Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
Ja wylatuję w pt,nocleg zaklepany,od kilku lat w tym samym miejscu,już prawie jak rodzina...
-
[B6 AVB] Znikający płyn spryskiwaczów
Musi Ci gdzieś uciekać,dobrze poszukaj po wężykach.
-
[B5 AFN] AFN po wizycie u Rogala
Wykresik ładny...rogal to rogal zna sie na swojej robocie
-
[B6 AWX] Wymiana czarnego (aluminiowego) trójkąta
aso jak to aso.najlepiej będzie pomalować,najwygodniejsza metoda...
-
[ALL B5] Informacje o zbiorniczkach płynów
płyn hamulcowy ATE HydraulicFluid DOT4. płyn wspomagania Ori G004000 lub FEBI BILSTEIN zielony
-
[B6 AWX] Jak ręcznie zakodować zaprogramować pilota w oryginalnym scyzoryku?
Najlepiej podskocz do jakiegoś dobrego elektronika jeżeli wymienione metody nie poskutkowały i będziesz miał pewność
-
[ALL B6] Dopasowanie kierownicy
Ale z innych modeli audi czy wogóle???????
-
[B6 AVF] Antena GSM do AVANTA
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t89296.0.html;highlight=demontaż+podsufitki powinno wystarczyć...
-
[B5 ADR] Problem z odpaleniem
Skłaniam sie do pompy paliwa,podjedz do mechanika i niech rzuci okiem
-
[B6 AVF] Przedni hamulec po rozgrzaniu blokuje
najlepiej miedzianym
-
[B5 ATJ] Problem z czujnikiem otwartych drzwi
Raczej czujnik w drzwiach do wymiany,ale możesz wyjąć i popatrzeć.
-
[B5 AHU] Problem z klimą
Jak masz możliwość to podepnij pod vag-a,a może coś poprostu nie łączy lub jak piszesz ulewa i przewody zawilgotniały.
-
[B6 AVF] Brak regulacji podświetlenia wskaźników.
Lub może coś nie styka,raz zadział,raz nie.Ale tak jak pisze bartek przytrzymaj dłużej,efekt po krótkiej chwili.
-
Strefa Śmiechu
Idzie ojciec z synem.Syn pyta: -Tato jak to jest gdy jest się pijanym? -Widzisz synu tych dwóch facetów po drugiej stronie ulicy,gdybym był pijany to widział bym czterech. -Tato ale tam idzie przecież tylko jeden facet.....
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
Ostatnio prawie rok temu tankowałem u złodziei i szybko nie zatankuję...
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
:good:Super sprawa,za niewielkie pieniądze.
-
Ceny za łącze internetowe
512 za 35zł
-
[ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
Może i ładnie to zrobiłeś,ale popraw bo zdjęć brak
-
[B5 AFN] Olej w zborniczku wyrównawczym - proszę o pomoc.
Też tak mi się wydaje,wziął od Ciebie kasę jak za planowanie,a powymieniał pewnie tylko uszczelki i myślał,że będzie ok.Radzę udać się do innego mechanika i niech potwierdzi,że było lub nie planowanie.
-
[B6 AMB] Jak używacie klimatyzacji
1.non-stop 2.czasami wyłączę przed zgaszeniem,ale nigdy o tym nie myślałem,że coś może się stać,tak poprostu. 3.od 2 m-cy na auto,najlepsze chyba rozwiązanie,sporadycznie ręcznie.
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
A myślisz, że tylko Skoda, Reno i Fiat zatrudniają księgowych?! A co powiesz na panel klimy w Lamborghini? Wypisz, wymaluj Audi. A przecież to Lamborghini !!! No panela klimy lambo nie widziałem,rzadkie u nas zjawisko,mówie o przyziemskich autach. Oczywiście,że zatrudniają księgowych jak zresztą wszędzie,ale rozumiem navi,skóry,pełna elektryka, ale podświetlane kubki czy nawiewy??? Takie coś powinno być na specjalne zamówienie klienta,jeżeli nie chce tempomatu czy podświetlanych nawiewów i za dopłatą...
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Ja może trochę z innej beczki. Oczywiście to wszystko co koledzy wymienili,ale najbardziej to wkurza mnie to,że taka marka jak audi szczypie się na takich rzeczach jak tempomat,manetka wycieraczek,skórzana gałka,podświetlenie dzwi,schowków,kratek i wiele innych rzeczy które można byłoby wyliczać. Rozumiem skoda,reno,fiat....ale audi? Tego nie rozumiem.
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
:polew: jak masz dobre plecy to też dochodowy interesik No i żeby tradycji stało się zadość-Klubowicze zniżka...
-
[B6 ALT] Problem z rozłożeniem siedzeń tylnych
od wybitej szyby??? jednak spróbuj mocniej
-
[B5 1Z] Rejestracja
mnie też