Treść opublikowana przez fayera
-
Kibice żużla
na pożyczonym
-
[B5 1Z] Rejestracja
A jak załatwiłeś celny bez przeglądu???
-
[ALL] Uwaga na płyn hamulcowy Ferodo
stawiam na to drugie,bo każda seria też ma jakieś kontrole.
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
dokładnie..tak samo jest z rezerwą paliwa.
-
Prośba o pomoc
No raczej jezdzić Ci narazie nie wolno,mają Cię w kompie i byłaby to świadoma jazda bez dokumentu.
-
[ALL B5] Problem z działaniem climatronica - działa jak chce?
w pierwszej kolejności podłącz vag-a możesz mieć jakieś błędy w kodowaniu,czasami dzieje się tak po odłączeniu aku...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
162 000-książka
-
[ALL] Uwaga na płyn hamulcowy Ferodo
No chyba takiego płynu do obiegu by nie dopuścili???Chyba musiał ktoś to testować,dać atest itd...
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
ładny sedanik ale w pierwszej kolejności proponuje wybrać się na program.mam ten sam silnik i cos o tym wiem....
-
[ALL B6] Jak sprawdzić klimę dwustrefową?
????? Jeżeli b6 no to musi być 2-srefowa
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
no u mnie pokazało na samym końcu bagnetu tylko tyle,że coś się tam świeci-łepek szpilki
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
no to mnie uspokoiłeś,tym bardziej,że nie przekraczałem 130/h
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin masz motul pod mój silniczek i filtr oleju i paliwa?no i jaka cenka?pozdrawiam...
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
Witam kolegów.Wczoraj podrzucając żonę do pracy zaświeciła mi się kontrolka oleju na wyświetlaczu i obok było min,czyli powiadomienie o minimalnej ilości oleju.zatrzymałem się sprawdziłem na bagnecie i było tak około 3 mm oleju,nie miałem możliwości dolania bo była już 5.30 i sam spieszyłem się do pracy.Zrobiłem 30 km i pózniej już dolałem,mam nadzieję,że nic się nie stało,ale tak proforma pytam czy miałoby coś takiego wpływ na żywotność silnika,turbo i wogóle....chciałbym poprostu być spokojny.....pzdr.....
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przejrzyj jeszcze raz podwieszony (pierwszy) post w tym temacie... dzięki piechol...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przejrzyj jeszcze raz podwieszony (pierwszy) post w tym temacie... Sprawdzone, godne polecenia oleje to: MOTUL SPECIFIC VW 505.01 SPECIFIC VW 506.01 który?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a jaki motul chłopaki do avb 2004 160 nalatane.teraz mam mobila i czas zmienić.szukałem ale nima
-
[B5 ADP] Czy tkanina na boczkach drzwi jest demontowalna ?
Samemu lepiej ze skórą nic nie kombinować...oddaj do tapicera i spokój.
-
AUDI S4 SID
Wytrwałości... ....robota
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
Innego miejsca nie można w aucie osobowym sobie wyobrazić jak bagażnik... Ja ulokowałbym ją przy jednym z boczków,jeżeli byłaby w prostokącie....
-
[ALL B7] Skrzypiąca "pstrykająca" podsufitka
- Strefa Śmiechu
sory chciałem zacytować,a skopiowałem.... p.s.też śledzę wątek i 0 plagiatu......- Strefa Śmiechu
PROBLEM: Pomóżcie! czy specyfiką gumy jest to że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam że spada mu nawet guma typu "close fit". Proszę o poważne odpowiedzi! POMOC: - Musi u nasady takim zipem spiąć. - Albo cybancik na śrubkę. - Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam. - Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada. - Na lewą stronę? - Nie, do góry nogami. - To może niech założy sobie tez na jajka. - Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek. - A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże. - Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego. - Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie - Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają.. Jeżeli to nie pomoże to łańcuchy. - A z kolei mój chłopak używa rozmiaru XL i jeszcze jest za ciasna wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi! - Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się wkłada członka. Chyba. - W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam. - Mój facet ma odwrotny problem .Nawet największa rozmiarowo prezerwatywa jest za krótka i za ciasna na jego penis. - Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu? :polew: nie mogę- [B6 AVF] Problem ze schowkiem
dzięki grazny,jutro zabawa....- [B6 AVF] Problem ze schowkiem
U mnie też ciężko opada,nie pomagam mu,chyba że się spieszę,trwa to około 30 sek. zanim opadnie całkowicie.Nie patrzyłem jeszcze,ale da radę spsiukać ten tłoczek bez demontażu schowka?/?? - Strefa Śmiechu