesz gratisowo: trzy zdjecia, dwie branzoletki, i przejazd wygodnym polonezem...życzymy dobrej rozmowy i udanej zabawy
  6. Nalepki na zderzakach...... - Jeśli nie podoba Ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika. - Uważaj na idiotę który za mną jedzie. - SPONSORED BY DADY - Stare ale spłacone - Tak, to prawda, jestem wolniejszy....ale i tak jadę przed Tobą - Wal śmiało to samochód teściowej. - Wyprzedzaj! Ktoś już czeka na Twoją nerkę - Nie spieszę się, jadę do pracy... - Wal śmiało. Ty płacisz! - MAFIA - samochód służbowy - MOCY PRZYBYWAJ - na maluchu - Mój drugi samochód to porsche - Jeśli możesz przeczytać ten napis to znaczy ze umiesz czytać! - Ubezpieczony przez mafię, stuknij mnie, a my stukniemy ciebie! - NIE TRĄB! OBUDISZ KIEROWCĘ! - SAMOCHÓD PUŁAPKA , ZAPARKUJ GDZIE INDZIEJ - Jeśli widzisz ten napis. to jedziesz STANOWCZO za blisko - UWAGA! Mam prawko od tygodnia... - Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren! - Nie wierzę w rdzę. - Nie trąb, szybciej nie mogę. - Nie trąb, robim co możem! - Mam zepsuty klakson. Obserwuj środkowy palec u reki. - Proszę nie wjeżdżać mi w bagażnik - mój prawnik jest na urlopie. - Uwaga! Kierowca ma przy sobie tylko 20 zł w drobnej amunicji. - Narkotykom powiedziałem: NIE. Ale nie posłuchały. - Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. - Nie jesteś hemoroidem - nie trzymaj się mojego tyłka. - Co tak blisko, przecież w ogóle się nie znamy! - Taksówka mamusi - JAK DOROSNĘ BĘDĘ MERCEDESEM - 2 fast 4 you - NAS NIE DOGANIAT - Wal śmiało. Zbieram na nowy![br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:10_________________________________________________Opisy GG...... vincent | 03.01.2006, 15:25:36 | | | Ocena: 17 SESJA - System Eliminacji Studenta Jest Aktywnyrotfl | 27.12.2005, 19:03:05 | | | Ocena: 0 Za rzeczy pozostawione na GG, dyrekcja nie odpowiada.vincent | 19.12.2005, 19:33:10 | | | Ocena: 21 Sprzedam fiata 126p, 1986 rok lub zamienię na Nokię 3310Karolina | 17.12.2005, 17:43:02 | | | Ocena: -5 Życie jest jak papier taletowy długie, szare i do d*py.Baksisz | 15.12.2005, 10:22:44 | | | Ocena: -10 P.K.P Pozwól Koledze Popie***lićKuba | 05.12.2005, 22:33:44 | | | Ocena: 37 .::jAk SiE bAwIć To SiE bAwIć, DrZwI ro***bać nOwE wStAwIć::.Misia | 03.12.2005, 18:44:26 | | | Ocena: 7 Lepiej z ch**em mieszać ciasto, niż z Marcinem wyjść na miasto.Pomieć | 27.11.2005, 17:59:08 | | | Ocena: 21 Sprzedam snickersa, rocznik `96, lekko nadgryziony. Cena do negocjacji. Życie jest jak Miriam - ładne, piękne długie...a tu c**j![EC] EDDY | 13.11.2005, 19:41:28 | | | Ocena: 15 nie boję się gdy ciemno jest bo mam latarke i GPS :Pgosienka | 12.11.2005, 20:13:05 | | | Ocena: 1 Nie wiem jak opisać ten opis tutaj opisanyTomekHC | 10.11.2005, 17:21:56 | | | Ocena: -38 HWDP : Hugo Wraca Do Polsatu :)sajczawa | 07.11.2005, 20:25:19 | | | Ocena: 6 Świeci słońce, droga równa, Zbychu toczy kulki z gówna.*_* KaTi *_* | 28.10.2005, 09:45:24 | | | Ocena: -3 KiedyśByłamMądra..PotemPoszłamDoSzkoły..