Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Pasować to napewno będą...
  2. Podepnij pod VAG-a jeżeli masz możliwość. Co do szyby to może coś z wiązką w drzwiach,skoro strona pasażera działa.
  3. No niestety też.
  4. Radziłbym Ci wymienić raczej chłodncę niż spawać. Jaki e masz zawieszenie,że zahaczyłeś podwoziem?
  5. fayera odpowiedział(a) na magg23 temat w 1.9TDI
    Też skłaniałbym się ku wymianie silnika,musisz jeszcze poszukać coś nie zjechanego,bo szrotu na alle full.
  6. tylko płyn odkręć zbiornik płynu i zobacz może masz czujnik
  7. utaj coś o comming było pisane-popatrz http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_kierunkowskazy-t53307.0.html;msg569950#msg569950
  8. Moze tak byc, ze instalacje masz pociagnieta do czujnika ale samego czujnika brakuje. Najlepiej jak bys sprawdzil przy zbiorniku czy sa jakies przewody (moze beda gdzies przypiete albo przyklejone tasma). oby miałbyś już 1/2 roboty zrobione
  9. :good:gratuluję i dużo zdrowia dla pań i dla taty
  10. a gdzie idzie drugi jego koniec?
  11. witaj w klubie złapanych mnie też 2 razy pyknęli za prędkość i mam 14 pkt. Podobno dopiero jak przekroczysz 24 pkt, czyli np. będziesz mieć 25 to zabierają ci prawko. A co do kursu to musisz isć teraz, bo jak już następnym razem złapiesz ponad 24 pkt. to nie da rady już kursu zrobić. czyli po fakcie pupa-szkoda...bo całe 11 m-cy wyczekiwania do kasacji.
  12. A jak to jest gdy pykną Ci już 24 pkt..można wtedy starać się o zbicie 6 pkt. czy przed upływem 24 pkt.,a pózniej nie da rady...W ciągu miesiąca dupnęły mnie psy 2-krotnie i 18 pkt...?
  13. Osobiście też mi się nie widzą te grille ale tak jak pisze koval jednemu się spodobają drugiemu nie,rzecz gustu,tak jak z wieloma ulepszeniami...Ktoś poluje na wymarzone felgi rok,drugi zobaczy i powie,że za darmo by ich nie wziął,ilu ludzi tyle gustów...
  14. Ale nie w Polsce chyba
  15. Czy quattro to już sam musisz zdecydować,troche większe spalanie,najważniejsze abyś trafił na dobry egzemplarz...no ale q to q
  16. Dokładnie... Oczywiście strata auta by bolała jakiś czas,ale gdyby miało stać się coś rodzinie to ból i wyrzuty sumienia do końca życia...
  17. Na 16" to 205/55/16. No tak ale mam 15'' stalówki,dobiłem prawie letnie i zostawiam je na zimę,a wiosną 17'' alu. to czemu nie kupisz po prostu zimówek 195/65/15? Tak poprostu pytałem jaka dopuszczalna jest tolerancja dla 15-ek.może trafi się jakaś okazja.
  18. fayera odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Czyli castrol.Większość sobie chwali.
  19. Na 16" to 205/55/16. No tak ale mam 15'' stalówki,dobiłem prawie letnie i zostawiam je na zimę,a wiosną 17'' alu.
  20. Mam pytanko odnośnie opon i nie chodzi o markę,bo wiadomo jednemu jezdzi się dobrze na dunlopie innemu na continentalu... Koła mam 195/65/15'' Jakie mogę założyć podobne??? Czy 195/60 190/65 185/65????
  21. fayera odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    no i bądz tu mądry A do wymiany tuż tuż...
  22. fayera odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Można wymieniać co 20 tys. Cały czas miałem lany castrol 5w 30 longl
  23. fayera odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Jaka jest różnica między: castrol edge 5w 30 castrol slx pp 5w 30 castrol slx professional 5w 30 castrol longlife III 5w 30 castrol magnatec 5w 30 castrol edge longlife 5w 30. Czy wszystkie wymienione można stosować do naszych aut?
  24. hehe debili nie brakuje hehe debili nie brakuje j.w. za dużo gorzały Egzamin z anatomii: Wezwano studenta i pokazano mu szkielet ludzki. -A teraz powie pan czy był to mężczyzna czy kobieta. Student myśli myśli,w końcu pada odpowiedz: -Szkielet należał do mężczyzny-oznajmił. -Dlaczego,pytają egzaminatorzy? -No bo w tym miejscu był członek-pokazując na krocze. Egzaminatorzy popatrzyli,w końcu jeden mówi: -Był był......i to pewnie wiele razy....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.