Treść opublikowana przez fayera
-
Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji
Kaczor
-
[B6 AVJ] Opony 225/45 do felg 18"
A jakie masz ET?
-
[B6 AVF] Problem z Kierunkowskazami Klubowicze Prosze o pomoc....
Najpierw rozkręć i zrób oględziny,jeżeli nic nie wymyślisz to wymień manetkę.
-
[B6 AVF] Problem z Kierunkowskazami Klubowicze Prosze o pomoc....
No niestety jak odepniesz taśmę to będziesz miał błąd hamulców
-
[ALL B7] Jaki płyn do wspomagania?
FEBI 6162
-
[B5 AHU] Olej z Niemiec
Nie ma pewnie żadnej ale jak to w Polsce bywa z jakością może być różnie...
-
[B6 AVF] Problem z Kierunkowskazami Klubowicze Prosze o pomoc....
Wykręć poprostu manetkę,no ale do tego będziesz musiał odkręcić kierownicę. Może ten temat w czymś Ci pomoże jak zdemontować. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=wymiana+przełącznika
-
Prostowac czy kupić nowe felgi
Nie potrafię sobie wyobrazić jak można pokrzywić 15'' stalówki, chyba tylko na dziurach typu krawężnik :gwizdanie: Ja też-no ale jak widać można... Stalowe oczywiście,że do wywalenia. Co do alu to zależy jakie...
-
[B6 AVF] Problem z Kierunkowskazami Klubowicze Prosze o pomoc....
Musiał będziesz chyba odkręcić manetkę i zobaczyć o co chodzi,gdzieś coś było opisywane o przeczyszczaniu styków w B5.
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
Ja mam tarcze ATE 312 Power disc.Podejdą pod ori felgi 15'' stalowe,ET bodajże 42? do 312mm fela min 16" na 15" - 288mm, kup tarcze wiercone do tego dobre klocki 288 mam teraz.czyli trzeba się rozejrzeć za 16-mi na zimę ale to już na kolejną...
-
[B6 AWX] Jak wymienić płyn do wspomagania?
Przepłukaj FEBI mineralnym i takim samym zalej i śpij spokojnie...
-
[B6 AWX] Jak wymienić płyn do wspomagania?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_jaki_olej_do_wspomagania-t10784.0.html
-
[B5 AFN] Inny poziom oleju w silniku.
olej najlepiej sprawdzasć po około 1,5 do 2 godz.po zgaszeniu po wcześniejszym pełnym rozgrzaniu silnika.
-
[B5 AFN] Inny poziom oleju w silniku.
A może sprawdzasz rano gdy zimny i po jezdzie?
-
[B6 AWX] Jak wymienić płyn do wspomagania?
Najlepiej przepłukać układ. Jaki kupiłeś-FEBI 6162?
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
Ja mam tarcze ATE 312 Power disc.Podejdą pod ori felgi 15'' stalowe,ET bodajże 42?
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Na motulu ale chyba się znowu przesiądę na castrol-ciszej było,lepsza praca
-
[ALL B6] Instalowanie podłokietnika
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2950.0.html;highlight=podłokietnika Był temat
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
A nie lepiej z zapalniczki
-
[ALL] Jak sprawdzić czy mam kontrole trakcji???
Powinna zapalić się kontrolka
-
felgi od R8
Najlepiej jakbyś zadzwonił,zapytał o rozmiar ET itd... W 17'' też ładnie się prezentują.
-
felgi od R8
To wrzuć linka.
-
[ALL B6] Dylemat które wybrać felgi.... tylko ten wzór wchodzi w gre.
Sory Boseron,że się wtrącę ale może też Cię takie interesią Chopy a powiedzcie,czy te felgi mają rozstaw 5x112 http://moto.allegro.pl/item785051304_mercedes_w_210_211_203_17_nowy_model_za_mala_kas.html i czy można usunąć z nich znaczek mesia i wstawiś oooo Nie chodzi o te konkretnie z aukcji t.j. przykład lub coś bardzo podobnego 5 ramion w Srodku BLACK-thnx
-
[B6 AVF] Czy występowało oświetlenie ambiente w tylnej lampce w B6
Lub ktoś dorobił
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
Takie życie kibica i nie ma o co się sprzeczać ale realowi trza oddać szacun-za tą RS-szósteczkę dla Jurka