Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Chlapanie oleju z wlewu i rurki bagnetu


yavne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z takim zachwytem kupiłem Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM 6 biegowa z oznaczeniem AVF

Jak odkręcam korek od wlewu oleju to bardzo chlapie olejem z tego korka... ;( Nawet jak bagnet wyciągam to też strasznie chlapie ochlapało mi cały silnik ;( ;( :confused4:NA BIEGU JAŁOWYM

Czy wasze Audi też tak chlapie czy to jest normalne w dizlach ?? Mam Mazde 323F benzyne i nic nie chlapie

Tak chciałem mieć Audi a tu taka plama ;( tak to jest jak się człowiek nie zna :wallbash:

Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

PsPS. KAZDEMU KTO MA ZAMIAR NAPISAĆ BEZNADZIEJNY KOMENTARZ TYPU jEŻDZISZ Z ODKRĘCONYMI KORKAMI niech nie pisze nic szkoda jego beznadziejnego zużywania klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze lubisz jezdzic ze zdemontowanym korkiem i bez bagnetu?.... :mysli:

.....a wiesz ze jezeli wykrecisz korek w misce olejowej w audi to caly olej z niej wyplynie??? :cool1:

trzeba bylo jezdzic, dalej mazda :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas pracy silnika jak odkręcisz korek wlewu paliwa to zawsze będzie olej chlapał :shocked:.To norma. Z bagnetu raczej nie powinno , może ma przedmuch.Jak dobrze chodzi i pali to się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi

Dziękuję ci za złośliwość :thumbdown: I od kiedy to olej wypływa do góry ??????????????????????? :thumbdown:

ALBINEK

Dzięki za pomoc. No właśnie z wlewu chlapie tak myślałem że może dizel tak ma ale z tego bagnetu zaczęło mnie zastanawiać zaczynam siębać że może mieć przedmuch ;( Sprawdzenie ciśnienia powinno to wykryć tak ?? ( tak w ogóle to ile powinien mieć ciśnienia ) Jeździ normalnie pali też dobrze chociaż jeszcze nie ma mrozów, przyśpieszenie też ma w końcu 130 a ja 90 jeździłem to cuje różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci za złośliwość I od kiedy to olej wypływa do góry ???????????????????????

od zawsze kiedy jest pod ciśnieniem a dodatkowo jest rozchlapywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co to za forum.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zero pomocy tylko szyderstwo i złośliwości. Ludzie Leczcie się >>>>>>>>>>>>>>>>>

Od kiedy człowieku jeździ się z odkręconymi korkami i wyciągnietym bagnetem ???????????????????? JEsteś normalny ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy człowieku jeździ się z odkręconymi korkami i wyciągnietym bagnetem ???????????????????? JEsteś normalny ?????

no właśnie to czym sie przejmujesz jak jeździsz z dokręconym korkiem i z bagnetem :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Ci kolego tyle,że jesteś leniwy ponieważ temat był już poruszony i jest tylko trzeba poszukać...

Trochę zainteresowania i czytania z Twojej strony i nie będziesz mieć już zbędnych pytań :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co to za forum.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zero pomocy tylko szyderstwo i złośliwości. Ludzie Leczcie się >>>>>>>>>>>>>>>>>

Od kiedy człowieku jeździ się z odkręconymi korkami i wyciągnietym bagnetem ???????????????????? JEsteś normalny ?????

co innego szydera, ktora jest skutkiem twojej sugestii ze mazda jest super, a audi be, pomimo ze jak sam siebie podsumowales:

tak to jest jak się człowiek nie zna :wallbash:
a co innego obrazanie.

jezeli narzekasz na brak pomocy, przejrzyj sobie watki i posty na tym forum, w tym rowniez moje.

jezeli decyduje sie na szydere tzn ze ktos na nia zasluzyl.

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slodki79 LENIWY ?????????? Człowieku jest ponad 300 postów przeglądając kilkanaście dostałem zawrotu głowy. JEżeli twierdzis że takie już były i jest ktoś leniwy To napisz który to post ja tam z chęcią pójdę i nie będę wysłuchiwał twoich głupich złośliwośći

Nie piszcie takich beznadziejnych ODPOWIEDZI ludzie BŁAGAM was idzcie gdzie indziej MASZ zamiar gadać bez sensu napsz lis i wyłsij do siebie Nie mam ochoty tego słuchać...

