Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AVF] Zużycie oleju podczas zimy?
To jest normalne,tak jak,że zimą trochę więcej wezmie
-
[ALL B6] Włącznik świateł od b7 do b6
cały czas?
-
[B6 AVF] Zużycie oleju podczas zimy?
191
-
[ALL B5] Ocena stanu rozrządu.
Ale przedstawił Ci jakieś faktury,rachunki części? Na słowo bym nie wierzył... Pewność ma się wtedy kiedy sam wymieniasz
-
[B6 AVF] Zużycie oleju podczas zimy?
Ja do wymiany mam 4tys. i z bańki 4L nic mi już nie zostało
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
- [ALL B6] Brak zasilania w jednych z drzwi
Zgadza sie albo jak masz mozliwosc podepnij VAGA i sprawdz bledy . Ktore to drzwi Drzwi to kolega chyba wie które prawdopodobne wiązka- [B6 AWX] Czy Tempomat jest podany w kodach wyposażenia?
no to sory i sprawdz kodowanie.- [B6 AWX] Czy Tempomat jest podany w kodach wyposażenia?
ale wiesz,że tempomat działa jak jedziesz min.30/h(tak proforma)?- [B6 AVF] Mokro pod dywanikiem
Wogóle jak rano się wsiada to straszną wilgoć czuć w aucie- [B6 AVF] Mokro pod dywanikiem
Niestety zima i tak na dobre sobie z tym nie można poradzić- [B6 AVF] Płyn chłodniczy Shell - różowy
Jezeli widziałeś,że z beczki shella to może być,jak cos będzie odpowiadał- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
sprawdz diodę- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
objedz je papaierem ściernym wokoło i żadnej różnicy nie zobaczysz-przetestowałem No to po co mam objeżdżać? Aby ją zmatowić,wtedy strumień jest rozproszony- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
objedz je papaierem ściernym wokoło i żadnej różnicy nie zobaczysz-przetestowałem- [B6 AWX] Tempomat
Zobacz w necie lub allegro czy to nie z passata ale najważniejsze,że działa- [ALL B6] Czy istnieje "czarne" radio do B6?
Rzeczywiście jakieś te radio jest dziwnie jasne jak na czarne mój wygląda tak:- [B6 AWX] Trzeszczenie z tyłu, gdzieś obok kanapy , slupków po złlożeniu relingów , avant b6
pewnie roleta ale temat wałkowany niejednokrotnie...- [ALL] Problem z płynem ze wspomagania
I tak mu nie udowodnisz,zresztą nie ma o co się sprzeczać dobrze,że usterka ustalona-wymień i ciesz się jazdą- [ALL B6/B7] Kod concert III
Nie mając książki można zczytać kod z epromu? Chodzi o Concert III. Jak magicy odzyskują kod?- [ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
Ma dwa plusy więc pasuje do RNS-E i do Concerta. Nie mam teraz przed oczami schematu podłączenia navi ale wydaje mi się, że w miejscu +UB lub DI SENS w RNS-E jest wolne miejsce... a concert ma dodatkowy pin na zasilanie. Jasno się wyraziłem, czy z deka zakręciłem? ach tam miodzio [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________kantek wrzuć jakieś foto jak radio wygląda w aucie na podłączeniu.- Wasze sposoby na KACA
Też tak zawsze mówię na kaca. :polew: I ja też ale nie wyobrażam sobie następnego dnia bez lufy :gwizdanie:- [B5 AVG] Uszkodzpne Audi przez bryłę lodu na przyczepie.
Niestety ale przed ruszeniem w trasę obowiązkiem kierowcy jest sprawdzić czy wszystko się zgadza.- Podsumowanie roku 2010
oby tak dalej nie należy ścigać się które forum jest większe w statystykach ważne,że te jest NAJLEPSZE!!!- Wasze sposoby na KACA
WHY?/?? - [ALL B6] Brak zasilania w jednych z drzwi