Treść opublikowana przez fayera
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
A argentyna? fakt-zapomniałem mam nadzieję,że w końcu zajadą duńczyków
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
doświadczenie napewno mają ale już nie te miechy co przed 30-tką
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
+piękny mecz
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale porównując poprzednie itd... poziom meczów kiepski strzelą bramkę i pilnują wyniku p.s.oprócz niemców z austr. ETO
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
wielkie brawa dla australii-podnieść się po meczu 0-4 i prawie cały mecz grając w 10-tkę i jeszcze atakować
-
[ALL B7] Pęknięta szyba przednia - kilka informacji
Podgrzewana szyba to rzadkość więc raczej pozostaje Ci wizyta w ASO niestety.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
oglądacie NED-JAP? na razie kicha
-
[ALL] Nierówno zużyty bieżnik
diagnostyka pozostaje
-
Odzyskanie wiadomości z GG
A jak odzyskać kontakty po przeinstalowniu systemu. niestety ktoś robił mi przeinstalkę i wykasował gg. kontaktów niestety nie miałem wrzuconych na serwer i do pliku.. jest jakieś inne rozwiązanie?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
irlandia wymodliła taki wynik a francja znowu jak narazie bez gola...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
człowieku gdyby wątek miał 3 strony to uwierz ale bym z napewno przeczytał. to,że 5w30 jest ulepszony też ameryki nie odkryłeś, chciałem się dowiedzieć tylko czy edge będzie odpowiednim, kto chciał odpowiedzieć to odpowiedział,a umoralniania naprawdę nie potrzebuję
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5W30 jest olejem spełniającym bardziej rygorystyczne normy, a więc teoretycznie lepszym i droższym dzięki wojtas-czyli różnica w tylko w cenie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mozna tylko po co ???? 5W40 505.01 ma byc deva a jaka jest różnica?
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
A ja na lotosie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
może już było to sory ale do AVB 2004 można zalać castrol edge 5w30? bo castrol longlife 5w30 oczywiście jest polecany przez audi ale chodzi mi o edge...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jońca ;(
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nikt nie skreśla ale grupę mają łatwą jak nikt.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
niestety z bólem serca ale trzeba przyznać,że jak narazie to najlepiej grająca drużyna na tych mistrzostwach
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
uuuuu anglicy jak narazie nic nie pokazali-mecz można powiedzieć,że przechodzili
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
wychodziło tyle,że bramki nie zdobył
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
arg-nig jak narazie piękny meczyk a brameczka heinze
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
ty to kozak jesteś? dawaj ten film bo wszystkich ciekawość zżera..
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Przegra - w koncu bedzie gral z gospodarzami i oni pokażą haryzme i wole walki wolę walki napewno ale czy to wystarczy zobaczymy. w dzisiejszym meczu będę im kibicował aby mś nabrały klimatu szkoda,że browar musi poczekać bo do tyrki jeszcze trzeba jechać
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jakie prognozy przed dzisiejszym meczem innauguracyjnym.? Stawiam na remis choć RPA czeka ciężka przeprawa...presja...pierwszy mecz u siebie...itd...
-
[ALL] Jak sprawdzić dlaczego zawiesza się system ?
mcm a może czas przeinstaloeać xp-eka.?