Treść opublikowana przez fayera
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
pierwszy i ostatni mecz na tym mundialu i nie tylko na tym kiedy nie mam komu kibicować chyba gdzieś się przejdę i wrócę jak będzie po wszystkim ale finał piękny dwie ulubione ekipy
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja też ale tylko z tego powodu, że zakład mi wszedł... :gwizdanie: Co do jutra to ciekawe czy ESP i NED pozwolą sobie na taką otwartą grę jak dzisiaj...? inna stawka
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:good: a bramka
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jakie typy URU-GER
-
Naprawa zatartych wycieraczek
dużo potu czy poszło składnie? ja gdyby nie wyjazd w pon.brałbym się jutro
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
ok.domin to jakbyś był tak miły to pstryknij
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
ale to chyba w tylnych partiach tunelu? możesz pokazać na swoim zdjęciu gdzie mniej-więcej docinałeś???
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
dzięki domin za fotoporadę. spróbuje to sobie przełożyć na papier. a o co chodzi z docięciem tunelu?
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
jeżeli domin to było docinane to :oklaski: a przy jakim szblonie to docinałeś i jak z tunelem? czy poprostu wsadziłeś 2din,dociołeś klimę,wsadziłeś i cacy?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 12:56_________________________________________________dobra muszę walić do roboty. jak coś domin to wrzuć wszystko co tam masz. po tyrce poczytam.
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
wiem różnie to bywa-gdybyśmy się wcześniej zgadali zparę groszy bym Ci pchnął-a jest jak new
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
jo tam 1din bez grz.stołków to ciężko będzie pogonić
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Mam pytanie do tych którzy docinali/dopasowywali klimatronik 1din pod kosz 2din. Od czego zacząć,jakich narzędzi użyli i jak docinali-wymiary itd...? jak to pozniej wygląda. Zdjęcia mile widziane View image: IMG 6875 View image: IMG 6876 View image: IMG 6877 View image: IMG 6878 View image: IMG 6879 Dla tych, którzy dopiero będą czytać ten wątek i mają na celu przeróbkę z 1din na 2din, przy założeniu, że popielniczka, tunel pozostają 1 din: 1. Tunel należy dociąć w dolnej części, wcześniej można znaleźć fotki. Ja docinałem boschem z małą tarczą, po trochu. Jak macie tunel i kosz 2din na stole, to możecie przyłożyć, tak jakby miało to być w aucie na tych dwóch górnych śrubach i będziecie wszystko widzieć. Wszystko czyli ile należy dociąć. 2. Ten metal (jakby język), który przykręcamy na 2 torxy do dolnej części kosza pozostaje stary, czyli od 1din (nie wiem czy się różnią, ale być może to jest powodem tego, że niektórzy piszą że trzeba docinać popielniczkę, co nie jest do końca prawdą) 3. Montujemy kosz, tunel, po czym ścinamy z góry tą półeczkę pod climatronikiem (może być na płasko i tak zupełnie nic nie widać), a jak jej nie damy to będzie centymetrowa szpara, którą widać na niejednym zdjęciu forumowiczów), wpinamy ją na dwa zatrzaski, przykręcamy starą popiołkę z 1din, bez żadnych przeróbek. Składamy pozostałość. 4. Dopiero wtedy wkładamy climatronic i na końcu radio. Ja osobiście climatronic też docinałem, najpierw włożyłem radio i zrobiłem szablon z kartonu, przykładając go do radia, lub żeby odcisnęły się te rowki, które się pokrywają z prowadzeniem w climatronicu. Później odrysowałem na climatronicu (zachowując symetrię) i docinałem małym ostrym nożykiem po trochu to co z grubsza się należało, później wszystko wyrównałem długim, szerokim płaskim pilnikiem do metalu i to nim później "docinałem", na koniec tylko papierek 120 i 240 (ja osobiście wykończyłem papierkiem wodnym 400 i 1200, ale to już wynikało bardziej z mojego charakteru ) Aha tą srebrną listwę zdemontowałem i dociąłem na sam koniec. Zabawy przy pierwszym razie trochę jest, ale każdy może to zrobić, jak coś służę pomocą Zdjęć niestety nie miałem kiedy i czym robić. Mogę pokazać tylko stan finalny: https://lh6.googleus...512/2%20din.jpg , https://lh6.googleus...0z%20bliska.jpg Tą część trzeba obciąć:
-
Wędkarstwo
3 tygodnie temu na gumę.drugi rzut i 66cm szczupak 2kg do klenia lub brzany duuuużo siły mu brakuje
-
Wędkarstwo
wiem coś o tym-waleczne bydle
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Moje dwie drużyny którym od zawsze kibicuję w finale nie można sobie lepiej wyobrazić i któraś w końcu zdobędzie puchar.. Teraz mogę ze spokojem powiedzieć "NIECH WYGRA LEPSZY"
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jakim Fartem kolego.. Hiszpania to powinna juz 2 bramki wczesniej (1sza glowka Puyola, akcja Iniesty ) . Fartem mozna by nazwac wygrana niemiec ktore stworzyly jedna akcje 100% (Kroos) w przeciwienstwie do Hiszpanow - conajmniej 3 takie akcje. Jakby Pedro zachowal zimna krew to dalej bys mowil o farcie :gwizdanie: Mozna grac super z druzynami slabo zorganizowanymi np tymi na A (Anglia, Argentyna) , ale wlasnie takie bezposrednie mecze mowia prawde. Hiszpanska pilka technicznie jest 2 poziomy wyzej niz niemiecka. Zero gry kombinacyjnej niemiec, czychanie na kontre i babola ... taka byla taktyka. Hiszpanie jak zawsze swoje, milion podan swietne zagrania. Jak ktos ma watpliwosci , obejrzec powtorke :polew: GDZIE TE NIEMCY CO MIALY HISZPANOW NAUCZYC GRAC W PILKE ????? :gwizdanie: chyba dzis nie wyszli na murawe... j.w.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
najpiękniejszy dzień mundialu choć mógł być już wcześniej z ENG albo ARG no ale nadszedł eskimosi,marsjanie,yeti,cyklop byle nie niemcy [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:28_________________________________________________ mają jeszcze mecz chociaż i tak będę za urugwajem
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale nwerwówa ufffff
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:ad: piknie-jeszcze 15 min.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
3-1- Naprawa zatartych wycieraczek
mnie też to czeka. wycieraczki chodza ładnie ale zimą zatrzymywały się kiedy chciały i tak samo ruszały...- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:kox: :good:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
e tam głupoty piszesz . nie chce strzelać ale HOL na 100% w finale - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze