Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Zdarty rant felgi
Co on chyba ciągle na krawężnikach lądował. Jedynie do dobrego fachowca oddać.
-
[B5 AEB] Czy to uszczelka pod głowicą?
A w płynie nie zauważyłeś niczego podejrzanego-t.j.tłustych plam lub po zapachu? Wg mnie to uszczelka.
-
[B6 AVF] Wspomaganie jeczy ?
Lepiej byłoby gdybyś wymienił.
-
[B6 AVF] Wspomaganie jeczy ?
A płyn w jakim stanie?
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
Trafiłeś w sedno.Troche mu się głupio zrobiło,jak zobaczył te otarcia tak samo jak mnie mówić mu o jakimś odszkodowaniu. Stary znajomy
-
Malowanie zacisków hamulcowych
do tych co mają coś wspólnego z malowaniem hammeritem. Jest jakiś specjalny o podwyższonej temp.czy zwykła farba?
-
[ALL B6] Felgi B8 na B6 -śruby, rozstaw, piasta?
Ja mam od B8-mki i wszystko gra-jedynie pierścienie musiałem dokupić 66.6/57.1. Jakie masz ET?
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
Tak jak w temacie.Jak zlikwidować takie otarcia na feldze? Byłem u magika wulkanizatora i narobił takiego buractwa. Może by mnie to nie drażniło ale do tej pory felgi wyglądały jak nowe, otarcia są na kilku ramieniach. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:19_________________________________________________Nikt nie robił czegoś podobnego ?
-
[ALL] Co sądzicie na temat tych felg?
Ja bym sobie dał spokój. Wyglądają jak kołpaki.
-
Wypadek samolotu
czarny dzień 10.04.2010. współczucie rodzinom i bliskim.
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Za 1100PLN to naprawde warto bez zastanawiania się.
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych oponach
Jeżeli masz prawie nówki toyo to pogoń je na allegro i wtedy kupisz 65-tki.
-
[ALL B6] Czy wejda mi te 18" ET 45
powinien być 40. 35 do 19''
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie opon
ja mam tak zimówki goodyear ug. przód 60 tył 65 i wszystko cacy.
-
[INNE] Mój poprzedni wozik - Kadett GSI
gdyby nie te blachy w oplach to całkiem fajne auta by były
-
[B6 AVJ] Kontrolka od hamulców
Możesz jeszcze śmiało pojezdzić,oczywiście nie szarżując jak chcesz jak najpózniej wymienić...
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Tylklo nie czerwony. Złoty wygląda jestem przed malowaniem.
-
[ALL B6] Klima się nie załącza
najprawdopodobniej nabić klimę trza czynnikiem
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
wystarczy-chociaż nieokreślonym standardem jest 7,5''.
-
[B5 AHL] Producenci opon
jak najbardziej
-
[ALL B6] Montaż lotki S-Line w B6, B7 Avant
error
-
[B6 AVF] Uszkodzona szyba/pęknieta/ w czasie naprawy auta w warsztacie mechanicznym.
Miałem tak 4 lata temu w golfie3.Pojechałem wymienić olej-filtry i po przyjezdzie do domu rozmawiając z kumplem dopiero on zauważył,że prawy róg mam prakrycznie w drobnej pajęczynie-prawdopodobnie zostawił klucz na podszybiu. Nie pojechałem już tego dnia do tego warsztatu bo całą noc nie spałem i byłem padnięty. Pojechałem następnego dnia-gościu który mi wymieniał wszystkiemu zaprzeczył, wmawiając mi bezczelnie,że musiałem już przyjechać z taką szybą,jego szef sam nie wiedział co o tym powiedzieć,mało nie doszło do rękoczynów dopiero jego żona była na tyle rozsądna,że wkroczyła do akcji i zgodziła się na wymianę szyby na koszt zakładu,chociaż zle zrobiłem,że nie pojechałem tego samego dnia. Jedyne za co zapłaciłem to przy okazji wymienili mi filtr kabinowy :> No ale w Twoim przypadku to chociaż dobrze,że poszło pół na pół bo szkoda czasu na sądy a i to różnie mogłoby się skończyć.
-
[ALL B5] Pierscienie centrujace
Ja brałem od tedo sprzedającego http://moto.allegro.pl/item969383708_pierscienie_centrujace_najwyzsza_jakosc.html 2 dni i towar na miejscu-wszystko gra. Ale najpierw zmierz średnicę otworu felgi i podaj mu to.
-
[ALL B5] Pierscienie centrujace
Musisz zmierzyć otwór w feldze i będziesz wiedział jakie podać dane sprzedającemu. Ja właśnie 2 tygodnie dokupywałem 2 bo 2 już były na felgach. No a piasta to oczywiście standard 57,1.
-
[B5 ADR] Nowe opony czy fele z używanymi gumami
Mam podobnie.Może nie trzęsie ale mam wrażenie,że nosi mnie na boki. Trzeba dobrze trzymać kierownicę.