Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Chyba normalne,u mnie też tak jest...
  2. Wrzuć foto.Ja mam uchwyt jakby nałożony na tunel i jest łapany jednym wkrętem poniżej tunelu i przy ewentualnym demontażu zero śladów...
  3. Skończyło się na Ustce
  4. Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam potwierdzam,kolega danielom chyba nie do końca doczytany :gwizdanie:
  5. Co byście polecili bo jeszcze nie byłem a wybieram się jutro: Jarosławiec Dębki darłowo Darłówek
  6. no ja wqłaśnie mam chipsa,nie wiem czy witek mi wyłączał ale ma teraz tyle na głowie,że nie będę narazie pytał....
  7. fayera odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w 1.9TDI
    no właśnie kto wyłączał kontrolkę i ile za usługę...?
  8. niestety nie jestem w bledzie od 6.2003 w AVF po zaslepieniu rurki gumowej do EGRa pojawia sie ikonka silnika nad zegarami.... Kto u tjunera kasował tę ikonkę i ile za usługę?
  9. Metoda WRC najlepsza i najtańsza
  10. opis fajny ale temat już jest http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2532272#msg2532272
  11. Ja to samo ponad 3 lata czyli od kupna
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22165.msg1244578#msg1244578 powinno ci pomóc
  13. dzięki da sie zdjąć tylko ten górny plastik od wew. czy trzeba calośc z klapy rwać ? da się
  14. ąbyś była zadowolona to blacharz+lakiernik btw dziwna ta obcierka
  15. No i ja od ponad m-ca mam to samo. Jak na zewnątrz 20stC to wręcz mrozi przy 18 st ale gdy jest już na zewnątrz ponad 25stC to nawet na LO leci letnie powietrze
  16. Wyrazy głebokiego współczucia-naprawdę wielka tragedia... Trzymaj się Witek trzeba żyć dalej......
  17. Jeżeli poprzednie świeciły a podejrzewam,że wymieniłeś z powodu powycierania to przełóż fronty
  18. jeżeli FIS zawyża o 1L to dodajemy wartości np:+5;+10-tak???
  19. No u mnie grubo ponad litr :gwizdanie:
  20. antonio w które grupy trzeba wejść i zmienić bo gdzieś kiedyś czytałem ale wyleciało
  21. Już się uporałem-kabel od lusterka ok odczepiłem tylko nikt nie wspomniał o gumie z prawej strony( patrząc od strony środka)na 2 zatrzaski/wciski i o dziwo u mnie wyszedł ten bolec z gniazda no ale mechanizm kupiłem wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.