Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 S-line, czarna piękność :)


KaFar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od okolo pol roku jestem posiadaczem,a dokladniej moj tata:)- nowej A4-reczki.

Jest to wersja s-line, pakiet wnetrza i zawiesznie wraz z felgami. Reszta to wsumie standard....

silnik 2.0 TDI 143KM- ale byc moze bedzie cos wiecej,tylko jak narazie trzeba czekac az ktos napisze program :)

Wiecej zdjec nastepnym razem

713929ece7d7e23am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy s-line B8 :good:

to nie jest pelny s-line przynajmniej nie przedni zderzak :tongue4: ale jak dla mnie jedyna sluszna opcja do audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program jest... powiem więcej... Rogal napisał że CR to przyszłość jeśli chodzi o tuning... wyciągnęli bez większego problemu 190km (o ile dobrze pamiętam) - także namawiaj tatę po gwarancji

furka konkret :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bede namawiał bede :)

A jezdzi sie bardzo dobrze, jedynie co tacie nie pasuje to zawieszenie, cos narzeka ze za nisko itd, ale dla mnie idealne:D mozna porzadzic w zakretach jeszcze na tych felgach i oponie-naprawde sie trzyma drogi:)

Ostatnio zmienilem koncowki wydechu-bo seryjne to nie za hoho -mysle ze lepiej wygladaja:) Ulter

Kilka fotek jeszcze:

517eabf15aaf2fa1m.jpg 6d74565e55c72b1am.jpg c6a8de7b7156e4e7m.jpg b00d33ff3ec71b06m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak tuningowac auto starego :tongue4: <to tylko zarcik jak cos :wink4: >

to co mi sie podoba:

-pakiet S-line

-felgi, a raczej ich rozmiar :P

reszte juz znam z autopsji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wrzuc wiecej fotek bo po tej jednej ciezko cokolwiek napisac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie do kolegi turdzi- czemu sadzisz ze to nie pelny pakiet s-line, a przede wszystkim zderzak przedni??

S-line ma chromowane obodki przeciwmgielnych , brak tez u ciebie znaczka na grilu.

Pelny S-line powinien wygldac tak :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_a4_20tdi_cr_170km_quattro_avant-t65179.150.html

W sumie to nie do konca rozumie politeke zewnetrznego pakietu w modelu B8.W B7 czy B6 bylo widac od razu ktore auta maja pakiet bo byla znaczna roznica na kozysc S a zwykle modele wygladaja raczej slabo.

B8 wyglada w serii juz swietnie wiec ten zewnetrzy pakiet za wyjatkiem innego troszke lylnego zderzaka jest jakis naciagany[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 12:11_________________________________________________PS:

Oczywisie napisalem to w formie zartu bo to w niczym nie ujmuje autu ktore zwlasza w tym kolorze wyglda mega zacnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 S-line ma tez inne progi pod drzwiami, przyjrzyj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja myślałem że chrom obwódki halogenów ma tylko S4, a już na pewno osobno montowany spojler dolny zderzaka. To już sam nie wiem jak to jest z tymi wersjami S-Line. Swoja droga to przygarnął bym niedrogo zderzaczek od S4 :). No a co do wersji i koloru to oczywiscie jaknajbardziej zacne są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja myślałem że chrom obwódki halogenów ma tylko S4, a już na pewno osobno montowany spojler dolny zderzaka. To już sam nie wiem jak to jest z tymi wersjami S-Line. Swoja droga to przygarnął bym niedrogo zderzaczek od S4 :). No a co do wersji i koloru to oczywiscie jaknajbardziej zacne są :)

pakie S-line to srodek ( fotele , kierownica , listwy , i jeszcze jakies tam pierdoly ) , zawieszenie, i znaczki i listwy na boku.Jak ktos chce to sobie moze dokupic dodatkowo zewnetrzny pakiet i to sa zderzaki w czym przeniki za wyjatkiem chromowanych obwodekhalogenu , grafitowej listwy i inaczej wyprofilowanego wlotu nie rozni sie prawie niczym.Tylny wiadomo ma inny dyfuzor.

53068653.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...