Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. A ja czasami z lęku przed kopnięciem otwieram drzwi i gdy wysiadam zatrzaskuje je łokciem bo jeszcze bluzy się nosi ale latem
  2. Na dole radia masz takie 2 wąskie szparki,po jednej i drugiej stronie. Wkładasz 2 pilniczki lub jak masz wyjmaki i radio wychodzi.
  3. Jak masz możliwość to najlepiej przypasować.
  4. Ja mam felgi od B8 o ET 28 i jeszcze widać mały zapas. coś takiego
  5. albo auta
  6. Pogoda . Zauważ , że jak jest deszczowo lub wilgotno to nie ma wyładowań .Poszukaj w google jest dużo na ten temat No tak ale miałem na myśli auto przecież takie coś jak u mnie to rzadkość
  7. Aha to o to chodziło,czyli trzeba będzie coś takiego zamocować... ale wracając do sedna co lub gdzie może coś takiego najprawdopodobniej powodować takie wyładowania?
  8. czyli jak? nie miałem poloneza
  9. A nie mas może przypadkiem przycisku ECON wciśniętego non-stop?
  10. W samochodzie może nie ale przy wysiadaniu i dotykaniu drzwi, oddać nie oddam bo nie obyłoby się bez szkody dla nadwozia . Kiedyś było to sporadycznie-teraz 100/100...
  11. Dywaniki mam ori tak jak je kupiłem z autem.
  12. Niestety kopie wszystkich(żonę najbardziej wkurza ) Czyli trzeba szukać
  13. Witam.tak jak w temacie,czy u Was też jest podobnie,że drzwi elektryzują? Za każdym azem kiedy wysiadam i chcę zamknąć drzwi "kopie prąd". Nie wiem czy jest jakieś przebicie czy to coś innego. Ma ktoś na to sposób bo to naprawdę wkurza-szczególnie żonę
  14. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No to teraz tylko inter może wygrać bo bayern to
  15. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czerwona od razu czy 2-ga żółta bo pierwsze minuty przeoczyłem...
  16. a myślałem,że to pod wpływem ciepła...
  17. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Puziola jakby nie było filar defensywy
  18. Podchodzi wyżelowany cwaniak do panienki: -W którym zamku straszysz? -Na Wawelu głupi cwelu...
  19. Też myślę,że trzeba przeczyścić styki skoro coś tam trąbi
  20. Felgi są bardo ładne skoro tylu ludzi na takich jezdzi zapytaj tylko o ET b może są od A3.
  21. U mnie o dziwo po zimie przestało samo skrzypieć, a dyskoteka była i z rolety i z okolic konsoli środkowej. Ciekawe czy nie wróci
  22. jeżeli ori to muszą być dobre.
  23. eee tam. ja wziąłem śruby ze stalówek 15'' do 17-ek ET 28 i jest ponad 5 obrotów. kolego Tomson musisz przypasować i sprawdzić ile obrotów łapie gwint.
  24. No właśnie pomysłami było malowanie całych felg
  25. Masz rację chciałem tylko 1 tydz. dać za przykład. przez 10 dni nad Bałtykiem wyszło mi prawie 2 tys. jedyny plus,że dużo bliżej. Może i bliżej ale na Chorwacje sie jedzie jak po sznurku. Ja jechalem 1250 km 15 h ( z postojami) a na nasze morze czasami sie jedzie 10h a jest jak dla mnie 600km. Racja-dzięki dobra spadam i nie robię Ci śmietnika bo wątek ma inne zapytanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.