Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AVF] Problem z tylną klapą
w aso coś 100 pare pln ja kupiłem używany na alle za 30
-
[B6 AVF] Problem z tylną klapą
siłownik :gwizdanie:
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
nie to pewnie będzie uchwyt za który łapiesz podnosząc klapę
-
Piłka nożna
i może mourinho wróci na wyspy
-
Piłka nożna
:kox: zapomniałeś,że to FCB i oni z rąk napewno tego nie wypuszczą
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja tak jak w banerze i ten miesiąc chyba najcięższy
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187774.0;highlight=wymiana+płynu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162787.0;highlight=wymiana+płynu+wspomagania trochę wysiłku bo tego jest multum
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
To jest zamiennik stosowany przez ASO
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
a mozna ten oryginalny kupic na allegro ? i jak sie nazywa ten ori plyn ? febi mineralny to to samo co oryginał nie wiem nad czym się zastanawiasz
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
Dla pewności kup 2 litry,spuść stary,zalej nowym,pojeździj trochę, przepłukaj,i zalej kolejnym litrem i po sprawie. Wchodzi około 1L
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
zielony febi 6162
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
bo blaszki są tylko na zewnątrz a w środku-pomiędzy jest właśnie taki czarny półprzewodnik i on z czasem traci swoje właściwości
-
Naprawa zatartych wycieraczek
to tak jak każdy tutaj u mnie wyjęcie 1,5h i już cierpliwości 0 a włożenie 5min.bez adnego rozczepiania
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
jak prawie każdy kto palił ja już nie mogę sobie wyobrazić wędki w maju bez fajek nie wspominając o majówce 2 dniowej i ostrej libacji-tu będzie problem- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
cukierki miętowe nie są najlepszym wspomagaczem przy rzucaniu fajek no ale każdy jest inny i jeżeli ci się udało to tylko pogratulować no i cała prawda j/w- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
po plastrach niquitin po naklejeniu pierwszego dnia wypaliłem 7 szt,drugiego 5 a trzeciego już tylko 3 szt.-czwartego nie było bo była motywacja. Jak coś to mam jeszcze 10 szt plastrów-na pw moja kuracja wymagała 11 plastrów po 20 latach jarania...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Każdy ma inne.Ja w twoim wieku kładłem laskę na wszystko łącznie z fajkami nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy,po 10 latach wziąłem się za rzucanie i mam nadzieję,że to ostatni raz...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
z takim podejściem to ty nigdy nie rzucisz a masz naprawdę szanse tylko 4 lata palenia- Malowanie zacisków hamulcowych
Zwykła farba Co zrobić lub co dolać aby hmrt złoty był jakiś wyraźniejszy/ostrzejszy sam w sobie to jakiś szarawy Domieszać jakiegoś żółtego ale zrobi sie oczojebny strasznie jak go rozjaśnisz. ja bym na Twoim miejscu nie kombinował tylko tym złotym machnął. no machnąlem w tamtym roku ale efekt daleki od zamierzonego- Malowanie zacisków hamulcowych
Zwykła farba Co zrobić lub co dolać aby hmrt złoty był jakiś wyraźniejszy/ostrzejszy sam w sobie to jakiś szarawy- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
skąd ja to znam jakby kto chciał to mam na opchnięcie 10 listków 21mg Niquitin mi jak widać pomogły(terapia 11 listków) chociaż wcześniej sobie tego nie wyobrażałem- [ALL B6] Montaz diód w lampce podsufitowki
Poszukaj w temacie pakiet oświetlenia było o tym- [ALL B6] Problem ze schowkiem
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0;highlight=schowek+problem- [ALL B6] Klapa tylna-zamek
kolego u mnie blaszka wogóle nic nie dała - Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!