Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Przed,w trakcie i po.
  2. jeśli przyłapiemy gówniarza z wódką tyle,że teraz coraz cęściej sprzedający pytają o wiek i zazwyczaj starszy kolega(koleżanka)kupuje niepełnoletniemu...
  3. pewnie człowiek z clubu spróbuj benzyną-powinno zejść
  4. musiałbyś chyba po kablu polecieć
  5. może ktoś przed tobą miał jakąś navi
  6. niby wejście jak do radio ale ma zabezpieczenie? gdzie to jest umiejscowione?
  7. Ja proponuję któryś z Maurice Lacroix piękne zegarki no i na paskach
  8. :slina:piękne siedziska. Wojtek jak już zakupiłeś boczki to czas na elektrykę tylnich szybek
  9. :hi:fenks :>
  10. :good:j.w. też za pierwszym razem sie bałem bo róg z kodem mam wyrwany
  11. no to mało o motul-u wiesz
  12. Spróbuj opcji 1 a jeżeli nie podejmą się wtedy adapter,chociaż widaćże gość na alle nic nie sprzedawał.
  13. Podjedz,daj radio i powiedz niech Ci zamontują. Jeżeli wszystko będzie ok. to nawet z robocizną wyjdzie Ci dobrze.
  14. torx 8 dla przypomnienia-ja dospawałem końcówkę do drutu
  15. przy zapalniczce podważasz plastik i masz wszystko na wierzchu
  16. dominik tam jest tyle kleju,że po odklejeniu plastików maty spokojnie będą się trzymać, zresztą po zdjęciu folli jest już klej tak jak na nalepkach
  17. No to może z ESP? najbliżej i najwygodniej,mam tak ponad rok i schowek i wizytownik
  18. pewnie tak,mogłem większy zapas zostawić
  19. no po jakimś mm przy dużo ale trudno
  20. domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu ja mam jeszcze stary panel w zapasie więc on pójdzie na próbę [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:18_________________________________________________ fayera gdzie fotki? zaczekaj zaraz pójdę-ufff[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:18_________________________________________________Zasugerowałem się szablonem od kolegi domin79 no i trochę luzu jest. Oczywiście zostawiłem po 1,5mm zapasu co do szablonu i wydaje mi się,że jest to kwestia indywidualnego dopasowywania i docinania. No ale nie jestem drobiazgowym i mi to nie przeszkadza .
  21. plastik podgrzej suszarką i wtedy ładnie odejdzie od szkła
  22. domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.