Treść opublikowana przez fayera
-
Wasze sposoby na KACA
Przed,w trakcie i po.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
jeśli przyłapiemy gówniarza z wódką tyle,że teraz coraz cęściej sprzedający pytają o wiek i zazwyczaj starszy kolega(koleżanka)kupuje niepełnoletniemu...
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
- Pozbycie się naklejki na klapie.
pewnie człowiek z clubu spróbuj benzyną-powinno zejść- [ALL] Wie ktoś co to jest?
musiałbyś chyba po kablu polecieć- [ALL] Wie ktoś co to jest?
może ktoś przed tobą miał jakąś navi- [ALL] Wie ktoś co to jest?
niby wejście jak do radio ale ma zabezpieczenie? gdzie to jest umiejscowione?- Zakup zegarka dla ojca na urodziny
Ja proponuję któryś z Maurice Lacroix piękne zegarki no i na paskach- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
:slina:piękne siedziska. Wojtek jak już zakupiłeś boczki to czas na elektrykę tylnich szybek- Dzień Chłopaka :)
- Dzień Chłopaka :)
:hi:fenks :>- [ALL B6] Odłączenie akumulatora
:good:j.w. też za pierwszym razem sie bałem bo róg z kodem mam wyrwany- [B5 AWT] Pytanie o tani olej
no to mało o motul-u wiesz- [ALL] Audi Concert Cd
Spróbuj opcji 1 a jeżeli nie podejmą się wtedy adapter,chociaż widaćże gość na alle nic nie sprzedawał.- [ALL] Audi Concert Cd
Podjedz,daj radio i powiedz niech Ci zamontują. Jeżeli wszystko będzie ok. to nawet z robocizną wyjdzie Ci dobrze.- [ALL B6] Wymiary klucza
torx 8 dla przypomnienia-ja dospawałem końcówkę do drutu- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
przy zapalniczce podważasz plastik i masz wszystko na wierzchu- Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
dominik tam jest tyle kleju,że po odklejeniu plastików maty spokojnie będą się trzymać, zresztą po zdjęciu folli jest już klej tak jak na nalepkach- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
No to może z ESP? najbliżej i najwygodniej,mam tak ponad rok i schowek i wizytownik- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
pewnie tak,mogłem większy zapas zostawić- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
no po jakimś mm przy dużo ale trudno- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu ja mam jeszcze stary panel w zapasie więc on pójdzie na próbę [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:18_________________________________________________ fayera gdzie fotki? zaczekaj zaraz pójdę-ufff[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:18_________________________________________________Zasugerowałem się szablonem od kolegi domin79 no i trochę luzu jest. Oczywiście zostawiłem po 1,5mm zapasu co do szablonu i wydaje mi się,że jest to kwestia indywidualnego dopasowywania i docinania. No ale nie jestem drobiazgowym i mi to nie przeszkadza .- [B6 AVF] Jaki wyświetlacz przy roczniku 04?
czyli czerwony?- [B6 AVB] Brak swiatła mijania z jednej strony
plastik podgrzej suszarką i wtedy ładnie odejdzie od szkła- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu - Pozbycie się naklejki na klapie.