Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. wypal a tak serio to podskocz do kogoś kto pierze tapicerkę,dasz na flaszkę i będziesz miał profi zrobione
  2. No właśnie dziwnie coś im się układa ta gra na początku a jeśli chodzi o Tkaczyka to potrafi poderwać grę... coś taktyką mi to jedzie ZNowu beznajdziejne akcje... no właśnie myślę,myślę i nic mi tu nie pasuje bo puszczając ARG i wygrywając z nami i tak przeszliby tylko z 4pkt.
  3. coś taktyką mi to jedzie
  4. Przy wciśnięciu ECON sprężarka nie jest tak obciążona-pracuje jakby na pół gwizdka
  5. Dzwoni blondyna do warsztatu samochodowego: -Panie mechaniku przed chwilą na parkingu pod moim samochodem dostrzegłam wielką czarną plamę... -To olej. -Dobrze oleję to...
  6. model w profilu jeszcze popraw
  7. no własnie nie wiedział,oddał do mechanika i ten jest od tego aby zlokalizować i wyeliminować usterkę. dobrze,że lekarzem nie został :doh1:
  8. Ze Szwedami cieko to widze
  9. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    masz rację-raj dla wędkarza
  10. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie też były amury,brzany ale jak 6 lat temu regulowali rzekę poszły gdzieś w pi.....du
  11. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Najpierw to trzeba kartę opłacić
  12. Trochę to dziwne,u mnie nigdy podłoga mi nie podskakiwała. przecież po złożeniu siedzi solidnie tzn.wchodzi z lekkim oporem
  13. młody z akoholizmem skończ to kupisz
  14. mocowań nie ma dwa pustaki ewentualnie
  15. Po 20 latach palenia to bez wspomagaczy nie da rady bym chińczykiem musiał się urodzić
  16. TABEX Też po tym nie paliłem 3 tygodnie ale niestety było to 5 lat temu. Kto próbował plastrów NIQUITIN? Założyłem/przykleiłem wczoraj i dzisiaj 2 faje wypaliłem i cały czas rzygać mi się che
  17. Nie tak miało to wyglądać
  18. I tak myślą Polscy sportowcy przed każdym finałem no właśnie,nie maja myśleć tylko grać No właśne gdyby grali... a oni są już w euforii,że są w finale no i niejedno złoto poszło się....
  19. I tak myślą Polscy sportowcy przed każdym finałem
  20. To może kolega w lewo przekręci?
  21. no raczej nie ma co kombinować
  22. no właśnie-przecież jak otworzysz auto z kluczyka-to mechanicznie otworzy się najpierw zamek kierowcy i po włożeniu do stacyjki-reszta drzwi juz elektrycznie dokładnie tylko zamek kierowcy się otworzy. Po 5 min. ładowania wszystko już działało.
  23. Nieprawda. Ja w tym roku w Zakopanym rozładowałem aku do 0 nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.
  24. nie ma takiej. rozbierz,miernik w rekę i bedziesz wiedział o co chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.