*_* KaTi *_* | 28.10.2005, 09:38:10 | | | Ocena: 13 Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci )chomik | 23.10.2005, 13:26:37 | | | Ocena: 28 Uwaga: w związku z ptasią grypą nie wolno brać ptaszków do ust! Szymi | 17.10.2005, 10:37:19 | | | Ocena: 32 Popatrz na swój opis, on jest jak zwykły banan, Mój to Chiquita :DMichu | 16.10.2005, 11:33:11 | | | Ocena: -16 Twix - to sie chrupie ciągnie i rozpływa w d*pie.vincent | 15.10.2005, 17:22:04 | | | Ocena: 10 Młody mąż wyniósł z pożaru swoją świeżo upieczoną żonę!rotfl | 27.09.2005, 20:45:42 | | | Ocena: -4 Kocham szkołę, a co kocham to pierd*lę!lyczos | 24.09.2005, 14:43:29 | | | Ocena: 31 bo do dyktanda trzeba dwojga, jeden pisze drugi sciąga!lyczos | 24.09.2005, 14:41:33 | | | Ocena: 13 Będe księdzem jak mój tata_magda_ | 21.09.2005, 21:24:06 | | | Ocena: -297 HWDP-Hej Wy Dobrzy Policjanci jacek(bab) | 18.09.2005, 15:32:01 | | | Ocena: -12 www-wypijmy wszyscy wyborową
  7. Black-piękna.wrzuć fotki środeczka,chociaż oko się pocieszy.eeeeeeeehhhhhhhhh........
  8. Jedyne co bym zmienił to tylko i wyłącznie mieszek,reszta jest super.Ladny wypasik jak na ten rocznik no i kolorek .Przyjemnego podrózowania....
  9. Jacek Kotarski
  10. No i ja powiem,że no.1 są ,chociaż wszystkie są ciekawe,ale skoro ori to 1
  11. Ja tydzień temu sprawdziłem pierwszy raz odkąd ją mam i tak: Zalałem do pełna,wyjezdziłem 210 km,nie miasto,ale jazda prawie miejska,sto razy gaszony i zapalany.Robiłem poprostu odcinki max do 15 km.... Podjechałem pod tego samego LOTOSA,ten sam dystrybutor i weszło 9 l. Czyli ok 4,5l :> Trochę dziwne bo FIS pokazywał 6,2 l.
  12. fayera odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    ładne,ale na zimę
  13. no właśnie nie namierzyłem.Jadąc naciskam mocno po kolei nawiewy,popielniczkę,klimę i nawet konsolę w niektórych miejscach dociskałem i to samo.Obawiam się,że może to być coś pod konsolą,dzieje się to tak od około 2-3 tygodni.Jak była zima było ok.Ale w tamtym roku latem było wszystko dobrze....
  14. ja mam 1/10 tego wgniotu,ale w 4-ech miejscach i oko drażni.ciekawe jak ci pójdzie,chociaż w tym miejscu to raczej ciężko będzie,ale powodzenia i trzymam kciuki........
  15. fayera odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    wystawienie dobrego komentarza powinno byc wiec tak jego mościa znajdziesz no właśnie trueogre komentarz wystawiałeś???
  16. fayera odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    a jednak można trafić.szkoda true,ze nie pamiętasz od kogo.kupiłeś czyste czy z napisami???
  17. dostęp masz poprzez zdjęcie dekielka od bezpieczników i widać kostkę od licznika.wyciągasz ją,podpinasz się pod pin nr.1 i koniec kabelka gdzie Ci się podoba,byle do masy.Długość kabelka 20cm wystarczy śmiało.AKU lepiej odłączyć.
  18. fayera odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    a już miałem je zamawiać
  19. Ja u siebie zauważyłem to samo,ale dopiero teraz gdy zrobiło sie ciepło-w zimie była cisza.Coś trzeszczy w konsoli środkowej nad klimatronikiem jakby świerszcz tam grał. :hi:TOBI110 poradziłeś sobie z tym?pozdrawiam.
  20. Radosnych,spokojnych i wesołych Swiąt Wielkanocnych śle Jacek z rodziną
  21. jaki wynik liverpool-chelsea? 1-1 [/quote wyrównali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.