Treść opublikowana przez fayera
-
Jakie polecacie"kino domowe"?
No nie bez jaj.Nie jestem jakimś maniakiem electro,średnie kino z w miarę fajnym dzwiękiem w cenie podanej wyżej. Chodzi mi o coś takiego.Naprawdę ładny zestawik. Więcej propozycji?
-
Jakie polecacie"kino domowe"?
Dzięki.Możecie jeszcze podawać ceny waszych kin i model będzie łatwiej. Zapomniałem jeszcze,że USB ma być
-
Jakie polecacie"kino domowe"?
Jak w temacie.Z racji tego,że na dniach mam sprawić sobie kino domowe chciałbym zaczerpnąć co nieco info na ten temat.Cena tak około 1200zł+ -100. Jakie są wasze doświadczenia? Za wszelkie podpowiedzi wielkie dzięki. Które byście wybrali?
-
[ALL B6] Uszy w bagażniku do mocowania siatki
Albo kup całe wkłady z uszami...
-
[B5 AFN] Pojemność zbiorniczka wspomagania
Solar a jki płyn kupowałeś?? Mi w sklepie koleś poradził taki Ten płyn jak najbardziej...
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wszystkiego naj naj a w sylwestra chlajta i bawta się do upadłości...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
A czemy przekładałeś manetki jak miałeś wszystko zespolone??????
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie nawiewów i klimy
1.podjedz i sprawdz klimę w serwisie 2.też tak mam. 3.czasami tak bywa.
-
[ALL B6] Czy tarcze 288mm podejdą?
Dzięki jarek.Wszystko jasne.
-
[ALL B6] Czy tarcze 288mm podejdą?
Dzięki Grzesiek ale nie lata
-
Instalacja diody podswietlajaca ikonke swiatel pozycyjnych w wlączniku świateł.
Ja niedawno wymieniłem diodę tę która odpowiada za prawą stronę przełącznika ale też na czerwoną-żadnej różnicy,oczywiście wcześniej ją zmatowiłem. Zielona też ładnie wygląda-prawie jak czerwona
-
[ALL B6] Czy tarcze 288mm podejdą?
o f*ck
-
[ALL B6] Czy tarcze 288mm podejdą?
Witam panowie.Czy tarcze 288mm,czyli standard przód podejdą na tył? Czy wszystko będzie p&p tylko przełożyć czy coś jeszcze.
-
[ALL B5] Standardowe radio do Audi A4 B5 1997
concert I
-
[ALL B6] Kilka pytań odnośnie B6
Jeżeli coś Ci piszczy to coś jest nie tak-sprawdz. Przy odpalaniu też piszczy???
-
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w 2008r- do dziś zero odszkodowania!
Poprostu przypomnij im o sobie,nie telefonicznie bo będą Cię tylko przełączać tylko osobiście podjedz. Ja tak miałem 2 lata temu,że przysłali mi opłatę OC za auto którego 2 lata wcześniej się pozbyłem (uniqua),telefony nic nie pomagały dopiero gdy wstawiłem się osobiście wszystko zostało wyjaśnione...
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
Objechać napewno objedziesz te 500km ale po przyjezdzie najwyższy czas na wymianę.
-
[ALL B6] Lusterko grzeje tylko przez kilkadziesiąt sekund
Długość grzania mat zależy jak najbardziej od temperatury zewnętrznej,czyli u Ciebie wsystko ok.
-
Mandat a komornik
Artykuły artykułami a rzeczywistość też trochę inaczej wygląda.
-
Mandat a komornik
Rob tak dalej to bedziesz studiowal korespondencyjnie zza krat No nie bez jaj,jeszcze za takie pierdoły się nie kibluje. Nie wiem jak to jest z tą współwłasnością,bo gdyby auto nie byłoby na Ciebie to z pewnością mandaty poszłyby do umożenia...
-
[ALL] Jakie ET tych felg?
Ok.Dzięki.Myślę,że to 39 to ET.
-
[ALL] Jakie ET tych felg?
Z ET 39 były ori?[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:42_________________________________________________ Z ET 39 były ori? Były?
-
[ALL B8] Czy polecicie te felgi?
Do B8 jak ta lala
-
[ALL] Jakie ET tych felg?
Dzięki Yelo Dziwne bo pytałem faceta i mówiłem,żeby sprawdził na odwrocie to mówił,że nie widzi ET45
-
[ALL] Jakie ET tych felg?
Jak w temacie bo nie mogę się dopatrzeć, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=809803749