Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Kup jakąś starą zjechaną lampkę i przełóż bo samej części nie dostaniesz...
  2. Poszukaj może na allegro,bo chyba ASO odpada.Modułów tam pełno.
  3. Kup 15-stki będziesz miał na przyszłość i na wiosnę tylko przekładka na 17''.
  4. Tak jak pisze Ci Anka poprzeczyszczaj styki i powinno być po problemie.
  5. A nie da rady z powrotem jej wyciągnąć?
  6. moze pęknąć-uzyłbym suszarki,zeby wpierw podgrzac-wez pod uwage,ze teraz jest chlodniej...klej jest twardszy... Ja tak właśnie robiłem' Miałem na myśli aby wyciągnął wkład i z :)obaczył czy ma wogóle maty
  7. Najprościej to podważ szkło od góry czymś płaskim,wyskoczy Ci i jużbędziesz wiedział czy masz maty...
  8. Bez wątpienia... No chyba,że masz czujnik w zbiorniczku płynu i podpięty pod kostkę-czego życzę....ufff
  9. nie ma to wplywu ale wazne zeby nozki diody byly jak najkrotsze z drugiej strony plytki zmieniales kolory diod na inne niz ori ? dobrze polutowales diody zgodnie z polaryzacja ? pomierz miernikiem czy wszedzie jest przejscie No właśnie zle zrobiłem bo zle kierunki polutowałem-poprawiłem ale... wlutowane diody są koloru mocnej czerwieni i po włączeniu świateł różnica jest dość duża z tymi po lewej.Zaraz jadę dokupić podobne bo tamtych prawie nie widać...[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 15:03_________________________________________________ nie ma to wplywu ale wazne zeby nozki diody byly jak najkrotsze z drugiej strony plytki zmieniales kolory diod na inne niz ori ? dobrze polutowales diody zgodnie z polaryzacja ? pomierz miernikiem czy wszedzie jest przejscie No właśnie zle zrobiłem bo zle kierunki polutowałem-poprawiłem ale... wlutowane diody są koloru mocnej czerwieni i po włączeniu świateł różnica jest dość duża z tymi po lewej.Zaraz jadę dokupić podobne bo tamtych prawie nie widać... Pytanie do elektroników: Polutowałem wszystkie czerwone diody(wymieniłem wszystkie)i... wszystkie świecą tyle,że felerne prawe świecą po odpaleniu zimnego silnika jakieś 30 sek. po czym gasną.Gdy auto jest zimne po jakimś czasie znowu to samo... Lutowałem-poprawiałem kilka razy i d*pa-dzień świstaka sytuacja bez zmian. Wiem,że to już robi się nudne ale co ja mam powiedzieć-aż mi w nabiale pstryka... Gdzie może tkwić przyczyna???
  10. Jeżeli masz na myśli te kreseczki w tylnych bocznych szybach to jest to antena.
  11. Co do płynu to wpinasz się w kostkę od licznika(pin 1),drugim końcem do masy i po płynie.Inne błędy vag-iem.
  12. Najlepiej podepnij vag-a,zobaczysz co pokaże...
  13. Chyba portfel uszczupli Ci się o 500PLN no chyba,że wybierzesz opcję nr1 ale dla 200zł
  14. czyli to normalne, że woda tam spływa? to chcę wiedzieć no i ten hałas z wycieraczek, to jest koniec silniczka? Woda nie powinna spływać pod aku. Posprawdzaj kanaliki od odprowadzania wody-pewnie syfu się nazbierało. Co do silniczka to spróbuj go rozebrać i zobaczysz czy coś nie haczy.
  15. Jedz człowieku bo AUDI wstyd wyjechać z garażu na tym czymś
  16. A jaka felga i opona?
  17. Pogoda do d*py ale wziąłem się w końcu za prawą stronę przełącznika-z rozebraniem i złożeniem nie było problemu tyle,że pocałej operacji jak nie działało tak nie działa. Czy ma może na to wpływ,że diody które wlutowałem są minimalnie większe???
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pogrzewane_lusterka-t50017.0.html;msg538705#msg538705 tutaj poczytaj wkłady około 12zł obydwa plus przesyłka...
  19. Moje leżą od początku września pada deszcz ale śniegu jeszcze nima-będę twardy- jeszcze 2 tyg.
  20. Tak jak pisze Ci Spanky-wszystko. Nie szczyp się bo pózniej możesz płakać.
  21. Można to vag-iem skorygować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.