Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
Ile Cię skasowali za to?
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
Sprzęgłem się nie przejmuj zresztą jak coś będzie nie tak wcześniej Witek Cię o tym powiadomi
-
Wasze sposoby na KACA
raczej odwrotnie,bo nic nie ruszy
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Daj znać co facet zamierza i jaka jego reakcja na taki wałek
-
[B7 BPW] Wycie przy pełnym skręcie
pompa może wymiana płynu pomoże-od tego bym zaczął
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
nawet w ferrari przy 250 szumi poszukaj i poczytaj na forum jest o tym cała masa
-
[ALL] Czy w silnikach PB da się sprawdzić realny przebieg ze sterwonika silnika
Pewnie Cię czaruje bo wie trochę więcej o przebiegu
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
Zależy jak z kondycją auta a o tunerach masz tutaj multum
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
jezeli słupek przestawiony to ciężko będzie samemu. spróbuj na śrubach poregulować
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Szkoda,że to nie jakiś małolat bo by wpadli wpier***ol spuścili i tyle nauczka dla antytjuningowca by była
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ale trzeba przyznac,że certyfikat mu wyszedł...
-
[ALL] Okładka Przeglądu Sportowego.
A ja zwrócić się do PS i co oni na to
-
[B6 AWX] 0.5 l oleju na 5 tyś km
Nie ma tragedii ale trochę za dużo. Ja dolałem 0,6 po 12 tys.od wymiany.
-
[B6 AWX] Cieknący płyn jak sprawdzic?
No jeżeli jak twierdzisz jest to klima to samemu nie bawiłbym się w to lepiej podjedź do jakiegoś serwisu i niech sami obejrzą nieszcvzelność
-
[B6 AWX] Cieknący płyn jak sprawdzic?
A skąd masz pewność,że to klima,to raczej rzadkość. Stawiałbym na płyn.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jak fis pokazuje mi 7L,a spalanie 6L to mam dodać wartość+5,lub+10 czy odjąć -5lub -10 i w którym kanale. Kiedyś czytałem a teraz znaleźć nie mogę
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mój też ciężko chodzi-wręcz muszę mu pomóc aby go otworzyć zwłaszcza zimą nie chce mie się za to zabrać aż się pewnie rozwali to będę musiał
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161779.0;highlight=wyjmaki
-
[B6 AWX] Prawy kierunkowskaz szwankuje, czasem działa lewy zamiast prawego
w dziale Kupię się ogłoś napewno ktoś się odezwie
-
[B6 AWX] Prawy kierunkowskaz szwankuje, czasem działa lewy zamiast prawego
Zdejmij kierownicę i musisz sprawdzić manetę od kierunków/świateł prawdopodobnie do wymiany
-
Piłka nożna
gdzie ogladasz canal +
-
Piłka nożna
gdzie ogladasz
-
[B6 AVB] Wymiana turbiny krok po kroku?
yhy myślałem,że masz ją od jakiegoś czasu... a więc po wymianie turbo życzę bezawaryjności
-
[B6 AVB] Wymiana turbiny krok po kroku?
a jaki przebieg?i przy jakim ją przygarnąłeś?
-
[B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
Myślę,że na jakąś korektę czy adaptcję musi podjechać temat będę śledził bo będę wkrótce robił podobnie