Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu
Załóż kierownicę i jak będzie minimalenie krzywo przestawiaj do skutku. nie dokręcaj śruby bo to bez sensu
-
[ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu
Przed zdjęciem mogłeś zaznaczyć a teraz to koła na prosto i próbuj
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no nie mogę Góral to stara wraca Ci po 3 nocach baletu na chwiejnych nogach a Ty do niej z kwiatkami bo co bo szacuneczek?- [ALL] Namierzanie auta poprzez GPS
Ale cena odstrasza- [ALL] Namierzanie auta poprzez GPS
no właśnie-naistotniejsze prawie....- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mateusza- Spotkania na drodze
Dzisiaj o 15.15 w Bieżuniu widziana A4 B6 black sedan na blachach NDZ(nr. nie zdążyłem złapać) :hi:znaczek na grylu jechałem takim samym tylko avantem jak ruszałeś z pod sklepu- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o ku ale luzak- Urodziny Prezesa
:beach:sto lat- Wasze sposoby na KACA
nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, nie jestem hazardzistą ale to mogę co godzinę :gwizdanie: to co to za życie- [B6 AVF] Chlapanie oleju z wlewu i rurki bagnetu
No to napisz,że chlapie na biegu jałowym.- Wasze sposoby na KACA
Masz rację. Ja wypiję raz na 2,3 a nawet 4m-ce,naprawdę jak duża okazja typu wesele itd... tyle,że taką 2-dniówkę trzasnę,po 3-4 kielichach nic do ryja już nie wezmę byle tylko zapojka była i oczywiście 3 dni po no i właśnie te 3 dni jestem taki poskręcany,że szkoda gadać,dodam,że jak nie ma okazji to nawet piwa przez 2-3 miesiące nie ruszam bo akurat nie przepadam za nim. Znam facetów po 50 a nawet 60-tce którzy całe życie ostro walczyli i nie wiedzą na drugi dzień co to kac.Normalny tryb,czyli z rana śniadanko i do pracy jak gdyby nigdy nic.- [ALL B7] Zdjęcia Przycisków i Włączników
wrc akubek gdzie- [ALL B6] Demontaż zapalniczki
Podważ plastik z boku i wychodzi bez problemu- [ALL B6] Rozstaw śrub
5x112- Sylwester w Górach Stołowych / Karkonoszach
Byłem w Zieleńcu 1,5 roku temu w pensjonacie "AGAT" i miejsce naprawdę super polecam, w sumie nie był to sylwester ale organizują go tam co roku. Właściciel wyświetlał zdjęcia na plazmie i fajnie to wyglądało.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
wybór jak najbardziej a sztuka :kox:co tu dużo mówić- Wasze sposoby na KACA
No tak tyle,że lato jest krótkie ale metoda rzeczywiście dobra,może nie przechodzi ale ulga jakaś jest- Wasze sposoby na KACA
Mam kumpli którzy nie palą i kac "gigant"- Wasze sposoby na KACA
oj chciałbym ale czasami się nie da- Wasze sposoby na KACA
- Wasze sposoby na KACA
:decayed:prawda- Wasze sposoby na KACA
2KC to przereklamowany specyfik-0 pomocy. Też mam lęki(nie chce pisać o tym)auto kilka dni stoi- Wasze sposoby na KACA
Ja mam tak,że 3 dni z życia wyjęte.Próbowałem już prawie wszystkich metod i porażka. - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00