Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
Można wypróbować,może być :good:za niwielkie pieniądze.
-
[ALL B5] Sygnały ostrzegawcze (pikanie)
A fis coś pokazuje? Olej sprawdzaj po ok.1,5godz. po zgaszeniu silnika,oczywiście po uprzednim zagrzaniu do 90 st.
-
[ALL B6] Dziwny dzwięk z pod panelu climatronic
To zależy jak głośno bo takie dzwięki słychać. Pompa paliwa Załączający komputer Sprężarka klimy...
-
[B7 BLB] Wyposażenie auta nie zgadza sie z VIN
Przebieg sprawdzisz osobiście w ASO Audi Najpierw możesz podpiąć pod vag-a. To napisz co masz a co nie.
-
Nieszczelna klimatyzacja w Audi A4 B5
A jak Ci to sprawdzali pod Ultraviolet czy tak na oko?
-
[B7 BLB] Wyposażenie auta nie zgadza sie z VIN
A gdzie kupywałeś auto,bo jak w PL to może jakiś handlarz zaopiekował się tym i owym.
-
[B5 AFN] Foto węża-prośba o numer części
Najlepiej jakbyś miał możliwość podskoczenia do kogoś kto ma kanał i szukać do bólu,jeżeli tak szybko Ci płyn ucieka to bez problemu zobaczysz gdzie wyciek.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Co do przełącznika tempo i komputera to wszystko ok.,możesz brać,o zmianie kierownicy to poczytaj trochę tego było.
-
[B6 AKE] Zmiana konsoli
no i nieraz ktoś z klubu chce sprzedać,chociaż rzadko :gwizdanie:
-
Gdzie ubezpieczenie ?
Mi kończy się 09.09. w MTU.Po kontynuacji wyliczyli mi 322 zł(rok) Liberty direct wyliczyło mi 275zł po pełnych zniżkach.
-
Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1
i wez tu nie pal faj.własną pięścią można się zabić.Iakiego burakowa dawno nie widziałem.De luxe wypita i trza iść spać...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
A ja już tak 18 lat z półtora roczną przerwą gdy miałem 19 lat.Miałem się wziąść za siebie po urlopach ale zawsze coś jak nie mistrzostwa europy w siatce to eliminacje Mś 2012,a bez fai podczas oglądania meczów tragedia(za dużo stresu),no i jeszcze w międzyczasie alko.Wez tu rzuć.
-
[B5 ADP] Ciągłe problemy z klimą
napisz cos więcej
-
Polecane opony zimowe
Mam 2 zimówki GOOD YEAR UG7 195/60/15 i 2 GOOD YEAR UG6 195/65/15. Jak to jest przy dwóch różnych profilach i na przód założyć 7?
-
[B5 AFN] Płyn do chłodnicy
Ile wchodzi płynu do B6,i jaka jest różnica między G12+ a G11?
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Ciężka sprawa,tylko współczuć... Nowe auto,człowiek się raduje,a tu takie numery z autem i z ASO. Wez może pod uwagę porady meszrum-a... Powodzenia i ostatecznego sukcesu.
-
[ALL B6] Kontrolka zużytych okładzin
Tak nie da rady.Ja wczoraj wymieniłem(przód)i zgasły,chociaż myślałem,że trzeba będzie pod vag-a.Po odpaleniu OK.
-
[B6 AWX] Moja szara furmanka
:good:Ladna sztuka,widzę,że klamka od kierowcy też luzna jak u mnie P.S.dobrze,że to nie kobieta Niemka(a fu), chociaż kiedyś w hannoverze widziałem na stacji paliw czarnulkę ,ale pewnie nie rdzenna .
-
[ALL B5] Szwankująca klima i mieszane uczucia po wizycie u fachowca
Ciężka sprawa ale skoro tak mówi,że trzeba przepłukać... może faktycznie nazbierało się tyle syfu,że nic już nie pomoże
-
[B7 BKN] CHIP U ROGALA
Wykresik cacy.Witek to witek i tyle no.1
-
[ALL B7] Jak sprawdzić jakość oleju
Najlepiej jakbyś jakieś fotki wrzucił.
-
[ALL B6] Po obniżeniu z jednej strony wyżej
Raczej wina sprężyn.
-
[ALL] Jaką macie radę na daszek przeciwsłoneczny ?
Może poszukaj na alle.Nawet jak kupisz daszek w innym kolorze to przełożysz zatrzask.
-
[ALL B7] Jak sprawdzić jakość oleju
Ja też radziłbym Ci powymieniać wszystko i mieć spokój ducha.Przebieg 60 tyś -daj Ci Boże,długo byś nie miał wizyty u mechaniorów,czego życzę.
-
[B5 AVG] Dzwoniące klocki
Ja bym nie ryzykował,to są w końcu hamulce.Wymień jarzma.