Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. tak, jest taka sama no to widocznie dwie felgi mial nie z kompletu (ale ten sam wzor) i mialy inny otwor centrujacy Felgi takie same-ten sam otwór centrujący na dwóch są pierścienie a na kolejnych dwóch nie ma...
  2. wyjnij go i oblookaj czy gdzieś sięnie tnie.
  3. Czy piasta przód i tył jest taka sama? Kupując od gościa felgi mówił,że pierścienie musiał założyć tylko na przód bo na tył wszystko było ok czyli felga idealnie pasowała na piastę(jego audi B5).
  4. ja kółka letnie mam ale trza oponki zmienić :decayed:bo łyse
  5. Myślę,że po takim czasie wszystko będzie w porządku. Kiedyś też miałem przypadek,że bolał mnie ząb i po tygodniu chciałem oddać krew i niestety jeszcze infekcję w analizie wykazało. Na następny tydzień było już wszystko w porządku.
  6. A jakie jest ET od do w B8?
  7. 225/45
  8. No właśnie HID-ów nie chce takie jakie miałem do tej pory.
  9. Siadła mi soczewka od strony pasażera,jest to H7 55W ale moje pytanie jakiej firmy były montowane w oryginale takie soczewki...[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________ew.które nie będą odbiegały światłem od ori.
  10. Pany a jakie śruby do ET 28?
  11. A no właśnie może od tego trza zacząć...
  12. gdzie miałeś ten pier...lnik?[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 18:33_________________________________________________ Ktoś wie od czego to? Temat stanął...
  13. Czy ktoś się tym zajmuję to wątpię, każdy sobie radzi jak może-nie jesteś sam. Poczytaj trochę... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17072.0.html;highlight=trzeszczące+plastiki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16534.0.html;highlight=trzeszczące+plastiki
  14. Próbowałem już nokią i sony eric.i nie mogły wykryć blootacza
  15. naciągnij na nią opone 205 i może bedzie ok eeee 205 przy 7,5'' to jak to będzie wyglądało min.225
  16. Ja też mam ten czujnik na 2-im zdjęciu. Wrzucam też tem mikrofonik(zdj.1)To czujnik temp.klimy czy od zestawu głośn.?
  17. ja wsadzi szerszą opone to mu bedzie obcierać przy tym ET może będzie dobrze-w końcu to tylko 2mm
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_ulamany_zamek_od_schowka_na_trojkat-t99810.0.html;msg1143504#msg1143504
  19. Ku...a jak zwykle :wallbash:chinole
  20. W B6 od 18-stu GRazny to Ty masz chyba od B7
  21. Z tego co pisał ten gościu sprzedający(znalazłem jego temat na forum "opel klub"coś tam) że felgi trwałe,ma je od roku i wszystko cacy(sprzedaje bo zmienia na 18'')
  22. No chyba tak jak chcesz się nie da. albo pełen albo nic
  23. Panowie a jak to jest przy Feldze 17'' szer.7,5 i ET 28? Wiem,że min, to ET 30 ale dało by jakoś w inny sposób?
  24. oryginały w tej cenie Ja bym te wybrał. Pasować napewno będą.
  25. http://moto.allegro.pl/item948015645_pdw_nova_17_5x112.html to te

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.