Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. półnone mazowsze Lotos-3.72 ON ZŁODZIEJE
  2. całkiem ciekawe,tylko jak by się to sprawdziło w rzeczywistości,bo wiadomo reklama to reklama.sam mam 4 małe wgnioty w tym jeden na załamaniu drzwi no i warto może by było wypróbować.może ktoś miał już z tym styczność to pisać.....
  3. Ciekawie,to wątpię przecież w pewnym momencie toru nic nie było widać A Ferrari nie popisało się strategią ciekawie za sprawą strategii... zobaczymy zaraz co postanowią
  4. błąd organizatorów i tyle-a było tak ciekawie,w pitstopach się kotłowało.
  5. i już żem się robsona naoglądał
  6. Jutro będzie podium.Dobrze,że ham poza 10-tką
  7. grippen a gdzie to podpiąłes?i czym regulujesz podswietlenie
  8. aaaaa,no to na alle narazie takich brak-sam szukam...
  9. robson znowu ściemnia
  10. a bo mam na oku taki za niewielkie pieniądze
  11. a ja chciałem zapytać,czy zakładając przełącznik z funkcją auto wszystko będzie grało,bo mój tez jest lekko zjechany,a nie mam tej funkcji u siebie
  12. do wyboru http://moto.allegro.pl/item586505395_audi_skora_podswietlana_a4_a6_b4_b3_80_c5_c4.html
  13. istnieje jeszcze szansa-wygrać wszystko,ewentualnie remis z Czechami na wyjezdzie.Trzeba zacząć grać....no właśnie..... grać....
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=montaż+tempomatu
  15. podobnie jak u mnie,nie tak zle.mogłeś trochę bardziej popracować nad rantem z lewej strony ,ale nie musieliśmy odwiedzać ASO
  16. wrzuć-porównam ze swoją
  17. tragedia-bye bye RPA 2010. :wallbash:
  18. Nie fax,nie pismo,bo też mogą olać-czas działa na ich korzyść nie Twoją.W takim układzie bierz dokumenty i wal do nich osobiście ile by to nie było.Porozmawiaj i wytłumacz jak było.Tylko nie z żadnym z pracowników,poproś o rozmowę przynajmniej z kierownikiem.Jeżeli trafisz jeszcze na osobę wyrozumiałą to ,choć jak wiemy ciężko tam o takich.powodzenia.
  19. Powiedzenie gangstera z Pruszkowa: Samochód ukradłem,ale prawo jazdy i tak będę musiał kupić.
  20. W wątkach wypowiadamy sie tylko i wyłącznie merytorycznie. Za posty typu: super chip, gratki, rewelacja, ślicznie, wypas, emoty, szkoda, że to czy tamto oraz innego typu "spam" będą bezwzględnie dawane ostrzeżenia (patrz pkt 12 Regulaminu).
  21. poprostu wpisz "kolorowy FIS" no to trzeba szukać,nie ma rady
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=montaż+fis tu masz wsio.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.