Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Hiszpanom nie wyszedł jeszcze żaden mecz na mś. mam nadzieję,że jutro nadejdzie ten dzień :gwizdanie:
  2. nie no powiedz,że jaja sobie robisz tutaj to już tylko 2 redbull-e by weszły nie wspominając o robocie.
  3. niezależnie od temp.tak ma być,kwestią jest tylko temperatura jak szybko Ci zgaśnie.
  4. A co to? Ja tam wolę, żeby mistrzem świata został mój sąsiad Tym bardziej, że pokazują fajny futbol na tych mistrzostwach. futbool rzeczywiście truck mają najładniejszy na tych mś no ale pewnych drużyn się nie trawi. a za takich sąsiadów to ja thx. tak na przykład:jeśli kibicujemy lechowi a legia gra najładniejszą piłę w sezonie to i tak nie chcemy aby zdobyła mistrzostwo kraju przeciwnie-najlepiej jeszcze jakby spadła do 1-ej ligi.
  5. dokładnie holendrzy zaczęli w końcu grać tak jak to zrobią hiszpanie w semifinale
  6. co ty pier... rozjadą szwabów w pył czym? grą angole i argentyna popełniła jeden podstawowy błąd strata bramki na początku meczu a pózniej niemcy to skrzętnie wykorzystali z obroną hiszpanii nie będzie im łatwo. oczywiście,że są najlepszą drużyną na tych mś no ale pozostanie im jeszcze mecz o 3-cie miejsce i tu nie mam wątpliwości które im się należy :gwizdanie:
  7. co ty pier... rozjadą szwabów w pył
  8. iniesta gra swoje
  9. od 55 min. mecz sie zaczął
  10. nie odwrotnie i byłyby to wymarzona mistrzostwa.
  11. finał Holandia-Argentyna/Hiszpania
  12. druga połówka to jest gra
  13. whisky s.
  14. oj widać presję na sędziach po tych wszystkich wpadkach
  15. No pod warunkiem,że skończą z tą ekonomiczną grą i zaczną w końcu grać swoje bo jak narazie nic wielkiego nie pokazali. a wiedzą dokładnie,że żarty zwłaszcza dzisiaj sie skończyły
  16. quote author=Skyliner89 link=topic=134734.msg1692485#msg1692485 date=1278069935] Mam nadzieje, że Holandia da rady Kanarkom... . to da czy nie da?[
  17. serce rozdarte . gdybym wiedział,że argentyna wywali niemców to holandia
  18. dokładnie,miałem to samo. zwaliła mi się płytka od włącznika,podjechałem do kumpla A4-2,5tdi i po założeniu tego włącznika na 0 miałem pozycje.
  19. ja jak ostatnio kupowałem to 160za kpl ale stan fabryka z chromowanymi listwami
  20. dla nerwów jak najbardziej ja bym wsumie podarl ryja i powyzywal kogo trzeba przed telewizorem :kox: brakuje tego , takie meczyki powinny byc dzien w dzien przez caly rok To chłopaki by się szybko zajechali
  21. dla nerwów jak najbardziej
  22. Jakoś brakuje tych meczyków-a to niby tylko 2 dni
  23. jednak japońcy pewni medalu nie zdobędą go choć wiadomo to były rzuty karne i każdy mógł wygrać
  24. bardzo możliwy. gdybym wiedział że argentyna pojedzie niemców kibicowałbym chile...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.