Treść opublikowana przez fayera
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1-0
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
arjen-40% drużyny
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
NED chociaż gra słowiańska krew ale od zawsze lubiłem holendrów
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No ciekawe... A może wpływ na to ma liczba obcokrajców i ich kadrze BTW Fajnie że Angole odpadli, ale kurde szkoda że Niemcy awansowały jarko albo rybki albo pipki
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
w zupełności ale u niemców też widać fajną atmosferę widać,że cieszą się grą-dużo jest świeżej krwi i dlatego cieszy ich występ na mś. ale tak jak mówili w studio-tak grających ofensywnie i miłą dla oka piłe niemcy jeszcze nie grali.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
3-1
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
lubie i meksyk i argentynę ale z racji tego,że ss już czekają kibicuję ARG bo tylko oni mogą ich wyj*** mexico napewno nie dałoby rady p.s.mamy 3-0
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i po ptokach :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
o rzesz
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dlatego podyktuje rzut karny z kapelusza sprawiedliwość by była
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
niemcy kupili go
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a byłeś za germanami
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nie może być 2:2 dla kogoś ale mecz cyrk
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
sędzia h****j
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
faul [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 16:18_________________________________________________o f*ck- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jeszcze nigdy tak nie kibicowałem anglii- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
kto widział tę niemkę podczas hymnu???- F1, Rajdy i Motorsport
weber ma twardy łeb- [ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
pewnie napinacz Ci się przesunął- Wędkarstwo
no właśnie w tym tkwi cały urok wędkarstwa- Wędkarstwo
kiedyś brałem ale teraz nie biorę wczoraj niestety nic i jeszcze przy wyrzucie na spining żyłkę fajkiem przepaliłem niestety guma poleciała- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
piękne ujęcie 2 bramkarzy jednocześnie- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:thumbdown:ale karnyjak najbardziej jankesy przycisnęły - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze