Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Witam.Chciałbym zaczerpnąć pomocnego info na temat zakopanego lub do 20km od zakopca.Gdzie najlepiej się zatrzymać,wynająć pokój gościnny,pensjonat,hotel. A może ktoś ma znajomego i mógłby polecić. ceny oczywiście w miarę przystępne. Wyjeżdzam w poniedziałek,czasu coraz mniej a nic jeszcze nieustalone. Gdzie Wam się podobało. Za każdą podpowiedz
  2. sprawdz wiązkę w drzwiach pasażera i wtedy będiesz miał pewność
  3. ok. julo to wrzuć jak masz na dysku
  4. dzięki Bartek śrubek trochę tam jest ale damy radę
  5. Masz rację-dawno nie piłem i w niedzielę nie mając wyboru zakupiłem 2 sztuki,ciężko je zmordowałem.
  6. No tutaj akurat trzeba będzie uważać żeby nie przegiąć letallec
  7. Wkrótce zabieram się za wymianę kosza/ramki na 2DIN. I tu moje pytanie-czy trzeba demontować tunel środkowy i od czego się zabrać,bo nie chcę w trakcie tracić czasu na szukanie śrubek itd. w wątku o RNS-E link dawno nie bangla. Dodam,że tunel zostaje ten sam czyli 1DIN-będzie docinka. Wszystkim którzy robili podobną operację za każdą radę
  8. Dokładnie allegro albo napisz di ukasz699
  9. ja próbowałem z dobrym skutkiem. NA allegro są specjalne ściągacze do wycieraczek nawet. Generalnie przy ściągaczu dobrze jest mieć ramiona zatrzymane w górnym położeniu, w zerowym czy dolnym jak kto woli ciężko złapać ściągaczem za ramię. ja dałem radę małym ściągaczem do łożysk dużym nie ma szans podejścia bo takim też próbowałem ale nawet ściągaczem z trudem zeszły(już naprawdę ciężko było kręcić) więc młotek nie zdałby u mnie egzaminu...
  10. u mnie poprostu tragedia. ściągacz już nie wytrzymywał ale poszło czas operacyjny ok.3h. straty-0. jeden sworzeń był super zabezpieczony i nasmarowany natomiast ten od kierowcy poprostu rdza z niego się posypała i wszelaki syf. no i oczywiście pół godziny wybijania. dla potomnych: mechanizm najlepiej wyciągnąć gdy wycieraczki są w pozycji wyjściowej czyli 0. przekręcić lekko do siebie i pociągnąć bo góra lekko wadzi. mam nadzieję,że kolejne 6 lat albo dłużej będzie bezproblemowo. wielkie :hi:dla udzielających się w temacie.
  11. próbował ktoś ściągnąć wycieraczki małym ściągaczem do łożysk? nakręciłem nakrętkę,pukałem stukałem coraz bardziej nerwowo i dałem sobie spokój bo zle by się to skończyło
  12. Mądry Polak.... poszukaj na alle,miałeś podświetlane?
  13. Cinek byku wiesz co dobre
  14. Uwierz,że nie piszę tylko po to by zrobić komuś na złość. próbowałem kilkanaście gatunków i tragedia. Moi współtowarzysze mieli podobne zdanie. Browary polskie vs. browary czeskie....przepaść
  15. czeskie 2 tygodnie temu wróciłem po tygodniu pobytu w Czechach. Po 2 dniach skończył mi się Kasztelan i poprostu nie dało się tych szczyn pić. W hotelu z kija 3% Jedynie jeszcze jak trafiłem Gambrinusa-powiedzmy,że średnie ale z rana na kaca szedł jak maślanka .
  16. jak masz możliwość to podepnij drugą
  17. Prawdopodobnie coś się dzieje z manetką
  18. Kasztelan
  19. sory za ot. ambro wykasuj swoje priv bo nie można nic napisać do ciebie nie mogłem inaczej się skontaktować
  20. kup oryginał na szrocie. p.s.w trasie to było
  21. z pewnością masz nieszczelności. to,że nie zawsze ją załączasz w niczym nie przeszkadza. jeżeli dali Ci gwarancję to jedynie możesz dopłacić za naprawę szczelności ale nabicie już free.
  22. jeżeli odpalasz z rana to przy takich pogodach około 3 sek.(ja tak mam). świece kiedy wymieniałeś?
  23. Mś RPA 2010-Historia a szkoda bo fajny miesiąc był
  24. Poland Poland skanduje publika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.