Treść opublikowana przez fayera
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
Kolega kibic Barcy? :cool1:od niepamiętnych czasów
-
[B6 AVF] Czy występowało oświetlenie ambiente w tylnej lampce w B6
No i w niedzielę widziałem u Hołk-a...
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
Najlepsi byli w ostatniej kolejce LM 2:3 z dziadkami z Mediolanu
-
[B6 AVF] Czy występowało oświetlenie ambiente w tylnej lampce w B6
A może masz na myśli diody które są też w przednich lampkach w pakiecie oświetlenia?
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Byle nie znowu
-
[ALL B6 , B7] Czy manetki z A6 pasują do A4 B6 B7 ?
Nie wiem czy czytałeś http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=manetka+a6+pasuje ale chyba tam ktoś wspominał o manetkach od A6. Moduł powinien mieć chyba końcówkę:L,N,M,P,J-nowsze Q,R
-
[ALL B6] Dylemat które wybrać felgi.... tylko ten wzór wchodzi w gre.
http://www.allegro.pl/item793379761_felgi_17_s_line_audi_5x112_vw_5x100_jak_nowe.html nawet w 17'',podobają mi się...
-
[ALL B6 , B7] Czy manetki z A6 pasują do A4 B6 B7 ?
Z tego co wiem to manetki z A6 nie pasują ani do B6 ani B7
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza
Sprawdz czy dochodzi napięcie.
-
[ALL] Jakie felgi
Chopy a powiedzcie,czy te felgi mają rozstaw 5x112 http://moto.allegro.pl/item785051304_mercedes_w_210_211_203_17_nowy_model_za_mala_kas.html i czy można usunąć z nich znaczek mesia i wstawiś oooo Nie chodzi o te konkretnie z aukcji t.j. przykład lub coś bardzo podobnego 5 ramion w Srodku BLACK-thnx
-
Strefa Śmiechu
KUMPEL DO KUMPLA: -Ty może byśmy w sobotę zaszaleli i zorganizowali jakiś sex grupowy? -Super,extra pomysł-no a kto miałby być? -No ja,Ty i Twoja żona...
-
[ALL] Czy warto przeprowadzić kontrolę układu elektrycznego podczas wizyty w ASO?
No w sumie jeżeli wszystko ok to poco ale jak w cenie i będziesz miał nadmiar czasu to czemu nie.
-
[B6 AVF] Ułamany zamek od schowka na trójkąt
Ja wtopiłem kiedyś 2 szpilki i jest
-
[B6 AWA] Drgania na wolnych obrotach skrzyni biegów i kierownicy, 2 bieg słabo wchodzi
U mnie też 2 bieg coś ciężko wchodzi-reszty objawów nie mam.
-
Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
dzwoniłeś czy byłeś osobiśie?
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Ucieknie "Uciec ale dokąd"? Myślę,że nie ucieknie-dwóch Polaków walczy ale bardziej wierzę w Tomka...
-
Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
Oni podali Ci cenę za rozkodowanie ale zapytaj się o sam kod.Podasz vin i tyle...
-
Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
150zł -to sobie liczą. ktoś z forum robi takie rzeczy,może się odezwie
-
Kredyt - rodzina na swoim
Złodziejski system banków-jak zawsze.PKO to tragedia. Ja mam pożyczkę z firmy na 1%
-
[ALL B5] Uszkodzony suwak lampki wnętrza
Wal na priva rudik z nieba Ci Damiancio spadł
-
[ALL B5] Czym to uprać ten rodzaj tapicerki w A4 B5?
Szczotka z miękkim włosiem.
-
[B6 AVB] Dziwna praca silnika po wymianie oleju
Ja pierwszą wymianę oleju jaką robiłem,zalałem właśnie mobilem1 spełniającym normy i było przez 15000km i było super-teraz mam zalany motul i też jest super... Kolegi ittt może jakbyś porównał pracę silnika z innym audi-najlepiej z tym samym silnikiem.
-
Strefa Śmiechu
ruskie to mają nasrane
-
[ALL B5] Czym to uprać ten rodzaj tapicerki w A4 B5?
No właśnie brudu(kurzu) nie widać bo jest wewnątrz,na zewnątrz to tyłkami powycieramy-tylko dokładne i dogłębne pranie ale to chyba nie pora.
-
[ALL] Prośba o pomoc w doborze felg
Drugie to tragedia. Nie lepiej 17''?