Treść opublikowana przez fayera
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
:drunk:kolego mój A ja dostałem 4 odmowy z 4 kont-złodzieje poprostu. Do prawdziwych kibiców trafia kilkanaście % biletów reszta to działacze-pasibrzuchy,sportowcy,sponsorzy,Vip-y itd... MOj kumpel był w Austrii na EURO 2008 na meczu z Chorwatami bo jego żona jest siostrą cioteczną żony Zahorskiego u którego byli na weselu i to on dał im kilka biletów na mecz z Chorwatami. Skoro tylko taki Zahorski dysponuje iloma biletami to co można powiedzieć o ilości biletów u innych graczy,trenerów,działaczy I to tylko Polska-a Anglia,Hiszpania,Niemcy itd,itd :facepalm:
-
Piłka nożna
ale villareal dał d*py nienawidzę porto
-
Piłka nożna
:notworthy:
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
jak widać to samo- Piłka nożna
- Wesołych Świąt
Wesołych Świąt dla wszystkich- [B6 AVF] Klimatyzacja - nie działa, leci ciepłe powietrze, błędy
Klapy powinny restart zrobić po podpięciu spróbować nie zaszkodzi.- [B6 AVF] Klimatyzacja - nie działa, leci ciepłe powietrze, błędy
A spróbuj odpiąć na chwilę akumulator...- [ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
ja ori swoje wrzuciłem do pralki i dziwnych kształtów dostały- Naprawa zatartych wycieraczek
z ciekawości-ile???- Piłka nożna
Lewy i 2-0 dla Borusii- [INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
lekarską- Piłka nożna
ładnie śmiga http://real-barcelona-live.blogspot.com/2011/04/barcelona-real-madrid-live-stream.html- [A4 B6] Guziki w drzwiach kierowcy i licznik
oczywiście jeżeli masz to warto czytać dalej.......- [INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
tyle,że tutaj narazi się wielu niewinnym osobom to nie jest dom "bliźniak"- Piłka nożna
nie będę wybredny 0-1 mi wystarczy :gwizdanie:- [INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Temat przewinął się niedawno Tyle pomysłów ilu siedzi akurat na forum- Jaka wódka na wesele ?
eeech....nie wiesz co mówisz....- [ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
dokładnie,bo szczypali się,żeby gdzieś głupiej żarówki nie dołożyć aby ciąć koszta,tym bardziej nie pchali DPF-a tam gdzie nie było to konieczne...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Apropo cygar,nie daj się złudnej pokusie Mam 2 kumpli którzy rzucili praktycznie jednego dnia fajki(poszło o zakład) nie palili 8 lat ale zaczęli właśnie na imprezach popalać nie faje a cygara tak dla towarzystwa no ale wiadomo jak ktoś palił to nawet po 8 latach wszystko ożywa w końcu jeden się opamiętał i skończył z cygarami-nie pali teraz 10 lat natomiast ten drugi jara od dwóch lat 2 paki dziennie i pluje sobie codziennie w brodę jak mógł być takim debilem,teraz jest po 40-stce i nie może rzucić....- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
stres + fajki = kiepskość nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem no i jak po tych 3 latach,oprócz zdrowia,pieniędzy itp??? chodzi mi o to czy są chwile ciężkie...- Jaka wódka na wesele ?
jedziemy bo się rozmyśli- Piłka nożna
jak real? jest już 0-3 ?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:56_________________________________________________co ja piszę chodziło mi 3-0 dla gospodarzy....- Jaka wódka na wesele ?
autorowi wątku chyba się to nie podoba - Piłka nożna