Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Kazik a na geometrii byłeś?
  2. Spróbuj podhaczyć od góry czymś płaskim powinno być na 3 zatrzaskach.
  3. fayera odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    6-a co tam :gwizdanie:
  4. Też myślę,że po płukance i wymianie płynu wszystko będzie ok. Pewnie masz już tam straszny syf... Ile już masz to auto?
  5. a Vag-a podpiąć próbowaliście?
  6. Panowie nikt nie ma siostry? Dla kolegi wszystko
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20565.0.html;highlight=demontaż+siedzeń Proszę bardzo
  8. Ok ale pomyliłeś dział z "wnętrzem". W"zrób to sam"dzielimy się swoimi pracami i doświadczeniami... pzdr.
  9. Wymień płyn-żadne pieniądze,tym bardziej,że nie wiesz kiedy był wymieniany...zobaczymy może pomoże.
  10. oki zaraz sprawdzę...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 16:37_________________________________________________ oki zaraz sprawdzę... Dięki marewel mile_end już wszystko ok.W trybie dało radę przywrócić sysytem. Co za skr....
  11. CZyli-a jaśniej bo nie kumam...
  12. Chłopaki jak usunąć ten uciążliwy program? Wszystkie ikony z pulpitu mi zginęły-jest tylko niebieskie tło. Nie mogę wejść w przywracanie systemu-please...
  13. Somes zostaw tak jak jest,a jest
  14. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No jak dla mnie i nie tylko to przypadek 10-lecia... Niech Rubin tę datę zapamięta,bo już się nie powtórzy... A dzisiaj....3 punkty FCB
  15. Dzięki busian26-cenna fotka...na przyszłość.
  16. Rozwiń to troche jeśli możesz wzbudziłeś moją ciekawość. Jest tak jak piszesz,że jest full znaków ale... są takie przypadki(tu przykład)nakaz skrętu w prawo,a za kilka metrów zakaz skrętu w prawo. Wskocz do "Strefy śmiechu"tam ostatnio był taki ranking absurdów...
  17. Absurdów związanych ze znakami drogowymi w Polsce jest multum...
  18. Podobne: Co robi prawdziwy mężczyzna rano? Myje się,goli i jedzie do domu...
  19. Zawsze pod ręką-a na forum i tak nikt nie pali
  20. Ja klocki ostatnio zmieniłem na Lucas-a i super cicho.
  21. Nawet fajnie to wygląda.Gdzie kupiłeś ten CarPC? Co to za kabel z podłokietnika wystaje-od czego?
  22. Ja godzinkę po wymianie.Najwyższa pora
  23. fayera odpowiedział(a) na fireman tom temat w 1.9TDI
    W DE???
  24. prawdę mówiąc nie wiem......czy jest to gdzieś na feldze napisane? masz na wewnętrznej steonie felgi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.