Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
bardzo ładna audiczka,no i czarna .będziesz też chyba musiał dołożyć manetki wycieraczek z fis-em i tempomatu,chyba,że zle widzę na tym zdjęciu.
-
[ALL B5] Pytanie o takie felgi z allegro
cena kosmos,daj sobie spokój-za tę cenę to 18'' znajdziesz fajne
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
jedyne czego będę Ci zazdrościł to tych chwil spędonych na forum bez żadnych wymówek typu-co ty tam cały czas przeglądasz itp... oczywiście wszystkiego naj naj najlepszego.
-
[ALL B6] [B6 BAU] Quattro power - SPRZEDANE!!!
cacy
-
[ALL B6] Wykres do oceny
ok-we wtorek wybieram się na małą wycieczkę,więc napiszę co i jak.jak narazie to najbardziej czułem jak ciągnie na 4-rce.wiem wiem,że ci co mają po 180PS się może i roześmieją,ale mnie cieszy.
-
[ALL B6] Wykres do oceny
dlaczego....często sie zdarza ze dostaje sie promocje od firmy no chyba że tak
-
[ALL B6] Wykres do oceny
troche mnie zdziwiło,ze przed programem na hamowni wyszło 111PS
-
[ALL B6] Wykres do oceny
witam.w piątek 13-go byłem na wizycie u witka.wykresik oceńcie sami.cała operacja trwała ok.1,5 godz.nie bardzo mogłem jeszcze przetestować różnicę bo wiadomo jaka pogoda była w piątek,a na letnich kapciac http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/304915491cfa10ad.htmlh to sobie można,no i rodzina z tyłu. http://images44.fotosik.pl/64/304915491cfa10admed.jpg
-
[ALL] Mała przygoda po chiptuningu
no rzeczywiście przykra sprawa-tylko współczuc.ja 13-go,tj. w piątek byłem u witka,ale wracając nie bardzo mogłem się przekonać o osiągach,bo pogoda była do d...i tragedia na 7-mce,no ale coś tam poczułem chwilami jak było trochę miejsca.
-
Jakiemu klubowi kibicujecie ?
Pogoń Szczecin .....&FC Barcelona
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
a ja byłem częstym gościem na PTAŚ no i tam dostrzegłem klub a4.
-
Strefa Śmiechu
Kumpel mówi do kumpla: -a w tą drugą dziurę już próbowałeś? Ten odpowiada: -no coś ty głupi,żeby w ciążę zaszła.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Kubica i tak jest lepszy :polew: :tongue4:
-
Piłka ręczna - mężczyzn
ja też :evil: chorwaci nie mogli sie pogodzic z porazka-zalosni i narobili trzody.
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
wielkie dzieki rafał.poczytam jutro :sexinbed:gra i buczy
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
rafał jak możesz to podrzuć i tutaj: :notworthy:[email protected] oki-zaraz sprawdze. kolego ściagnij to sobie z linka wyzej klikasz free i czekasz aż sie czas odmierzy i downlad cała filozofia wazy coś koło 1mb chyba ze masz rapida zablokowanego :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:55_________________________________________________ nic dodać nic ując[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:46_________________________________________________fayera chyba ze nie możesz sciągnąć to napisz to ci wyśle to wez mi podeslij bo error mi wyskakuje
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
rafał jak możesz to podrzuć i tutaj: :notworthy:[email protected]
-
Piłka ręczna - mężczyzn
ja też :evil:
-
Piłka ręczna - mężczyzn
:banan2:bravo bravo,jakby tak grali w innych meczach złoto pewne.najlepsze dwa mecze i to z mistrzami europy.sukces wielki. :notworthy:
-
Piłka ręczna - mężczyzn
:wallbash:hrvatska nic wielkiego nie pokazała,ale polacy to tragedia na kazdej pozycji.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
ja waliłem w fotel z bani :wallbash: ,rzucałem się po podłodze :polew: ,w końcu na 4 min.przed końcem wyszłem zajarać -a tu matka wychodzi i mówi,że jest ok.myślałem,że jaja sobie robi-a jednak nie.po meczu dwie godziny dochodziłem do siebie.sport mnie kiedyś wykończy :ad:
-
Piłka ręczna - mężczyzn
bravo dania .czekamy na naszych.
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
pyk :oklaski:
-
[B6 AVB] Pomoc w montażu FIS
8EO953549L.czy po takim nr.modułu dojść czy do sedana czy do kombi jest.co trzeba jeszcze sprawdzic.gościu do którego tel.nie jest pewien czy to do sedana czy avanta. http://moto.allegro.pl/item527378254_manetka_kombi_przelaczniki_do_audi_a4_2001_200.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:46_________________________________________________ sory chłopaki przykręciłem się jak młod :wallbash: :wallbash:y,chyba za dużo tego oglądania manetek.oczywiście to jest ta strona.http://moto.allegro.pl/item519948402_audi_a4_o1o5_na_tempomat.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:55_________________________________________________w koncu gościu zadzwonił i podał te numery.proszę tylko o potwierdzenie czy będzie pasowało do avanta. manetka fis 8EO 953 503C tempomat 8EO 953 521D moduł 8EO 953 549L z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałoś.
-
[B6 AVB] Pomoc w montażu FIS
oki zaraz pogadamy. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 19:15_________________________________________________ dzieki koledzy za wstrzymanie.spyknąłem się już z kolegą mieszkającym niedaleko,więc chyba sobie poradzimy.temacik można już close.