Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Można wypróbować,może być :good:za niwielkie pieniądze.
  2. A fis coś pokazuje? Olej sprawdzaj po ok.1,5godz. po zgaszeniu silnika,oczywiście po uprzednim zagrzaniu do 90 st.
  3. To zależy jak głośno bo takie dzwięki słychać. Pompa paliwa Załączający komputer Sprężarka klimy...
  4. Przebieg sprawdzisz osobiście w ASO Audi Najpierw możesz podpiąć pod vag-a. To napisz co masz a co nie.
  5. A jak Ci to sprawdzali pod Ultraviolet czy tak na oko?
  6. A gdzie kupywałeś auto,bo jak w PL to może jakiś handlarz zaopiekował się tym i owym.
  7. Najlepiej jakbyś miał możliwość podskoczenia do kogoś kto ma kanał i szukać do bólu,jeżeli tak szybko Ci płyn ucieka to bez problemu zobaczysz gdzie wyciek.
  8. Co do przełącznika tempo i komputera to wszystko ok.,możesz brać,o zmianie kierownicy to poczytaj trochę tego było.
  9. no i nieraz ktoś z klubu chce sprzedać,chociaż rzadko :gwizdanie:
  10. Mi kończy się 09.09. w MTU.Po kontynuacji wyliczyli mi 322 zł(rok) Liberty direct wyliczyło mi 275zł po pełnych zniżkach.
  11. i wez tu nie pal faj.własną pięścią można się zabić.Iakiego burakowa dawno nie widziałem.De luxe wypita i trza iść spać...
  12. A ja już tak 18 lat z półtora roczną przerwą gdy miałem 19 lat.Miałem się wziąść za siebie po urlopach ale zawsze coś jak nie mistrzostwa europy w siatce to eliminacje Mś 2012,a bez fai podczas oglądania meczów tragedia(za dużo stresu),no i jeszcze w międzyczasie alko.Wez tu rzuć.
  13. napisz cos więcej
  14. Mam 2 zimówki GOOD YEAR UG7 195/60/15 i 2 GOOD YEAR UG6 195/65/15. Jak to jest przy dwóch różnych profilach i na przód założyć 7?
  15. fayera odpowiedział(a) na bazzz temat w 1.9TDI
    Ile wchodzi płynu do B6,i jaka jest różnica między G12+ a G11?
  16. Ciężka sprawa,tylko współczuć... Nowe auto,człowiek się raduje,a tu takie numery z autem i z ASO. Wez może pod uwagę porady meszrum-a... Powodzenia i ostatecznego sukcesu.
  17. Tak nie da rady.Ja wczoraj wymieniłem(przód)i zgasły,chociaż myślałem,że trzeba będzie pod vag-a.Po odpaleniu OK.
  18. :good:Ladna sztuka,widzę,że klamka od kierowcy też luzna jak u mnie P.S.dobrze,że to nie kobieta Niemka(a fu), chociaż kiedyś w hannoverze widziałem na stacji paliw czarnulkę ,ale pewnie nie rdzenna .
  19. Ciężka sprawa ale skoro tak mówi,że trzeba przepłukać... może faktycznie nazbierało się tyle syfu,że nic już nie pomoże
  20. Wykresik cacy.Witek to witek i tyle no.1
  21. Najlepiej jakbyś jakieś fotki wrzucił.
  22. Raczej wina sprężyn.
  23. Może poszukaj na alle.Nawet jak kupisz daszek w innym kolorze to przełożysz zatrzask.
  24. Ja też radziłbym Ci powymieniać wszystko i mieć spokój ducha.Przebieg 60 tyś -daj Ci Boże,długo byś nie miał wizyty u mechaniorów,czego życzę.
  25. Ja bym nie ryzykował,to są w końcu hamulce.Wymień jarzma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.