Treść opublikowana przez fayera
-
Audi A4 B7 koła na zime
Pasować to napewno będą...
-
[ALL B6] Elektroniczny problemik
Podepnij pod VAG-a jeżeli masz możliwość. Co do szyby to może coś z wiązką w drzwiach,skoro strona pasażera działa.
-
[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?
No niestety też.
-
[ALL B5] Wizyta w warsztacie
Radziłbym Ci wymienić raczej chłodncę niż spawać. Jaki e masz zawieszenie,że zahaczyłeś podwoziem?
-
[B5 AFN] Remont czy wymiana ?
Też skłaniałbym się ku wymianie silnika,musisz jeszcze poszukać coś nie zjechanego,bo szrotu na alle full.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tylko płyn odkręć zbiornik płynu i zobacz może masz czujnik
-
[ALL B6] Włącznik coming home DRL Audi A4 B7
utaj coś o comming było pisane-popatrz http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_kierunkowskazy-t53307.0.html;msg569950#msg569950
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Moze tak byc, ze instalacje masz pociagnieta do czujnika ale samego czujnika brakuje. Najlepiej jak bys sprawdzil przy zbiorniku czy sa jakies przewody (moze beda gdzies przypiete albo przyklejone tasma). oby miałbyś już 1/2 roboty zrobione
-
Nowa pasażerka :)
:good:gratuluję i dużo zdrowia dla pań i dla taty
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
a gdzie idzie drugi jego koniec?
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
witaj w klubie złapanych mnie też 2 razy pyknęli za prędkość i mam 14 pkt. Podobno dopiero jak przekroczysz 24 pkt, czyli np. będziesz mieć 25 to zabierają ci prawko. A co do kursu to musisz isć teraz, bo jak już następnym razem złapiesz ponad 24 pkt. to nie da rady już kursu zrobić. czyli po fakcie pupa-szkoda...bo całe 11 m-cy wyczekiwania do kasacji.
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
A jak to jest gdy pykną Ci już 24 pkt..można wtedy starać się o zbicie 6 pkt. czy przed upływem 24 pkt.,a pózniej nie da rady...W ciągu miesiąca dupnęły mnie psy 2-krotnie i 18 pkt...?
-
Masakra ... przednia atrapa (grill)
Osobiście też mi się nie widzą te grille ale tak jak pisze koval jednemu się spodobają drugiemu nie,rzecz gustu,tak jak z wieloma ulepszeniami...Ktoś poluje na wymarzone felgi rok,drugi zobaczy i powie,że za darmo by ich nie wziął,ilu ludzi tyle gustów...
-
[ALL] Popularne auta złodzieji
Ale nie w Polsce chyba
-
[B6 AVJ] Quattro czy nie ?
Czy quattro to już sam musisz zdecydować,troche większe spalanie,najważniejsze abyś trafił na dobry egzemplarz...no ale q to q
-
[ALL] Popularne auta złodzieji
Dokładnie... Oczywiście strata auta by bolała jakiś czas,ale gdyby miało stać się coś rodzinie to ból i wyrzuty sumienia do końca życia...
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Na 16" to 205/55/16. No tak ale mam 15'' stalówki,dobiłem prawie letnie i zostawiam je na zimę,a wiosną 17'' alu. to czemu nie kupisz po prostu zimówek 195/65/15? Tak poprostu pytałem jaka dopuszczalna jest tolerancja dla 15-ek.może trafi się jakaś okazja.
-
[B6 AVF] Castrol & Motul
Czyli castrol.Większość sobie chwali.
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Na 16" to 205/55/16. No tak ale mam 15'' stalówki,dobiłem prawie letnie i zostawiam je na zimę,a wiosną 17'' alu.
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Mam pytanko odnośnie opon i nie chodzi o markę,bo wiadomo jednemu jezdzi się dobrze na dunlopie innemu na continentalu... Koła mam 195/65/15'' Jakie mogę założyć podobne??? Czy 195/60 190/65 185/65????
-
[B6 AVF] Castrol & Motul
no i bądz tu mądry A do wymiany tuż tuż...
-
[B6 AVF] Castrol & Motul
Można wymieniać co 20 tys. Cały czas miałem lany castrol 5w 30 longl
-
[B6 AVF] Castrol & Motul
Jaka jest różnica między: castrol edge 5w 30 castrol slx pp 5w 30 castrol slx professional 5w 30 castrol longlife III 5w 30 castrol magnatec 5w 30 castrol edge longlife 5w 30. Czy wszystkie wymienione można stosować do naszych aut?
-
[B6 AVB] Firmowe radio.
niestety
-
Strefa Śmiechu
hehe debili nie brakuje hehe debili nie brakuje j.w. za dużo gorzały Egzamin z anatomii: Wezwano studenta i pokazano mu szkielet ludzki. -A teraz powie pan czy był to mężczyzna czy kobieta. Student myśli myśli,w końcu pada odpowiedz: -Szkielet należał do mężczyzny-oznajmił. -Dlaczego,pytają egzaminatorzy? -No bo w tym miejscu był członek-pokazując na krocze. Egzaminatorzy popatrzyli,w końcu jeden mówi: -Był był......i to pewnie wiele razy....