Treść opublikowana przez fayera
-
Jaka wódka na wesele ?
To już ze trzy "duże" kolega będzie musiał zapodać zapomniałeś o drugim dniu idzie lepiej niż pierwszego wódka na wesele pójdzie w pi***u
-
Jaka wódka na wesele ?
Jakieś podróby piłeś , ew. żaden z Ciebie "twardziel" ... rozpieprzają mnie opinie ludzi co pół litra wypiją raz na pół roku jeszcze na trzech ... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________ Ja też chętnie pomogę jeżeli maj to jest nas 3
-
Piłka nożna
chyba 1:3
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
fakt może masz ściemnione do 0
-
[B5 AFN] Jak zmierzyć rozmiar 5x112
masz na wewn.stronie felgi
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
może tak jak piszesz ale mamy pewność czym się zajmujesz :bicz3:
-
Jaka wódka na wesele ?
Krupnik oryginał tak no i de luxe ale coraz częściej podróbki można trafić ta wódka była dobra lata temu,teraz podróbki bym nie odróżnił na takich imprezach mniej lub bardziej wszystko wchodzi
-
Jaka wódka na wesele ?
skończmy ten temat-nie piję/walę od 6 X,dlatego,że rzuciłem fajki jak w sobote w biedronie widzialem 1L finki za 48pln i 1L białej żubrówki za 33pln to nie mogłem
-
Jaka wódka na wesele ?
skąd to znamy :gwizdanie: :decayed:
-
Jaka wódka na wesele ?
zje**ał się i to strasznie ale temat
-
Jaka wódka na wesele ?
Ja miałem bolsa :naughty:co to się działo :gwizdanie: kup białą żóbrówkę póki podróbek jeszcze nie ma,choć kto wie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
mi właśnie o to chodziło i dobrze cię zrozumiałem
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
a nie wszystkie tak mają????
-
Piłka nożna
dokończył gdzie?
-
[ALL B6] Światła tył-problem
spróbuj styki przeczyścić,może coś zaśniedziało,no i sprawdz czy prąd dochodzi
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
oj pewnie tu sie mylisz Jutro sobie obejrzę powtórkę Ligi +. A Barca musi wygrać.
-
Piłka nożna
auxerre znowu remis dudka-karny
- Piłka nożna
-
[B6 AVF] Problem z tylną klapą
no problem
-
[ALL B6] Brakuje podszybia, osłony akumulatora
tutaj bardziej chodzi jak kolega pisał o syf aby ci na silnik nie leciał
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje No i 0:1 :gwizdanie:- [B6 AVF] Problem z tylną klapą
http://moto.allegro.pl/silownik-zamka-klapy-a3-8p-a4-b6-a6-c5-i1516114131.html tutaj masz nowy http://moto.allegro.pl/zamek-elektr-silownik-tylnej-klapy-audi-a4-kombi-i1555010364.html troche tańszy http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-kombi-zamek-silownik-zamka-klapy-i1514196884.html tutaj od sedana ale przekładasz końcówkę i masz do avanta- Piłka nożna
ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje o żesz pozdrawiamy ryśka z klanu.... - Piłka nożna