Treść opublikowana przez fayera
-
Felgi Larzon - opinie
Dokładnie. A wzory
-
IO 2010 Vancouver
Większość czeka-przecież to święto sportowe. Jeszcze 3 dni...
-
[ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
Spróbuj przytrzymać otwieranie auta na kluczyku,następnie przekręć kluczyk w stacyjce na zapłon i wtedy zobacz,może poprostu Ci się rozkodował. Miałem tydzień temu taki przypadek-rozkodował się z dnia na dzień-tak poprostu.
-
[ALL B5] Gałka zmiany biegów, Kierownica
Gałka jest od A3. A kerownica powinna pasować-jest z tego samego rocznika.
-
[ALL B6] Wymiana uchwytu na kubek - jak ?
Jeszcze trzeba radio trochę odciągnąć do siebie bo kubek będzie haczył.
-
[ALL B6] Wymiana uchwytu na kubek - jak ?
Chodzi Ci o szufladkę kubka?
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
:a4fan: 100 lat 100 lat 100lat łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes A4-klubu
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
:wallbash: łajsy
-
[B5 AJM] Wielka zagadka z porannym odpalaniem!!!!!!!!! chyba rozwiązałem problem
Teraz ciężko będzie Ci porównać bo temperatura wzrosła.... Poczekaj na mrozy.
-
[B5 AJM] Wielka zagadka z porannym odpalaniem!!!!!!!!! chyba rozwiązałem problem
Cris wg mnie to zwykły zbieg ok. Gdyby tak było jakk piszesz dawno wszyscy stawiali by pochylone auta
-
[ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
Eeee pewnie masz zwykły nawiew. Jak ktoś wymieniał przednią szybę to napewno nie wstawił podgrzewanej.
-
[B6 AWX] Minimum oleju
U mnie też zaistniała kiedyś taka sytuacja w trasie. Po powrocie dolałem i kontrolka zgasła. Też obstawiam czujnik.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
4 miejsce wcemno :thumbdown:wątpię. Brawa za walkę.Z tej 4-rki każdy mógł zdobyć złoto. Jedni nie mieli dnia,innym sędziowie dopomogli itd...[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:27_________________________________________________Jakby kto chciał w necie obej. FRA-CRO. http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://www.ustream.tv/channel/s1-00000061&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhipimrZYiG1hBsOzQlQGsD-6I-1hQ
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Zaczęło się ciekawie robić.5 bram odrobili
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
3 najważniejsze mecze i 3 w du...ę. Chyba nie podnieśli się jeszcze po wczorajszym albo nie wytrzymali trudów turnieju.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
nie chce snuć teorii spiskowych ale Norwegowie zemścili się.... za wiecie jaki mecz, i Siódmiaka gasili cały czas Znając temperament Wenty narobi trochę szumu, chociaż wiadomo sędzia ma ZAWSZE RACJĘ
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
No tak ale gdyby nie te 2 pasibrzuchy mogło być pięknie Mecz wygrały barany z Norwegii
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
1/3 bramek z karnych.A fuj...
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Narazie nie jest gites [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:34_________________________________________________Te pedały nie powinny sędziować takiego meczu skoro mają jakioś uraz. Finał się oddala niestety
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
No i zaczeli 10-10
-
[ALL] Za ile sprzedać takie felgi?
Felgi wystawisz za 600 zl i jakieś tam wyjście będzie.
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
Najlepiej jakbyś vag-a podłączył i zobaczysz jakie są błędy.
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
Ja właśnie tak zrobiłem.Załatwiłem linkę 16-tkę(2x4,5m),dokupiłem 4 żabki po 4zł za sztukę i naprawdę wygląda to solidnie chociaż nie miałem okazji jeszcze przetestować bo ja askurat aku mam ok.Zrobiłem to ze względu na innych.Różnie bywa
-
[ALL] Za ile sprzedać takie felgi?
Też mi się zdawało,że przewaliłem ale nie chciałem kolegi zdołować...
-
[ALL] Za ile sprzedać takie felgi?
1300-1500,więcej chyba nie ma sensu ich wystawiać.