Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
Potwierdzam wbrew co niektórym-karton -przetestowane
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
nie robi różnicy
-
Piłka nożna
gdyby ki kut gdyby babcia miała wąsy gdyby...
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
Mam 17km do pracy i przy włączonej klimie 27st.C łapie mi 60 st.-70 st.C. Gdy wyłączę grzanie wzrośnie do 90st. i po ponownym załączeniu klimy spada do poprzedniego stanu. Poprzedniej zimy na grzaniu non-stop zrobiłem około 100km i też 60-70st. Na zewnątrz było -25st.
- Piłka nożna
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
I ja idę po tekturę :tongue4:bo do roboty niedaleko i jak 70 złapie to dobrze
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Pewnie jakiś patent jest aby podpiąć to pod klimatronik
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:54_________________________________________________ :hi:
-
Piłka nożna
chamstwo jak nic
-
[ALL B6] Problem z zamknięciem szyby
Stawiałbym na linkę.Pewnie nie obędzie się bez ściągania tapicerki.
-
Piłka nożna
Podobnie jest z ekipą hiszpanii-jak im dasz pograć swoje to po tobie. Tak czy siak Barsa tworzy świetny kolektyw jak żadna drużyna.
-
Piłka nożna
Nie oglądałem bo robota ale wynik jak zobaczyłem o 23-ej posiadanie piłki 67%-33% mówi za siebie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Wędkarstwo
Ja 3 tyg.temu zakończyłem sezon-za zimno brrrr. i jeszcze na koniec urwałem cały sprzęt.Teraz czekać do kwietnia.- [ALL B6/B7] Przednie wycieraczki
Chyba 2 razy a trzeci po kliku sekundach?- [B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
Ładną serię miałeś,a moment piękny- [ALL B6/B7] Przednie wycieraczki
Chyba nie ma innej opcji- [ALL B6] System ESP
możliwe,że bez zmieniarki- Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
ja kupowałem dokładnie te maty z linku od Ciebie. One maja klej z jednej strony. Jak wyciągniesz wkład to trzeba odkleić plastik ( mocowanie lusterka)od szkła przykleić maty a do mat trzeba kupić taśmę 2-stronna piankowa Na plastiku po odklejeniu suszarką zostaje tyle kleju,że nie trzeba- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
No właśnie trzeba jeszcze dociąć około pół cm tę półeczkę za popielniczką bo jest za wysoka.Tutaj akurat żadna precyzja nie jest wymagana bo obcinająć 0,5 czy 0,7 cm i tak tego nie widać ale przyciąć trzeba bo nie wejdzie.- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Albo szlifierką z zachowaniem marginesu na doszlifowanie,nic się nie topi i idzie bardzo dobrze.- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
zrobione- Prośba - konkurs
- Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
i88 najlepiej podkładać jakieś karty kredytowe itp...- Ulubiony program TV
Wracając do bajek... "Baranek Shaun" barany są poprostu wyj***ane - Wędkarstwo