JEżeli nie masz zamiaru pomóc mi w odpowiedzi to po kiego się udzielasz

Zwykła polska uprzejmość ( TRAGEDIA )

Musashi

A w którym zdaniu było chociaż najmniejasz pomoc z twojej strony ?? Tylko głupi tekst .................. rozumiem ze lubisz jezdzic ze zdemontowanym korkiem i bez bagnetu?....

A powiedz mi... Czy ty chodzisz na go ?? Głupi komentarz złośliwy i głupia odpowiedz...

Polak dla Polaka zawsze i wszędzie był najgorszy. ZAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie:

LENIWY ?????????? Człowieku jest ponad 300 postów przeglądając kilkanaście dostałem zawrotu głowy. JEżeli twierdzis że takie już były i jest ktoś leniwy To napisz który to post ja tam z chęcią pójdę i nie będę wysłuchiwał twoich głupich złośliwośći

nie dosc ze tobie szukac sie nie chce to nawet czytac. rozumiem - inni maja to za ciebie zrobic. hmmm. jak to sie okresla w jezyku polskim.... ktos podpowie?

na forum jest przeszlo 1.000.000 postow, to jedno z najwiekszych forum w kraju, i wg ciebie jestesmy nieuprzejmi?

wpadasz tutaj stwierdzasz, ze mazda jest lepsza, dziwisz sie podsumowaniu i do tego obrazasz?

w zasadzie za takie teksty powinines otrzymac ostrzezenie. regulamin zlamales juz w kilku punktach. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas pracy silnika jak odkręcisz korek wlewu paliwa to zawsze będzie olej chlapał :shocked:.To norma.

ja pitole - z wlewu paliwa chlapie olej! :shocked: ...wypisuje sie z tego forum :wallbash:

jak leci z bagnetu to sprawdzić odpowietrzenie skrzyni korbowej bo odma może być zafajdana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego yavne nie ma co się denerwować :wink4: w przyszłości musisz bardziej precyzyjnie opisywać problem w dziale technicznym i starać się nie porównywać do innych marek bo coś Ci nie gra a okaże się że potem zrobisz tym be audi milion kilometrów ..... tylko spokój nas uratuje ... w Luboniu zanosi się na deszcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT, ale muszę się wtrącić :decayed: Trochę yavne rozumiem ponieważ : nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi :cool1:

A jeśli chodzi o szukanie to wystarczy, że ktoś opisał TEN sam problem ale innymi słowami na które autor tego posta nie wpadł - może dlatego, że jest laikiem w mechanice... zamiast nakierować to od razu chłopa pojechaliście...

Czy wasze Audi też tak chlapie czy to jest normalne w dizlach ?? Mam Mazde 323F benzyne i nic nie chlapie

Moim zdaniem to nie jest żadna obraza marki Audi, jedynie można wywnioskować, że ma się do czynienia z osobą która ma niewiele wspólnego z mechaniką pojazdową... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi Proszę cie bardzo nie wypowiadaj się już. Nie wniosłeś nic do tematu oprócz oszczerstw. DZiękuję

Killer1984 Można też wywnioskować że mając auto w benzynie porównuje je do nowego które mam A NIE STWIERDZAM ŻE JEST LEPSZE ( czy to jest takie trudne )

Zamiast szukać zaczepki możecie poprostu pomóc.

Pytanie tak jak w opisie

Dość mocno chlapie. Nie mam siły tłumaczyć głupich odpowiedzi typu ( Jeździsz na otwartych korkach !!! ) [ żal patrzeć ]

Nie wiem czy to normalne nie spotkałem się z tym w starym aucie stąd moje obawy CZY WSZYSTKO JEST ok czy Audi dizel tak ma czy to jakaś mała duża usterka, z dosłuchu słyszałem że nie powinno, nie mam zbyt dużego porównania bo mam benzyne dla tego pytam was normalnych ludzi którzy posiadają takie o to AUTO jak jest u was czy jest podobnie czy nie. Będe wiedziałczy coś muszę robić czy nie. JEżeli zapytam mechanika szybko zrozumie ze się nei znam i wynajdzie setki usterek które trzeba natychmiast wymienić ( za odpowiednią cene ) a może się okazać że to nic poważnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...