Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Co on chyba ciągle na krawężnikach lądował. Jedynie do dobrego fachowca oddać.
  2. A w płynie nie zauważyłeś niczego podejrzanego-t.j.tłustych plam lub po zapachu? Wg mnie to uszczelka.
  3. Lepiej byłoby gdybyś wymienił.
  4. A płyn w jakim stanie?
  5. Trafiłeś w sedno.Troche mu się głupio zrobiło,jak zobaczył te otarcia tak samo jak mnie mówić mu o jakimś odszkodowaniu. Stary znajomy
  6. do tych co mają coś wspólnego z malowaniem hammeritem. Jest jakiś specjalny o podwyższonej temp.czy zwykła farba?
  7. Ja mam od B8-mki i wszystko gra-jedynie pierścienie musiałem dokupić 66.6/57.1. Jakie masz ET?
  8. Tak jak w temacie.Jak zlikwidować takie otarcia na feldze? Byłem u magika wulkanizatora i narobił takiego buractwa. Może by mnie to nie drażniło ale do tej pory felgi wyglądały jak nowe, otarcia są na kilku ramieniach. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:19_________________________________________________Nikt nie robił czegoś podobnego ?
  9. Ja bym sobie dał spokój. Wyglądają jak kołpaki.
  10. czarny dzień 10.04.2010. współczucie rodzinom i bliskim.
  11. Za 1100PLN to naprawde warto bez zastanawiania się.
  12. Jeżeli masz prawie nówki toyo to pogoń je na allegro i wtedy kupisz 65-tki.
  13. powinien być 40. 35 do 19''
  14. ja mam tak zimówki goodyear ug. przód 60 tył 65 i wszystko cacy.
  15. gdyby nie te blachy w oplach to całkiem fajne auta by były
  16. Możesz jeszcze śmiało pojezdzić,oczywiście nie szarżując jak chcesz jak najpózniej wymienić...
  17. Tylklo nie czerwony. Złoty wygląda jestem przed malowaniem.
  18. najprawdopodobniej nabić klimę trza czynnikiem
  19. wystarczy-chociaż nieokreślonym standardem jest 7,5''.
  20. Miałem tak 4 lata temu w golfie3.Pojechałem wymienić olej-filtry i po przyjezdzie do domu rozmawiając z kumplem dopiero on zauważył,że prawy róg mam prakrycznie w drobnej pajęczynie-prawdopodobnie zostawił klucz na podszybiu. Nie pojechałem już tego dnia do tego warsztatu bo całą noc nie spałem i byłem padnięty. Pojechałem następnego dnia-gościu który mi wymieniał wszystkiemu zaprzeczył, wmawiając mi bezczelnie,że musiałem już przyjechać z taką szybą,jego szef sam nie wiedział co o tym powiedzieć,mało nie doszło do rękoczynów dopiero jego żona była na tyle rozsądna,że wkroczyła do akcji i zgodziła się na wymianę szyby na koszt zakładu,chociaż zle zrobiłem,że nie pojechałem tego samego dnia. Jedyne za co zapłaciłem to przy okazji wymienili mi filtr kabinowy :> No ale w Twoim przypadku to chociaż dobrze,że poszło pół na pół bo szkoda czasu na sądy a i to różnie mogłoby się skończyć.
  21. Ja brałem od tedo sprzedającego http://moto.allegro.pl/item969383708_pierscienie_centrujace_najwyzsza_jakosc.html 2 dni i towar na miejscu-wszystko gra. Ale najpierw zmierz średnicę otworu felgi i podaj mu to.
  22. Musisz zmierzyć otwór w feldze i będziesz wiedział jakie podać dane sprzedającemu. Ja właśnie 2 tygodnie dokupywałem 2 bo 2 już były na felgach. No a piasta to oczywiście standard 57,1.
  23. Mam podobnie.Może nie trzęsie ale mam wrażenie,że nosi mnie na boki. Trzeba dobrze trzymać kierownicę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.