Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. już jestem pijany
  2. raczej Krzysztooofff niech uważa
  3. mikrostyk-wymiana albo przelutowanie zimnych lutów.
  4. Pakero ile dałeś za wymianę?
  5. tak jak piszesz-musisz złapać za rączkę i podnieść...
  6. Wesołych Świąt i gumowych drzew
  7. Zrobisz nawet na RS full to nie wszyscy zwrócą uwagę No a w tym przypadku nawet niewidomy nie przejdzie obojętnie
  8. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    fulham
  9. No u nas myśle że jakieś 30% firm wykorzystało kryzys do manipulacji ludźmi W taki czy inny sposób Myślę,że tak jak kolega pisał wyżej 90%zastawia się kryzysem byle tylko ludziom podwyżek nie dać,premii,nagrody...etc
  10. Intercooler
  11. U mnie od 3 lat z kryzysu wychodzą :)i wyjść nie mogą W poprzednim roku zakładane zyski miały oscylować w okolicach 6mln skończyło się na 10mln zysku no ale niestety prezes leśny dziadek mówi(pieprzy)że kryzys... Podejrzewam,że niektóre firmy na kryzysie innych firm wiele zyskują...
  12. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie leci Wysła?
  13. i jeszcze uj dziecko wykorzystał do zdjęcia aby wzbudzić zaufanie
  14. no jednak wolałbym się go pozbyć całkowicie wielkość tak około 7cm na 4cm wysoki
  15. Witam.Kto z Was usuwał,gdzie,jaką metodą i jakie są ceny w poszczególnych regionach Polski? Uściślając to chodzi o tatoo czarne(granatowe)robine nie profesjonalnie tylko zwykłą kolką.[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________eee no nikt nie usuwał-brat,kolega,koleżanka......?
  16. Ile tego spirytusu? Zależy od głowy
  17. Miałem na myśli,że w PZPN-ie się go boją Mieli już nie raz okazję go odwołać i kończyło się zawsze tak samo 5 przeciw,200 za pozostaniem.....
  18. Lato jest zarozumiały do bólu,brak jakiegokolwiek szacunku do wszystkich i wszystkiego. Najlepsza była wczorajsza jego wypowiedź ws Orła,że nikt na razie nie zostanie ukarany. No to ja się pytam kto stoi na czele tego burdelu i kto powinien ponieść konsekwencje... Wg mnie do ME nic się nie zmieni-boją się go i tyle...
  19. W moim przypadku na stówę była dioda fajna pora na robotę włącznika
  20. Ja 7 lat temu płaciłem 9 i pół stówy,ksiądz po sąsiędzku z żoną bo z jednej strony kościół z drugiej plebania. Znali się od zawsze i jak miałem z żoną wpaść o umówionej godzinie z kasą to wywiał,zostawił organistę,żeby sąsiadce czasami jakiejś promocji nie musiał zrobić :)tak na marginesie to od roku jest na emeryturze i mieszka w wykupionym mieszkaniu w bloku z wieloletnią gosposią.Miał wtedy nówkę funkiel corollę a p perfumy z najwyższej półki. Co w tym najlepsze,że z wcześniejszej parafii oddalonej o 30 km został przez mieszkańców wywieziony z plebanii na taczkach. Przypadek nr.2 to parafia oddalona od tej gdzie brałem ślub o 8km ksiądz od lat bierze 2 tysi Przypadek nr.3 to niedaleko inna parafia gdzie ksiądz chodząc po kolendzie bierze od ilości domowników-od dorosłych po 20pln od dzieci bodajże po dychaczu.Jeżeli były jakieś małe bunty i protesty lub ktoś za mało dawał to gdy był jakiś pogrzeb w jednym czy drugim domu wyjmował kajecik i państwo jesteście mi winni tyle i tyle a jak nie to pogrzebu nie będzie On nie ma kościelnego bo poco mu płacić.Ludzie w kolejkę mają dyżury i swoje obowiązki podzielone Tak naprawdę znam 2 księży w porządku w tym jeden z prawdziwego powołania,jest to proboszcz kościoła w W-wie na Bema natomiast drugi alkoholik którego kuria skierowała na leczenie bo do tego doszło,że msze w takich stanach odprawiał, że ludzie jeden bełkot słyszeli :)ale po torbie luzak
  21. Czujnik G2/G62 to jeden czujnik(2w1) a znajduje się tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180758.msg2120060#msg2120060[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 15:45_________________________________________________ spokojnie już jest
  22. Najlepiej to podjedź na spota w Toruniu a z pewnością dowiesz się więcej.
  23. Zabrzmi jak mantra ale vag-owałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.