Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Małe wybrzuszenie na oponie - czy jest powód do obaw?
Jeżeli walisz w dłuższą trasę to podskocz do wulkanizatora lub ją wymień-ni ryzykowałbym .
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
wszystko p&p?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Powodzenia Dzo-dzo-oby Ci się udało.Projekciki
-
Moje radyjko Audi Concert czyta płytki nagrane przez program NERO
:good:Jaki dokładnie ten NERO?
-
[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?
Też tak myślę,że dołożyć 3,4 stówy i można kupić ori felgi z dobrymi oponkami. Może wzór i fajny ale trwałość
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
No słów brakuje co za matoły...śledzę to od początku... Yatkha postrasz ich chociaż jakąś TV. Widok miny tego kiero-bezcenny.
-
[ALL B6] Porównanie wspmagania
U mnie też mi się wydaje,że ciężko chodzi wspomaganie.Płyn został jakiś czas temu wymieniony ale porównując z paskiem teścia(2001r.)różnica jest dość duża.
-
Czechy - POLSKA
A takie podejście przesuwa proces oczyszczania o kolejne lata. Masz rację! Powinniśmy wszyscy zbojkotować... Bo inaczej nic się nie zmieni. Tak jak w rządzie-nie zależy im na tym aby było dobrze, byle tylko ze stołków nie spaść. Tego się najbardziej boją...
-
[B6 AVF] co to jest dokładnie "szkoda całkowita" stracę czy zyskam na tym
Masz rację. Handlarz zrobiłby z niego cudo i poszedłby jeszcze jako"bezwypadkowy".
-
Polecane opony zimowe
i jak na przód UG7? według mnie na przód UG6, nie będzie przekłamań na liczniku Myślę,że minimalnie. To zakładając na przód UG7(195/60/15)o ile może przekłamać?
-
Polecane opony zimowe
i jak na przód UG7?
-
[B6 AVF] co to jest dokładnie "szkoda całkowita" stracę czy zyskam na tym
Jest chyba coś takiego że: 1.wypłacają kasę za auto skasowane i ubezpieczyciel je zabiera. 2.zabierasz"wrak",rzeczoznawca go wycenia i resztę wypłacają różnicę...
-
[B5 ALL] Uszkodzona listwa boczna drzwi
Jak się nikt nie odezwie to poszukaj na alle.
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
Ten drugi jest mniejszy bo do prawego lustra... Kolkov kupujesz wkłady czy maty? ja już mam maty i szczerze zastanawiam się nad tym, bo znając życie potłukę wkłady No to wtedy kupisz wkłady pewnie tak jak ja
-
[B6 AVF] Samoczynnie zmieniające się ustawienie temp.
- [B6 AVF] co to jest dokładnie "szkoda całkowita" stracę czy zyskam na tym
Szkoda całkowita,czyli auto w 70 proc. lub więcej uszkodzone.Ubezpieczyciel wypłaca kasę. Coś nisko cenisz swoje auto... Na jaką kwotę miałeś ubezpieczoną A4?- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
I u mnie prawa strona.Tak od 3 miesięcy,raz działało raz nie(zazwyczaj jak wsiadłem do nienagrzanego auta to działało,pózniej już nie),ale od miesiąca już wogóle nie działa.Myślę,że luty się poluzowały ale zobaczymy.- [ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
Piękna,fele pierwsza klasa eeeh- [ALL B5] Podgrzewane lusterka
Ten drugi jest mniejszy bo do prawego lustra... Kolkov kupujesz wkłady czy maty?- [ALL B5] Podgrzewane lusterka
Odgrzebuję dość stary temat ale idzie zima i pewnie komuś się przyda. Chciałem zapytać czy te maty będą pasowały do B6? http://moto.allegro.pl/item743300767_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb10s_okazja.html http://moto.allegro.pl/item743302450_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_8s_okazja.html Wiem,że można całe wkłady,ale póki co spróbuję się pobawić z klejeniem. Jak coś połamnę to wtedy wkłady...- [ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
Zewnętrznie zero gustu. Wewnątrz tak średnio-za dużo głupot,chociaż nagłośnienie pewnie robi wrażenie. Jedyne co mi się podoba to podświetlenie na nogi No ale pochwalić trzeba za upór.- [ALL] Jak przywrócić zamykanie auta w stylu "click" ?
Jeżeli zamek to niedobrze,podjedz do jakiegoś mechaniora niech rzuci okiem.- [1,9 AWX] S4 diesel edition
Rzeczywiście jak psu jaja- [ALL B7] CB w popielniczce FOTO
No rzeczywiście pomysł super,wygląd i wygoda.- Strefa Śmiechu
Stoi myszka nad brzegiem rzeki,nie ma pomysłu jak dostać się na drugą stronę. W górze widzi latającego ptaka: -Ptaszku podleć tutaj i przenieś mnie na drugi brzeg. -Nie-odpowiedział ptak. -No proszę Cię ptaku przenieś mnie. -Nie,znowu odmówił ptak. I tak kilka razy. Myszka w końcu wskoczyła do wody,wychodzi ledwie żywa po drugiej stronie rzeki,cała mokra. Jaki z tego morał? Gdy ptak twardy myszka musi być mokra... - [B6 AVF] co to jest dokładnie "szkoda całkowita" stracę czy zyskam na tym