Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jak nie przed to zaraz po... niestety tak polityka polskich klubów
  2. Polecany już tutaj goclever 5066BT HD
  3. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ....a ja nie wszystkie
  4. fayera odpowiedział(a) na dk21 temat w 1.9TDI
    ale jadąc na 3 biegu przy ok.3000obr/min,klima na 2 kreski 19st i dochodzi tylko do 70stopni po 20-30km to coś nie halo
  5. fayera odpowiedział(a) na dk21 temat w 1.9TDI
    Ja mam dylemat czy wymieniać :thumbdown:gdy jest ciepło nie ma problemu, szybko łapie 90st.i nie spadnie nawet kreska.Gorzej jest zimą,przy wyłączonej klimie dosyć późno ale łapie 90st.,no ale na postoju potrafi spaść do 60-70st. Na włączonej klimie nawet 2-3 kreski siła nadmuchu i 20stC ustawione to już wogóle przy mrozach -15st.60st. trzyma.Miałem wymieniać go teraz ale sam nie wiem,po przy uwalonym termostacie nawet teraz nie powinien trzymać temperatury,no a teraz jest idealnie.
  6. Kolego nie wiem o jakich "mundrosciach" prawisz ale skończ i wstydu oszczędź... Cieszymy się że masz wielu kolegów ale osobiste wycieczki sobie wypraszam. Idź popieprzyć głupoty na piwie. staram się być poważnym człowiekiem i wiem co piszę
  7. ty i tweoje mundrości jak zwykle :facepalm: jeżeli nie czujesz się na siłach od czego są koledzy no chyba,że się ich nie ma....
  8. Nigdzie Cię nie uraziłem,współczuję tylko żonie/dziewczytnie itd... Tu nie trzeba być bohaterem poprostu są ważniejsze rzeczy od bohaterstwa Honor,duma czasami zwycięża nad zdrowym rozsądkiem.
  9. no to 180 jeżeli tak Ci pasuje jeżeli ktoś robi tobie/komuś bliskiemu krzywdę i wiesz,że prawnie nic nie zrobisz podkulasz ogon i udajesz,że nic się nie stało???? No to jesteś gość
  10. Wierz mi,że ludzie po porządnym wpier*doolu potrafią zmienić się o 360stopni
  11. oczywiscie szkoda psa ale czasu nie cofniesz wpier....ol sąsiadowi chociaż w części zrekompensuje twój żal
  12. Jedyne rozwiązanie to sprawiedliwość w ciemnej i wąskiej uliczce z sąsiadem. Drogą służbową nic tu nie zrobisz.Przykro ale takie są realia.Pozdrawiam.
  13. ale seria praktycznie po programie powinieneś tyle mieć
  14. no nie tak nie da rady kosz jest na kilku śrubach
  15. Trzeba najpierw doświadczyć prawdziwego kaca dopiero można o pracy pisać. Takie powiedzenie wyszło od osoby która nawet nie miała pojęcia co to kac...
  16. No tak tylko,że tym razem nie pamiętam jak mnie z imprezy przywieźli nic nie piłem od października i jak się dopadłem to wiadomo.... i weź tu pamiętaj o wodzie z cytryną
  17. umieram tylko biała finlandia,żadnych piw itd... jedyny plus,że po fajkę nie sięgnąłem a tego tylko się obawiałem... o matko...
  18. Ja miałem to samo z lewą stroną. Kombinuj z wyjmakiem w lewo,prawo dół,góra,podważaj itd... 3 razy wyjmowałem i za każdym razem mordownia za ostatnim razem ponad godzinę i pół paczki fajek
  19. Jest o tym dalej ale lektury jest trochę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.msg2292662;highlight=lampki+drzwi#msg2292662
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.0;highlight=montaż+pakietu
  21. fayera odpowiedział(a) na JAREK10 temat w Audi A4 B5
    brzęczyk
  22. ale chyba gdzieś się zatrzymałeś
  23. Radio które nie wyjechało z fabryki z autem ale podłączone i wbite kodem nie ma prawa pytać nawet po ponownym odłączeniu aku.
  24. i tak tylko wymalują fronty aby wizualnie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.