Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Po włożeniu innego radia poprosi o kod ale tylko jeden raz,po ponownym włożeniu kod już jest rozpoznawany.
  2. znowu te buty
  3. ESP-SWE 24-23
  4. Jak może się tak wałek ukręcić Obyś nie miał więcej takich przygód
  5. Masz rację to jest chyba od nadkola.
  6. Mały bonus też był przed programem Ładny wykresik,jak wrażenia?
  7. no właśnie jak padł moduł to pewnie dezaktywacja nic nie pomoże
  8. W boczku od strony kierowcy powinien być dezaktywator
  9. W 96'r.miałem czarną 250,z tyłu opona pirelli ledwie się mieściła ale za to jak wyglądała Rok pózniej kumplowi pożyczyłem,chciał do laski jechać nachlał się u niej,wyj***ał na zakręcie i niestety 2 ślady zostawiała
  10. No niestety u mnie też i u większości pod tym plastikiem zostaje woda chyba taka przypadłość
  11. akcyza-silnik
  12. Piszę Ci tak bo miałem kilka lat temu podobnie z przednią szybą w innym aucie. Pojechałem standard na wymianę oleju,filtrów. Wszystko,ładnie,cacy po przyjezdzie do domu kumpel zauważył,że róg szyby od kierowcy jest skruszony.Tego dnia nie chciało mi się już jechać bo nie spałem całą noc i byłem padnięty. Pojechałem następnego dnia,kolesia który mi to robił nie było w robocie no to szef za tel.,a ten w upartego,że przy wymianie nic takiego nie miało miejsca. Ja też byłem stanowczy,szef coś tam kląskał,że może po drodze jak jechałem, gdybym to tego samego dnia przyjechał i pokazał...itd. Wyszła szefowa i zdecydowanie powiedziała abym zostawił auto i jutro po auto. Jedyne za co zapłaciłem to przy okazji wymienili mi filtr kabinowy. A z usług już tam nie korzystam i Tobie radzę to samo.
  13. To wszystko prawda j.w. ale mimo to próbowałbym jeszcze z jakimś kierownictwem pogadać-a co.
  14. Może sie okazać że to będzie za mało by grać o medale... Szwedzi muszą dostać jeszcze baty-najlepiej od Denmarków
  15. nie pisałeś,że tylko psażera-zobacz wiązkę w drzwiach
  16. muszę cię zasmucić ale wier***ol jak nic zero pomysłu na atak a jak jest to kłania się nieskuteczność
  17. Aj tam gadasz Już piąty dzień(prawie)zaliczony bez faji
  18. A to nie słaba bateria?
  19. Dokładnie tak+sprawa spadkowa po teściu musi się odbyć
  20. Germania to na 99% za burtą
  21. fayera odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Panowie do AVB takie same będą graty jak AWX,AVF: Pasek klimy Rolka zwrotna Pasek rozrządu Rolka Pompa wody
  22. Uściślając-masz jak wszyscy
  23. To człowiek dobrze się zachował,a niektórzy psy na nim wieszali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.