Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
śledzę....i czekam na pomysły bo mogę mieć podobnie...
-
[ALL B6] Jak wyjąc tylna lampę
1 śrubka :)z boku-patrząc od wewnątrz auta. Uważaj aby nie wpadłaq Ci za boczek...
-
Piłka nożna
A ja Wam powiem,że ciężko będzie ale wygrają-dobrze ,że nasze pokolenie tego doczekało a to dlatego,że mamy coraz więcej obcokrajowców i oni jak Polacy nie srają w pory przed Deutsch
-
[B6 AVF] Sprzęgło klimy - rozsypało się
nic nie powinno się stać... ku...04' to chyba jakaś przypadłość jeżeli chodzi o komresatory...
-
[ALL B6] Nie otwiera się klapa bagażnika
Niech spróbuje raz jeszcze przykodować kluczyk może pomoże... dziwne
-
[B6 AVF] Beżowa tapicerka
żona to ma dobrze z tobą btw jeżeli zamierzasz coś więcej to kupuj...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tak jak piszesz ale manetkę kupisz za połowę tego co piszesz. moduł możesz sprawdzić odkręcając obudowę...
-
[ALL B6] Nie działa kompresor. Czujnik położenia klapy recyrkulacji V113-G143
max 520
-
Piłka nożna
dzień fair-play
-
[ALL B6] Nie działa głośnik w drzwiach
zacznij właśnie od sprawdzenia wiązki w drzwiach bo to najczęstsza przyczyna
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Ja też bardziej niż na mecz Polska-Meksyk
-
[ALL B7] Kontrolka otwartego bagażnika przy zamkniętej klapie
Musiałeś oprzeć listwą za którą łapiesz bagażnik. Gdzieś jest wątek o naprawie mikrostyku w listwie
-
[ALL B6] Linka szyby
będzie która strona?
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Gratuluję auta.Nie czytałem wszystkiego ale tak jak na początku koledzy radzili mam nadzieję,że te lampki z przodu pousuwałeś . I jeszcze raz powodzenia w modach
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
cały czas ci szumiało cz po załaczeniu klimatyzacji
-
Spotkania na drodze
Ok.17-ej na Karowej w W-wie zaparkowane ciemnozielone B5-wlepka na klapie WW 53xxR.pozdrawiam.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Adam czyli jak włączyłeś klimę to hałas ustępował a miało to miejsce tylko w trybie ECON? i jak?[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:33_________________________________________________
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Napewno nie,bo też tak myślałem ale szybko mi to w serwisie klimy uświadomili... btw to chyba nasze roczniki aut są najbardziej podatne na te chrobotania-ostatnio wszystkie 04'
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Adam czyli jak włączyłeś klimę to hałas ustępował a miało to miejsce tylko w trybie ECON? U mnie ma ECON-ie cichutko dopiero po załączeniu klimy słychać chrobotanie? na 90% hałas jakby łożyska
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Auto z 2004 więc będzie to samo[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 21:30_________________________________________________Może ktoś podać nr. kopresora sprzed 06.2003. i po 06.2003
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
dzięki gniady. no tak tylko na włączonej to słychać czyli spuszczanie czynnika i kupno drugiej czy po wymontowaniu można wymienić w niej łożysko i dalej ją eksploatować czy taka naprawa nie ma sensu...
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Witam. Od 4 dni sprężarka klimy zrobiła się nieco głośniejsza niż dotychczas.Auto mam ponad 3 lata i nigdy nic nie było robione przy klimie.Teraz zaczęła wydawać dźwięki podobne do dźwięku ręcznego młynka do kawy chrobotanie,rzężenie itp.Są to dwy-trzysekundowe tarcia,po czy znowu 2-3 sekundy cisza i tak ciągle. Gdy dodam obrotów do około 2000 chrobotania nie słychać albo mi się wydaje,sam już nie wiem. Nie jest to aż tak głośne ale zauważalne skoro moja żona też zczaiła tyen dźwięk... Aha co najistotniejsze chrobotanie pojawia się tylko przy załączonej klimie,gdy wyłączę natychmiast nastaje cisza... Gdy podjechałem na nabicie klimy było 4 bar,po nabiciu 7,5 bar-a,czynnika było jeszcze 22g. I teraz mam pytanie czy da jeszcze uratować się kompresor czy jeżeli warczy przy załączonej to chodzi tu o łożysko w kole pasowym? Jak można to organoleptycznie to zdiagnozować?Jeżeli ktoś wie jakie to łożysko i jaki nr. ma komresor proszę pisać....
-
[B6 BEX] Jakie jest prawidłowe ciśnienie gazu?
Po nabiciu powinno być około 7,5 bara
-
Piłka nożna
A co oni z Barceloną grają??? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:19_________________________________________________Poprostu wstyd
-
[B6 AVB] Sprężarka a4 a superb?
i jak pasuje :gwizdanie: