Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
teraz to już w każdej chwili...
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Dziś już po...
-
[B6 AWX] AVANT chyba na Shellu mnie orżnęli ?!?!
Też lałem "pod korek" ale mi weszło max 67l ale za 400pln nigdy
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek
jakiś rok temu był identyczny przypadek
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Jeżeli ktoś ma ori kołpaki to może zakładać bo marketówki to... Ja mam i zakładam-jak bym nie miał lub jak się zniszczą nie będę zakładał napewmno nie ma sensu dokupywanie BTW to temat już jest o stali i kołpakach
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niestety nie wszystkie-tak jak w B6
-
Wędkarstwo
Na jakiej rzeczce łowisz te brzany? Trzeba bedzie wpaść
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Oczywiście odbieganie od sedna sprawy ale powróćmy do tematu po... Zrobić referendum...
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
oj miejmy
-
Wędkarstwo
na kukurydze.na splawik. No proszę.U mnie też siedziała ładna brzana ale po regulacji rzeki wszystkie się wyniosły. Na ser nie próbowałeś?
-
Wędkarstwo
Nie wiem jak w innych częściach Polski ale u mnie bida jak nigdy może nie jeździłem tak często jak kiedyś ale wyniki były mniej niż mierne moim zdaniem to ta pogoda popieprzyła tegoroczne połowy nie było nawet kilku dni pod rząd z jednakową pogodą i ciśnieniem...
-
Wędkarstwo
Na co ją złapałeś? Jeszcze tydzień został na szczupaka
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
Jak ktoś ma bilet(y) to priv poproszę
-
[ALL B6] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby-climatronic
nie i szczerze mówiąc nie wiem jak się to robi Poszukaj na forum jest sporo vag konieczny
-
[ALL B6] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby-climatronic
Robiłeś nastawy?
-
[ALL B6] Kompresor klimatyzacji
Posiadam kompresor denso o nr. 8E0 260 805 BA. Ktoś wie jakimi oznaczeniami na końcu(chodzi o litery)można zastąpić mój obecny?
-
[B6 BFB] Termostat
racja po co przepłacać
-
Pasek wielorowkowy - wersja bez sprężarki klimatyzacji w A4 B6
Napewno podałeś mi numery paska bez komresora?
-
Pasek wielorowkowy - wersja bez sprężarki klimatyzacji w A4 B6
kompresor normalnie z prawej ptrząc od auta a jakie ma to znaczenie? 04'rok
-
Pasek wielorowkowy - wersja bez sprężarki klimatyzacji w A4 B6
Fakt...silnik jak Twój profil
-
Pasek wielorowkowy - wersja bez sprężarki klimatyzacji w A4 B6
Wiem,że to rzadkość ale B6 wychodziły bez klimy i tu mam pytanie jaki jest numer paska wielorowkowego bez klimy,ponieważ kompresor wyląduje na stole,a auto potrzebuję na codzień i nie mogę zostawić na kilka dni w warsztacie....
-
[ALL B6] Wymiana podszybia
I to dobry ściągacz jesteś chyba jedyny albo masz tyle pary w łapach
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Gdy dodam na postoju obrotów tak do około 1800 to chrobotanie ucisza się do zera ale gdy nawet podczas jazdy pedał z gazu to przy schodzeniu z obrotów powraca dzieje się tak od ponad 2 m-cy i na razie nic się nie dzieje Dlatego pytałem wcześniej jakie sprężarki tj.numery podejdą
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Może ktoś napisać nr sprężarek sprzed 06.2003 i po 06.2003 Czi jest jakaś różnica między 1.9,2.0,1.8 itd... Czy jak ktoś już wcześniej pisał przypasi od passata,skody itd...?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 21:08_________________________________________________Ile łożysk znajduje się w samym komresorze i ma ktoś numery? I schemat kompresora?
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
:gwizdanie: