Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. bardzo ładna audiczka,no i czarna .będziesz też chyba musiał dołożyć manetki wycieraczek z fis-em i tempomatu,chyba,że zle widzę na tym zdjęciu.
  2. cena kosmos,daj sobie spokój-za tę cenę to 18'' znajdziesz fajne
  3. jedyne czego będę Ci zazdrościł to tych chwil spędonych na forum bez żadnych wymówek typu-co ty tam cały czas przeglądasz itp... oczywiście wszystkiego naj naj najlepszego.
  4. ok-we wtorek wybieram się na małą wycieczkę,więc napiszę co i jak.jak narazie to najbardziej czułem jak ciągnie na 4-rce.wiem wiem,że ci co mają po 180PS się może i roześmieją,ale mnie cieszy.
  5. dlaczego....często sie zdarza ze dostaje sie promocje od firmy no chyba że tak
  6. troche mnie zdziwiło,ze przed programem na hamowni wyszło 111PS
  7. witam.w piątek 13-go byłem na wizycie u witka.wykresik oceńcie sami.cała operacja trwała ok.1,5 godz.nie bardzo mogłem jeszcze przetestować różnicę bo wiadomo jaka pogoda była w piątek,a na letnich kapciac http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/304915491cfa10ad.htmlh to sobie można,no i rodzina z tyłu. http://images44.fotosik.pl/64/304915491cfa10admed.jpg
  8. no rzeczywiście przykra sprawa-tylko współczuc.ja 13-go,tj. w piątek byłem u witka,ale wracając nie bardzo mogłem się przekonać o osiągach,bo pogoda była do d...i tragedia na 7-mce,no ale coś tam poczułem chwilami jak było trochę miejsca.
  9. Pogoń Szczecin .....&FC Barcelona
  10. a ja byłem częstym gościem na PTAŚ no i tam dostrzegłem klub a4.
  11. Kumpel mówi do kumpla: -a w tą drugą dziurę już próbowałeś? Ten odpowiada: -no coś ty głupi,żeby w ciążę zaszła.
  12. Kubica i tak jest lepszy :polew: :tongue4:
  13. ja też :evil: chorwaci nie mogli sie pogodzic z porazka-zalosni i narobili trzody.
  14. wielkie dzieki rafał.poczytam jutro :sexinbed:gra i buczy
  15. rafał jak możesz to podrzuć i tutaj: :notworthy:[email protected] oki-zaraz sprawdze. kolego ściagnij to sobie z linka wyzej klikasz free i czekasz aż sie czas odmierzy i downlad cała filozofia wazy coś koło 1mb chyba ze masz rapida zablokowanego :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:55_________________________________________________ nic dodać nic ując[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:46_________________________________________________fayera chyba ze nie możesz sciągnąć to napisz to ci wyśle to wez mi podeslij bo error mi wyskakuje
  16. rafał jak możesz to podrzuć i tutaj: :notworthy:[email protected]
  17. ja też :evil:
  18. :banan2:bravo bravo,jakby tak grali w innych meczach złoto pewne.najlepsze dwa mecze i to z mistrzami europy.sukces wielki. :notworthy:
  19. :wallbash:hrvatska nic wielkiego nie pokazała,ale polacy to tragedia na kazdej pozycji.
  20. ja waliłem w fotel z bani :wallbash: ,rzucałem się po podłodze :polew: ,w końcu na 4 min.przed końcem wyszłem zajarać -a tu matka wychodzi i mówi,że jest ok.myślałem,że jaja sobie robi-a jednak nie.po meczu dwie godziny dochodziłem do siebie.sport mnie kiedyś wykończy :ad:
  21. bravo dania .czekamy na naszych.
  22. 8EO953549L.czy po takim nr.modułu dojść czy do sedana czy do kombi jest.co trzeba jeszcze sprawdzic.gościu do którego tel.nie jest pewien czy to do sedana czy avanta. http://moto.allegro.pl/item527378254_manetka_kombi_przelaczniki_do_audi_a4_2001_200.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:46_________________________________________________ sory chłopaki przykręciłem się jak młod :wallbash: :wallbash:y,chyba za dużo tego oglądania manetek.oczywiście to jest ta strona.http://moto.allegro.pl/item519948402_audi_a4_o1o5_na_tempomat.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:55_________________________________________________w koncu gościu zadzwonił i podał te numery.proszę tylko o potwierdzenie czy będzie pasowało do avanta. manetka fis 8EO 953 503C tempomat 8EO 953 521D moduł 8EO 953 549L z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałoś.
  23. oki zaraz pogadamy. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 19:15_________________________________________________ dzieki koledzy za wstrzymanie.spyknąłem się już z kolegą mieszkającym niedaleko,więc chyba sobie poradzimy.temacik można już close.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.