Treść opublikowana przez fayera
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
wyjmij prawy wkład i zobaczysz,może mata się zjarała.
-
Cena nowej B6
climatronic w pierwszych latach był za dopłatą.
-
Kto zna dobry sposób na ściągnięcie długu ?
Najlepiej osobiste odwiedziny i przytulenie go a nawet jeżeli nie odda to chociaż jakaś satysfakcja no i wyznaczenie następnego terminu
-
[ALL] Duże spalanie A4 1.9 tdi 101
jeśli silniczek i cała reszta jest bez zarzutów to powinno być ok ale proponuje zrobić logi i wtedy się dowiesz ile z niego będziesz mógł wykrzesać na serii okolice 140ps
-
Piłka nożna
Brama możdżenia
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Odkręć obudowę i zobacz.2 torx-y 8
-
[B6 AVF] Gdzie kupić łożysko???
no i nowe
-
[B6 AVF] Gdzie kupić łożysko???
używkę raczej ciężko będzie Ci dostać
-
[B6 AVF] Gdzie kupić łożysko???
Zadzwoń do ASO
-
Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
Zgadza się.Za gówniarza taki jeden z drugim dostawali wpi***rdol od rówieśników i nie tylko łaził kanałami a pózniej ura
-
[ALL B6] Dźwięk otwartych drzwi?
może do niektórych amerykanów był taki bayer dołożony
-
[ALL B6] Pomoc z radyjkiem
ew.pod licznik
-
Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
No niestety taka jest polska psiarnia-kupa ćwierć-inteligentów. Złóż odwołanie bo nikt prawie się nie odwołuje i pojeby robią co chcą i czują się bezkarnie. Chociaż niestety trzeba przyznać,że sądy polskie też im życia i ich "pracy" nie utrudniają Jeżdzą nieoznakowanymi i cwaniakują tępe zakute pały.
-
[B6 AWX] Rozlany Fis
Pewnie wyświetlacz. Ciężko dostać ale jak będzie przymusowa wymiana to poszukaj w kolorze
-
Strefa Śmiechu
Marzenie każdego mężczyzny: 1.Córka na okładce "Cosmopolitan" 2.Syn na okładce "Przeglądu Sportowego" 3.Kochanka na okładce "Playboya" 4.Żona w programie "Ktokolwiek widział Ktokolwiek wie"
-
[B5 ADR] Śruby z alu 17' będą pasować do 15' stal?
jak zmieniałem z ori stal 15'' na alu 17'' p&p
-
[B6 AVF] Problem z klimatronikiem
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44088.msg487330#msg487330 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85155.msg962421#msg962421 poczytaj
-
[B6 AVF] Problem z klimatronikiem
no to panel musisz zmienić
-
[B6 AVF] Problem z klimatronikiem
a w starych fotelach miałeś grzaanie?
-
[ALL B6] Panel klimy
No niestety ale navi musisz wyciągnąć aby wyszedł klimartonic. Szpara musi być bo tak już jest zrobione.[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 12:57_________________________________________________Nie ma różnicy co do klim.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL B5] Radio chorus A4 B5 98r
Jak auto wyjechało z tym radiem z fabryki to nie będzie chciało kodu po odpięciu aku. A jak nie to magik od elektroniki.- STATIMA sp.zo.o.Katowice-miał ktoś do czynienia.?
dokładnie ale narazie od półtora miesiąca cisza-czekam na wyjaśnienia- Wasze sposoby na KACA
dopiero będzie walił- [ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu
tylko luzować tak? tak - [ALL B5] Radio chorus A4 B5 98r