Treść opublikowana przez fayera
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
już jestem pijany
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a jak....
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
raczej Krzysztooofff niech uważa
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
mikrostyk-wymiana albo przelutowanie zimnych lutów.
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
Pakero ile dałeś za wymianę?
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
tak jak piszesz-musisz złapać za rączkę i podnieść...
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Wesołych Świąt i gumowych drzew
-
TT wiejski "tjuning"
Zrobisz nawet na RS full to nie wszyscy zwrócą uwagę No a w tym przypadku nawet niewidomy nie przejdzie obojętnie
- Piłka nożna
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
kosiniak samolot
-
Kryzys w Twojej pracy?!
No u nas myśle że jakieś 30% firm wykorzystało kryzys do manipulacji ludźmi W taki czy inny sposób Myślę,że tak jak kolega pisał wyżej 90%zastawia się kryzysem byle tylko ludziom podwyżek nie dać,premii,nagrody...etc
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Intercooler
-
Kryzys w Twojej pracy?!
U mnie od 3 lat z kryzysu wychodzą :)i wyjść nie mogą W poprzednim roku zakładane zyski miały oscylować w okolicach 6mln skończyło się na 10mln zysku no ale niestety prezes leśny dziadek mówi(pieprzy)że kryzys... Podejrzewam,że niektóre firmy na kryzysie innych firm wiele zyskują...
-
Piłka nożna
Gdzie leci Wysła?
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
i jeszcze uj dziecko wykorzystał do zdjęcia aby wzbudzić zaufanie
-
Usuwanie Tatuażu
no jednak wolałbym się go pozbyć całkowicie wielkość tak około 7cm na 4cm wysoki
-
Usuwanie Tatuażu
Witam.Kto z Was usuwał,gdzie,jaką metodą i jakie są ceny w poszczególnych regionach Polski? Uściślając to chodzi o tatoo czarne(granatowe)robine nie profesjonalnie tylko zwykłą kolką.[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________eee no nikt nie usuwał-brat,kolega,koleżanka......?
-
Poradnik ja pozbyc sie kataru w pare minut ;)
Ile tego spirytusu? Zależy od głowy
-
Koniec PZPN ??
Miałem na myśli,że w PZPN-ie się go boją Mieli już nie raz okazję go odwołać i kończyło się zawsze tak samo 5 przeciw,200 za pozostaniem.....
-
Koniec PZPN ??
Lato jest zarozumiały do bólu,brak jakiegokolwiek szacunku do wszystkich i wszystkiego. Najlepsza była wczorajsza jego wypowiedź ws Orła,że nikt na razie nie zostanie ukarany. No to ja się pytam kto stoi na czele tego burdelu i kto powinien ponieść konsekwencje... Wg mnie do ME nic się nie zmieni-boją się go i tyle...
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
W moim przypadku na stówę była dioda fajna pora na robotę włącznika
-
ile za slub
Ja 7 lat temu płaciłem 9 i pół stówy,ksiądz po sąsiędzku z żoną bo z jednej strony kościół z drugiej plebania. Znali się od zawsze i jak miałem z żoną wpaść o umówionej godzinie z kasą to wywiał,zostawił organistę,żeby sąsiadce czasami jakiejś promocji nie musiał zrobić :)tak na marginesie to od roku jest na emeryturze i mieszka w wykupionym mieszkaniu w bloku z wieloletnią gosposią.Miał wtedy nówkę funkiel corollę a p perfumy z najwyższej półki. Co w tym najlepsze,że z wcześniejszej parafii oddalonej o 30 km został przez mieszkańców wywieziony z plebanii na taczkach. Przypadek nr.2 to parafia oddalona od tej gdzie brałem ślub o 8km ksiądz od lat bierze 2 tysi Przypadek nr.3 to niedaleko inna parafia gdzie ksiądz chodząc po kolendzie bierze od ilości domowników-od dorosłych po 20pln od dzieci bodajże po dychaczu.Jeżeli były jakieś małe bunty i protesty lub ktoś za mało dawał to gdy był jakiś pogrzeb w jednym czy drugim domu wyjmował kajecik i państwo jesteście mi winni tyle i tyle a jak nie to pogrzebu nie będzie On nie ma kościelnego bo poco mu płacić.Ludzie w kolejkę mają dyżury i swoje obowiązki podzielone Tak naprawdę znam 2 księży w porządku w tym jeden z prawdziwego powołania,jest to proboszcz kościoła w W-wie na Bema natomiast drugi alkoholik którego kuria skierowała na leczenie bo do tego doszło,że msze w takich stanach odprawiał, że ludzie jeden bełkot słyszeli :)ale po torbie luzak
-
[B6 AVJ] Wskazówka temperatury żyje własnym życiem
Czujnik G2/G62 to jeden czujnik(2w1) a znajduje się tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180758.msg2120060#msg2120060[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 15:45_________________________________________________ spokojnie już jest
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Najlepiej to podjedź na spota w Toruniu a z pewnością dowiesz się więcej.
-
[B6 AVJ] Wskazówka temperatury żyje własnym życiem
Zabrzmi jak mantra ale vag-owałeś?