Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
  2. Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz??? jak można Ano mozna, tu nie chodzi o to co jest przedmiotem sporu tylko o fakt, ze unikanie odpowiedzialnosci jest dziecinada. Bledy popelnia kazdy z nas ale nie kazdy chce za nie placic. Najlepiej powiedziec kazdy kradnie to i ja kradl bede. Nic dziwnego, ze taki a nie inny obraz o nas maja jako o Polakach, kraj kretaczy kombinatorow i zlodzieji. Jak tu sie ma cos zmienic jak oszukujemy samych siebie. Całkowita racja Ano nie można Każdy tutaj podaje przykłady na dzieciach co do powyższych kwestii to jest wigilia i wesołych świąt-spokoloco
  3. Na twoim miejscu pojechałbym na stacje. ale skoro wymieniałeś półosie a wcześniej problemu nie było to tutaj szukałbym przyczyny
  4. To ogólne pojęcie :gwizdanie: bo co innego wydymać kumpla lub nawet gościa z allegro który był fair a co innego skarbówkę i tym podległe placówki...
  5. Na ośnieżonej/oblodzonej drodze na 3-biegu przy ok. 2200 obr.,przy temp.-3 około 15km.Klima na 22st.C i nawiew na 3 kreski. Przy mrozach powyżej -15st. to wogóle tragedia.
  6. jak zrobiłeś to ze nie masz przy docinanym klimatroniku przerwy miedzy popielniczka, i czy mi sie wydaje?? czy masz zlicowany bardziej klimatronik<wysuniety> z radiem?? z tą szparą to juz doczytałem ze pod popielniczka trzeba dociac, a z tym wysunietym klimatronikiem to zludzenie przy zdjeciu?? wszystko jest ok. złudzenie
  7. Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz??? jak można
  8. Podobno juz w B6 2003 i 2004 sie nie wycierają. Ja mam niestety 2002 i dopadła mnie ta choroba ale prawie juz sie z tym uporalem. Czekam na przyciski klimatronika od kolegi Zuloo. Zobaczymy jak sie spisał No ja mam to szczęście że mnie nie dopadła ta dolegliwość macieek wrzuć foto jak dostaniesz klimę bo mam zapasowy włącznik świateł do poprawy
  9. Bezprawie.Tak poprostu nie mogli mu zabrać. Zawsze będę przy tym,że to h**oooje
  10. Podniesie mocy i będzie około 150PS A jednostki godne polecenia
  11. Też tak miałem i mam-ale po silikonie chociaż drzwi otworzę
  12. Już koniec
  13. Powinna być taka opcja-tyle,że nie jak auto z taśmy zjeżdża. Opcja w kodowaniu.Kto chętny to sobie koduje lub do ASO i 200PLN
  14. Ta na stacji paliw można kupić płyn za 15 pln ale chyba każdy wie jakie tam mają przebitki-czyli wychodzi 5pln. A zapachem płynu z biedrony można się tylko delektować i delektować i delektować.... :gwizdanie:
  15. gdyby były jakieś reklamacje i nie spałniłby norm dawno by go wycofali a tak cieszy się wielkim powodzeniem od lat...
  16. Ta tylko ciekawe jak żona,kochanka itp...będzie przez te kilka(naście min.)użytkowała sprzęt
  17. Jak masz możliwość to do garażu ,oczywiście ocieplanego do teścia kumpla,kochanki :naughty:itp... lub gdzieś na parking podziemny i karfurze
  18. Para po gorącym stosunku paląc papierosy w łóżku. -Powiedz czy spałaś z jakimś mężczyzną przedemną? -Nie kochanie-naprawdę. Mężczyzna odwracając się do ściany: -A ja spałem.....
  19. 1.Odpalam. 2.Fajka+ew.odśnieżenie 3.Kręcę do 2200 do osiągnięcia temp. I tak od zawsze
  20. Na 500km-6.16 a fis przekłamuje bo 7.4 pokazuje
  21. bipi Ciebie to chyba pech nie opuszcza jak nie radio to lusterka...
  22. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    możliwe,że masz problem z którymś z silniczków sterowania klapami ale wpierw podepnij vag-a i posprawdzaj błędy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.