Treść opublikowana przez fayera
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Hiszpanom nie wyszedł jeszcze żaden mecz na mś. mam nadzieję,że jutro nadejdzie ten dzień :gwizdanie:
-
[ALL B7] Lodowka w b7
nie no powiedz,że jaja sobie robisz tutaj to już tylko 2 redbull-e by weszły nie wspominając o robocie.
-
[audi a4 1.9 tdi b5] świece żarowe
niezależnie od temp.tak ma być,kwestią jest tylko temperatura jak szybko Ci zgaśnie.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
A co to? Ja tam wolę, żeby mistrzem świata został mój sąsiad Tym bardziej, że pokazują fajny futbol na tych mistrzostwach. futbool rzeczywiście truck mają najładniejszy na tych mś no ale pewnych drużyn się nie trawi. a za takich sąsiadów to ja thx. tak na przykład:jeśli kibicujemy lechowi a legia gra najładniejszą piłę w sezonie to i tak nie chcemy aby zdobyła mistrzostwo kraju przeciwnie-najlepiej jeszcze jakby spadła do 1-ej ligi.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dokładnie holendrzy zaczęli w końcu grać tak jak to zrobią hiszpanie w semifinale- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
co ty pier... rozjadą szwabów w pył czym? grą angole i argentyna popełniła jeden podstawowy błąd strata bramki na początku meczu a pózniej niemcy to skrzętnie wykorzystali z obroną hiszpanii nie będzie im łatwo. oczywiście,że są najlepszą drużyną na tych mś no ale pozostanie im jeszcze mecz o 3-cie miejsce i tu nie mam wątpliwości które im się należy :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
co ty pier... rozjadą szwabów w pył- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
iniesta gra swoje- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
od 55 min. mecz sie zaczął- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nie odwrotnie i byłyby to wymarzona mistrzostwa.- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
finał Holandia-Argentyna/Hiszpania- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
druga połówka to jest gra- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
whisky s.- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
oj widać presję na sędziach po tych wszystkich wpadkach- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No pod warunkiem,że skończą z tą ekonomiczną grą i zaczną w końcu grać swoje bo jak narazie nic wielkiego nie pokazali. a wiedzą dokładnie,że żarty zwłaszcza dzisiaj sie skończyły- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
quote author=Skyliner89 link=topic=134734.msg1692485#msg1692485 date=1278069935] Mam nadzieje, że Holandia da rady Kanarkom... . to da czy nie da?[- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
serce rozdarte . gdybym wiedział,że argentyna wywali niemców to holandia- Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dokładnie,miałem to samo. zwaliła mi się płytka od włącznika,podjechałem do kumpla A4-2,5tdi i po założeniu tego włącznika na 0 miałem pozycje.- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
ja jak ostatnio kupowałem to 160za kpl ale stan fabryka z chromowanymi listwami- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dla nerwów jak najbardziej ja bym wsumie podarl ryja i powyzywal kogo trzeba przed telewizorem :kox: brakuje tego , takie meczyki powinny byc dzien w dzien przez caly rok To chłopaki by się szybko zajechali- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dla nerwów jak najbardziej- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jakoś brakuje tych meczyków-a to niby tylko 2 dni- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jednak japońcy pewni medalu nie zdobędą go choć wiadomo to były rzuty karne i każdy mógł wygrać- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
bardzo możliwy. gdybym wiedział że argentyna pojedzie niemców kibicowałbym chile... - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze