Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Może termostat padł
  2. Możesz spróbować wyregulować-powinno pomóc.Lekko luzujesz śruby,regulujesz i sprawdzasz czy ok.się zamykają,kiedy stwierdzisz,że zamykają się prawidłowo dokręcasz śruby i po sprawie.
  3. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ASO to kupa złodziei-zawsze byłem w takim przekonaniu ,robią tylko wg książkowych schematów.Najprościej coś wywalić,wstawić nowe,kasując przy tym ileś tam tysi. Czasami liczy się zdrowy rozsądek i troche pomysłu żeby coś naprawić. Tylko nieliczni znają się na swojej robocie.
  4. 3 tygodnie temu wymieniłem na Lukas i .Super hamują i zero pisku.
  5. :polew: nie no chyba jaja sobie robicie
  6. Oj nie nie. Łajza zasłużył na łajzowatość w 100%, bo chciał odkręcić chłodnicę oleju twierdząc, że to filtr oleju. Na moją uwagę, że filtr oleju jest raczej pod osłoną u góry silnika uparcie twierdził, że on się na tym zna i to co odkręca musi być filtrem :/ Tom77 zrobił taką minę na ten widok, że gdyby wzrok mógł zabijać ;-) JaroD Mogłeś zaczekać jeden dzień dłużej i pojechać do swojego mechaniora,nie zrobiłoby różnicy...
  7. A jak to jest z podświetlaną popielniczką przód-tył.U mnie ni tu ni tu nima światła.
  8. No to Przeproś "łajzę"
  9. Też tak myślę. sam jesteś napędzany paskiem rozrządu... dobre
  10. Musisz podjechać do jakiegoś dobrego elektronika-rozkoduje Ci.
  11. Jak nówka-cacy.Jeżeli nex nie jest tajemnicą to ile dałeś?
  12. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: ale sie wyprawiało w 4-secie
  13. Chyba po otwarciu drzwi,bo pozatym czemu miałoby świecić Tak mi się wydaje...
  14. http://moto.allegro.pl/item717258227_audi_a4_zestaw_glosnikow_bosse_i_wzmacniacz.html
  15. Sprawdz całą wiązkę,skoro i podświetlenie i wycieraczka Ci nie działa,może przewody Ci się gdzieś przetarły,albo jeżeli po sprawdzenie miernikiem będziesz miał napięcie poprzeczyszczaj styki,mogły zaśniedzieć.
  16. Nosfer ile chcesz dać za ten zestaw BOSE? Wczoraj na alle natknąłem się na kompletny zestaw BOSE do B6 za 1000zł. Czy jest różnica między zestawem do B5 i B6?
  17. Wzó rzeczywiście :good:sam je kiedyś oglądałem,ale przy 17 chyba mało to będzie dodawać uroku.
  18. Są dwie połówki BRD.Poczytaj to zobaczysz na którą natrafiłeś-tę lepszą czy(nie życząc)tę gorszą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.