Treść opublikowana przez fayera
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ghana- Wędkarstwo
wspaniały okaz.jak jutro oddam krew to też walę na rybki. starej nie będzie :naughty:więc można będzie sobie dłuuużej posiedzieć...[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 15:27_________________________________________________Jak tam wędkarze??? Za chwilę jadę na rybki 2 tyg. temu szczupaczek 66cm-2kg na gumę- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nudą wieje- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
ludzie to mają farta w życiu- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
iniesta wkońcu jak szwajcarzy?- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
w japońskiej drużynie widać atmosferę a na takim turnieju to połowa sukcesu. widać to choćby po anglii czy francji. nie kibicowałem im dzisiaj ale zwycięstwo w 100% zasłużone.- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
idzie po długości od spodu wizytownika- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
widać,że dużo pracowali nad uderzeniami dwie sytuacje i dwie bramki- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2-0- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i żółtoskórzy prowadzą- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dobrze,że nie zremisowali,dostaną od angoli a usa napewno by pokonali. gdyby serbowie wygrali to owszem chciałbym aby ghana doprowadziła do remisu.- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
orzesz- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a jak tam serbia?- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
messi to jest gość klasa sama w sobie- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no messiego ładnie pokrywają :naughty:nawet trzech koło niego- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
fajną i opanowaną piłę gra ARG .- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
7-0- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
w hokeja?? http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CB4QFjAC&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FMistrzostwa_%25C5%259Awiata_w_Pi%25C5%2582ce_No%25C5%25BCnej_1974&rct=j&q=polska-brazylia+1974&ei=RoQeTLyCN9KM4gaNqIyxDg&usg=AFQjCNHHNSNHyQ5KmJqBzSzSRlaKvVQFhA 74'- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a kiedyś wygrała o 3-cie miejsce- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Gdyby w WKS nie grał dr :wink4:ogba też bym im kibicował- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dobrze,że przegrywali bo jeszcze z 10min. by poleżał- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
typowy faul włochów- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Normalnie jakbym Polaków widział-czytaj SVK....- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
oklaski na stojąco dla obydwu ekip - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze