Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
No to super,że problem rozwiązany,najgorsze co może być to szukanie przyczyny... No i jest nowe spostrzeżenie.
-
[B5 AFN] Problem z wycieraczkami
Mam to samo od 3 dni.Pewnie przez mrozy. Rozbierać jeszcze mi się nie chce bo zimno. Spróbuję sprayem.
-
[ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
Audi wydaje mi się miało podgrzewaną przednią szybę ale rzadkość.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poczekajmy-zobaczymy. Porównywać będzie można po pierwszych startach...
-
[ALL B6] Spasowanie drzwi
Sruby torx-y-zobaczysz na słupku po otwarciu drzwi.
-
[ALL B6] Spasowanie drzwi
no jest mała regulacja na śrubach,a co się stało,że do blacharza chcesz oddać?
-
[B5 AHU] "Sztywne" wspomaganie
A płyn kiedy ostatnio wymieniałeś?
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
No dobra dam znać jak wszystko podepnę-jeszcze nie kupiłem S-sub-a...
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
No to trza kupić VGA. I jeszcze jak będzie z dzwiękiem,trzeba się oddzielnie podpinać>
-
Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
- Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
Euro-S-Video-Cinch- Wędkarstwo
Witam w klubie. I tak można powiedzieć,że 20 lat. Głównie nad Wkrą siedzę bo najbliżej,chociaż 3 lata temu spieprzyli moje ulubione miejscówki...- Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD
Witam panowie.Jak w temacie,chodzi o podłączenie PC pod LCD i jak to jest u Was z jakością dzwięku i obrazu? W moim przypadku na dzwięk nie narzekam ale mam problemy z jakością obrazu, jest jakby lekko zamglony obraz,ikonki da się odczytać ale też są rozmyte. Jak poprawić jakość obrazu bo próbowałem różnych ustawień i nic? TV Samsung 37''.- Podsumowanie roku 2009
"Wódko pozwól żyć" Już nie mogę.....- [ALL] Jakie to felgi i co sądzicie?
Dzwoniłem do niego ale powiedział,że ma jakiś kolo ze śląskiego do niego podjechać w sobotę i jak ich nie wezmie to dopiero wrzuci mi fotkę wewnętrznej strony. a teraz ile za nie chce? jeżeli chodzi o wygląd to mi zupełnie nie podchodzą wuju Tobie nie muszą,dla mnie super wygląd-nie wiem jak z trwałością...- [ALL] Jakie to felgi i co sądzicie?
ok.postaram się go nakłonić bo jakoś nie bardzo mu się wczoraj chciało. Twierdził,że dał za nie 2000PLN półtora roku temu.- [ALL] Jakie to felgi i co sądzicie?
Orientuje się ktoś co to za felgi i o jakim ET? Sprzedający twierdzi,że nie ma na odwrocie made in ... i twierdzi,że napisane jest na odwrocie ET:i jakieś litery mi podał,nie ma cyfr. Jezdził na A6 99'. I jeszcze pytanko czy ktoś z Krakowa nie wybiera się w najbliższych dniach do Wawy lub bardziej na mazury?. [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:07_________________________________________________Nikt się nie orientuje? żadnych skojarzeń?- Znaczenie ET Felgi
Panowie jakie jest ET max-min. felg w A6??? Potrzebuję odp.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:26_________________________________________________ Potrzebuję odp. dziś plissss[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:17_________________________________________________Dla potomnych którzy mają lub będą mieli A6 ET 38-45 max.- Umowa zlecenie a "trzynastka"
Może jakaś mała premia będzie... A może kierowniczka to przyszła żona- Umowa zlecenie a "trzynastka"
Sory Grzechu,że teraz ale brakło czasu. Wiadomości niciekawe-niestety nie należy Ci się 13-stka. Gdyby to była umowa na czas określony to tak.- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Po przekręceniu włącznika świateł. W dzień prawie niewidoczne,żeby nie powiedzieć niewidoczne...- [ALL B6] Trzeszczące plastiki
Przy zegarach masz taki podłużny plkastik,podważasz go i masz 2 śrubki, odkręcasz je i wypychasz zegary,najlepiej od tyłu od bezpieczników. Mi też coś trzeszczy od strony pasażera,tyle,że nieraz zanika.- Umowa zlecenie a "trzynastka"
Nie wiem czy nie jest tylko dla stałych-jak żona wróci z pracy to dam Ci znać, pracuje w podobnej branży i ma 13-stki...- Strefa Śmiechu
też takie coś muszę sobie nakleić Ja od wakacji powinienem mieć taką nalepkę.- [ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
Też wybrałbym DEZENT-y-sprawdzona marka i ładnie wyglądają. - Kto ma podłączenie-Komputer+Tv LCD