Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] co sie dzieje z felgami
Kazik a na geometrii byłeś?
-
[ALL B5] Demontaż tylnego plastiku fotela kierowcy
Spróbuj podhaczyć od góry czymś płaskim powinno być na 3 zatrzaskach.
-
Konkursik
6-a co tam :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z wspomaganiem
Też myślę,że po płukance i wymianie płynu wszystko będzie ok. Pewnie masz już tam straszny syf... Ile już masz to auto?
-
[B6 AVF] Siatka na oparciu foteli
Na allegro?
-
[B6 AMG] Grzeje jak w piekle
a Vag-a podpiąć próbowaliście?
-
Poszukiwana partnerka tańca towarzyskiego
Panowie nikt nie ma siostry? Dla kolegi wszystko
-
[ALL B5] Demontaż tylnego plastiku fotela kierowcy
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20565.0.html;highlight=demontaż+siedzeń Proszę bardzo
-
[ALL B5] Demontaż tylnego plastiku fotela kierowcy
Ok ale pomyliłeś dział z "wnętrzem". W"zrób to sam"dzielimy się swoimi pracami i doświadczeniami... pzdr.
-
[ALL B5] Problem z wspomaganiem
Wymień płyn-żadne pieniądze,tym bardziej,że nie wiesz kiedy był wymieniany...zobaczymy może pomoże.
-
Jak usunąć Security Tool?
oki zaraz sprawdzę...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 16:37_________________________________________________ oki zaraz sprawdzę... Dięki marewel mile_end już wszystko ok.W trybie dało radę przywrócić sysytem. Co za skr....
-
Jak usunąć Security Tool?
CZyli-a jaśniej bo nie kumam...
-
Jak usunąć Security Tool?
Chłopaki jak usunąć ten uciążliwy program? Wszystkie ikony z pulpitu mi zginęły-jest tylko niebieskie tło. Nie mogę wejść w przywracanie systemu-please...
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Somes zostaw tak jak jest,a jest
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No jak dla mnie i nie tylko to przypadek 10-lecia... Niech Rubin tę datę zapamięta,bo już się nie powtórzy... A dzisiaj....3 punkty FCB
-
[B6 AKE] Angielskie lampy xenonowe... można je przstawić???
Dzięki busian26-cenna fotka...na przyszłość.
-
Natężenie znaków drogowych na naszych drogach
Rozwiń to troche jeśli możesz wzbudziłeś moją ciekawość. Jest tak jak piszesz,że jest full znaków ale... są takie przypadki(tu przykład)nakaz skrętu w prawo,a za kilka metrów zakaz skrętu w prawo. Wskocz do "Strefy śmiechu"tam ostatnio był taki ranking absurdów...
-
Natężenie znaków drogowych na naszych drogach
Absurdów związanych ze znakami drogowymi w Polsce jest multum...
-
Strefa Śmiechu
Podobne: Co robi prawdziwy mężczyzna rano? Myje się,goli i jedzie do domu...
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
Zawsze pod ręką-a na forum i tak nikt nie pali
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Ja klocki ostatnio zmieniłem na Lucas-a i super cicho.
-
[B6 AVJ] Moje zmiany na konsoli środkowej
Nawet fajnie to wygląda.Gdzie kupiłeś ten CarPC? Co to za kabel z podłokietnika wystaje-od czego?
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja godzinkę po wymianie.Najwyższa pora
- [B5 AHU] Olej z Niemiec
-
[B6 AVJ] Opony 225/45 do felg 18"
prawdę mówiąc nie wiem......czy jest to gdzieś na feldze napisane? masz na wewnętrznej steonie felgi.