Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. chuck norris 10 lat temu przespał się z pewną kobietą,która do dziś rodzi dzieci
  2. fayera odpowiedział(a) na fayera temat w Audi A4 B6
    8E0 807 647 dzięki cuber-temat możesz close
  3. fayera odpowiedział(a) na fayera temat w Audi A4 B6
    zwykły grill między halogenami pod tablicą p.s.ten mały od strony kierowcy pojechałem i znalazłem w rowie-nawet nie naruszony
  4. fayera opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam kolegów.wie ktoś może jaki jest nr.katalogowy grilla między halogenami i tego małego od strony kierowcy?kot :wallbash:na dodatek uciekł. :hi:może ktoś ma jakiś namiar na grilla.
  5. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    :good:aż ściska w dołku,ale oczywiście w pozytywnym sensie.kolorek beauty
  6. fayera odpowiedział(a) na fantek25 temat w Audi A4/S4 B6
    czarna-to mi się widzi.napisz co dalej planujesz.
  7. wrzuć więcej fotek
  8. ja taż nie mam problemu z parowaniem.jeżdzę cały czas na "econ" na poziomie 2 kresek nawiewu,czsami 1.problem pewnie tkwi w tym,że masz wilgoć w samochodzie jak pisali koledzy.zima.
  9. exsra furka-kolorek ładnie się prezentuje-jak się ociepli to działaj.
  10. na modyfikacje masz czas,dopiero co kupiles autko,a jest zima,quattro,silnik tez ok,ogarnij wszystko jak sie ociepli i daj znac sie rozumie
  11. napisz czy warto bylo,bo ja tez jestem w trakcie poszukiwan.
  12. ups ale byk :embarrassed:k
  13. naprawde robi wrazenie.zapodaj fotki jak juz to wszystko ogarniesz.exsssstra.
  14. nie bede zakładał nowego wątku,więc zapytam tutaj-problem podobny tyle,że mam dwa paski dł ok.5 cm na przedniej szybie pośrodku,koloro bordo i o szer. ok. 0,5 cm.lekko puściły po kilku wizytach na myjni,ale reszta jest,próbowałem rozpuszczalnikiem i takim specyfikiem do czyszczenia drukarek i nic.takie przyprowadziłem z niemcowni.pzdr.
  15. nie no trochę pojechałeś.ja też jak miałem 13-14 lat podjeżdzałem skodą,oczywiście na jakiś zadupiach,ale PJ w tym wieku to błąd.
  16. :evil:fajna furka nie pozbywaj się jej
  17. 3-będzieszmiał chyba dylemata co?
  18. może są i tacy co siadają do kompa,15 minut kaskę do kieszeni i heya.to nie są chiptunerzy którzy wkładają serce do pracy.jedz do witka i zobacz jak to u niego wygląda.takich 15-stu minut doliczysz się kilkunastu.naprawdę przykłada się do tego co robi i nie kończy się to na jednym chamowaniu.poprostu profesjonalista.ww inne łapy samochodu bym nie oddał.no ale wybór jak wyżej pisano należy do ciebie.pzdr....
  19. ja zaplacilem ok.2000 zl bez zanizania.wyliczyli 56000 tys.wartosc auta.
  20. [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:42_________________________________________________czyli ci mogą się tylko domagać zwrotu akcyzy,którzy sprowadzili auto do 30.11.06.?a co z tymi którzy sprowadzili w 07' lub 08'.?wie ktoś coś na ten temat?
  21. jeżeli robisz do 10 km to jest to z pewnością niedogrzany silnik-typowe objawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.