Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie na wakacje - Bałtyk....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, macie moze jakies propozycje na wakacje nad morzem ? Z uwagi, ze mam juz dosc Wladyslawowa szukam miejscowosci, w ktorej :

- nie bedzie chamstwa jak w Mielnie

- nie bedzie az tak bardzo tloczno....

- beda przystepne ceny

- beda jakies atrakcje dla ludzi mlodych :decayed:

Z gory dzieki za info :hi:

Opublikowano

Miałem jechać nad Bałtyk, ale zrezygnowałem i wybrałem Chorwację! Koszta nie wiele więcej jak się jedzie w 4 osoby :) Jeżeli pojedziesz we wrzesniu to będzie już po sezonie i ceny za hotele będą mniejsze (ok 45-40 Euro w sezonie 50 i w górę) a pogoda będzie i tak za***ta :good:

Opublikowano

Kolego jest już podobny temat - nawet w tym dziale :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ze sa takie tematy ale szukam konkretnych opcji.

Zdania ludzi sa podzielone, szukam komentarzy od osob tam mieszkajacych i znajacych temat

Opublikowano

ja polecam Ustronie Morskie :good:

Opublikowano

Wbijaj do Ustki... kilka postów niżej znajdziesz mój watek o pokojach w Ustce:)

Opublikowano

ja polecam Ustronie Morskie :good:

Właśnie tam lecę jutro :good: zobaczymy jak jest :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dla mnie wszedzie podobnie. Wladek wiekszy, wiecej tlumu i atrakcji, Ustronie mniejsze, mniej ludzi, ale ogolnie podobnie tyle ze w skali 1:2 :decayed:

W tym roku bylem w Ustroniu, moge polecic.

Opublikowano

Jeżeli nie podoba ci się Mielno to może Sarbinowo :) Jest to 7km od Mielna nie ma tam tylu ludzi co w Mielnie.Ja w ubiegły czwartek wróciłem z Sarbinowa byłem tam tydzień i mi się b.podobało :wink4: Jest to mniejsza miejscowość,ludzie chodzą w kąpielówkach po całej "wsi" i nie ma tam takiego gwaru na ulicach jak w Mielnie.Z znajomymi planujemy już na przyszły rok wybrać się do Sarbinowa ponownie :wink4: Co ważne obok Sarbinowa można kupić świeżą rybkę prosto z kutra rybackiego :)

Zapomniałem że atrakcji w Sarbinowie atrakcji jest sporo... na przykład przejażdżka na tzw "bananie po morzu" oraz wiele innych. Ja byłem w domkach i warunki były świetne

Opublikowano

Polecam Jastrzębią górę, byłem na początku Lipca, mała wioska, niema tłoku, choć na plaży o 11 trudno znaleźć miejsce, jest gdzie dobrze zjeść, baaardzo mili ludzie, ZERO chamstwa, ZERO pijanych, nerwowych dresów którzy szukają guza. Bardzo dużo rodzin z małymi dzieciakami. Niedaleko jest Władysławowo, na Hel rzut beretem.

Jeśli chodzi o nocleg www.dwnord.afr.pl, warunki moim zdaniem BDB, nic więcej nie potrzeba prócz ładnej pogody oczywiście :naughty:

Opublikowano

Polecam Jastrzębią górę, byłem na początku Lipca, mała wioska, niema tłoku, choć na plaży o 11 trudno znaleźć miejsce, jest gdzie dobrze zjeść, baaardzo mili ludzie, ZERO chamstwa, ZERO pijanych, nerwowych dresów którzy szukają guza. Bardzo dużo rodzin z małymi dzieciakami. Niedaleko jest Władysławowo, na Hel rzut beretem.

Jeśli chodzi o nocleg www.dwnord.afr.pl, warunki moim zdaniem BDB, nic więcej nie potrzeba prócz ładnej pogody oczywiście :naughty:

Taaa Jastrzębia Góra spokojna mała wioska :polew: :polew: :polew: Po Mielnie to chyba najwiekszy syf nad Bałtykiem. Polecam miejscowość Piaski koło Krynicy Morskiej.

Opublikowano

Taaa Jastrzębia Góra spokojna mała wioska :polew: :polew: :polew: Po Mielnie to chyba najwiekszy syf nad Bałtykiem. Polecam miejscowość Piaski koło Krynicy Morskiej.

Nie wiem gdzie Ty ten syf widziałeś...

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie w Mielnie troche za duzo cfaniakow :polew:

Opublikowano

Potwierwdzam, jestem teraz w mielnie pogoda do d*py ale noca atrakcje na ulicach heh dziennie bujki 4vs1 cwaniactwo :D

Opublikowano

Taaa Jastrzębia Góra spokojna mała wioska :polew: :polew: :polew: Po Mielnie to chyba najwiekszy syf nad Bałtykiem. Polecam miejscowość Piaski koło Krynicy Morskiej.

Nie wiem gdzie Ty ten syf widziałeś...

no wlasnie .. ja też byłem i artur od nas w tym samym czasie i ja sobie bardzo chwale ale lepiej jechac tam i wracac w nocy w sobote wracalem 8 godzin do bydzi.... 3km od jastrzebiej do wladka w 2,5 godziny . dzien wczesniej jechalem na hel i zadnych korkow nie bylo.

polecam też Rowy i jw Sarbinowo a takze Rewal...szczególnie osrodek Kasia... nie ma lepszego widoku na morze niz w tym osrodku... nawet z wyra widać morze:)

Opublikowano

Fakt wydostać się z Jastrzębiej bądź z Władysławowa w godzinach szczytu praktycznie się nie da, ale na szczęście są skróty o których Nawigacje GPS nie wiedzą :evil:

Opublikowano

Co byście polecili bo jeszcze nie byłem a wybieram się jutro:

Jarosławiec

Dębki

darłowo

Darłówek

Opublikowano

Co byście polecili bo jeszcze nie byłem a wybieram się jutro:

Jarosławiec

Dębki

darłowo

Darłówek

Darłowa nie polecam bo daleko do morza :) ja bym polecał Darłówko o ile tą miejscowość masz na myśli chociaż jeżeli nie masz zarezerwowanego noclegu to może być ciężko :wink4:

Opublikowano

Skończyło się na Ustce :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.