Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. No nie bez jaj.Nie jestem jakimś maniakiem electro,średnie kino z w miarę fajnym dzwiękiem w cenie podanej wyżej. Chodzi mi o coś takiego.Naprawdę ładny zestawik. Więcej propozycji?
  2. Dzięki.Możecie jeszcze podawać ceny waszych kin i model będzie łatwiej. Zapomniałem jeszcze,że USB ma być
  3. Jak w temacie.Z racji tego,że na dniach mam sprawić sobie kino domowe chciałbym zaczerpnąć co nieco info na ten temat.Cena tak około 1200zł+ -100. Jakie są wasze doświadczenia? Za wszelkie podpowiedzi wielkie dzięki. Które byście wybrali?
  4. Albo kup całe wkłady z uszami...
  5. Solar a jki płyn kupowałeś?? Mi w sklepie koleś poradził taki Ten płyn jak najbardziej...
  6. Wszystkiego naj naj a w sylwestra chlajta i bawta się do upadłości...
  7. A czemy przekładałeś manetki jak miałeś wszystko zespolone??????
  8. 1.podjedz i sprawdz klimę w serwisie 2.też tak mam. 3.czasami tak bywa.
  9. Dzięki jarek.Wszystko jasne.
  10. Dzięki Grzesiek ale nie lata
  11. Ja niedawno wymieniłem diodę tę która odpowiada za prawą stronę przełącznika ale też na czerwoną-żadnej różnicy,oczywiście wcześniej ją zmatowiłem. Zielona też ładnie wygląda-prawie jak czerwona
  12. Witam panowie.Czy tarcze 288mm,czyli standard przód podejdą na tył? Czy wszystko będzie p&p tylko przełożyć czy coś jeszcze.
  13. Jeżeli coś Ci piszczy to coś jest nie tak-sprawdz. Przy odpalaniu też piszczy???
  14. Poprostu przypomnij im o sobie,nie telefonicznie bo będą Cię tylko przełączać tylko osobiście podjedz. Ja tak miałem 2 lata temu,że przysłali mi opłatę OC za auto którego 2 lata wcześniej się pozbyłem (uniqua),telefony nic nie pomagały dopiero gdy wstawiłem się osobiście wszystko zostało wyjaśnione...
  15. Objechać napewno objedziesz te 500km ale po przyjezdzie najwyższy czas na wymianę.
  16. Długość grzania mat zależy jak najbardziej od temperatury zewnętrznej,czyli u Ciebie wsystko ok.
  17. Artykuły artykułami a rzeczywistość też trochę inaczej wygląda.
  18. Rob tak dalej to bedziesz studiowal korespondencyjnie zza krat No nie bez jaj,jeszcze za takie pierdoły się nie kibluje. Nie wiem jak to jest z tą współwłasnością,bo gdyby auto nie byłoby na Ciebie to z pewnością mandaty poszłyby do umożenia...
  19. Ok.Dzięki.Myślę,że to 39 to ET.
  20. Z ET 39 były ori?[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:42_________________________________________________ Z ET 39 były ori? Były?
  21. Dzięki Yelo Dziwne bo pytałem faceta i mówiłem,żeby sprawdził na odwrocie to mówił,że nie widzi ET45
  22. Jak w temacie bo nie mogę się dopatrzeć, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=809803749

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.